Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1179927, vloženo 17.10.2021 14:38:43 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Steroidy
Zdravím,
dnes bych se s Vámi chtěl podělit o mých zkušenostech s užívaním anabolických steroidů, sepsat něco málo o tom, proč je nejlépe absolutně vyškrtnout ze své mysli, a zaobírat se radši pořádnou výživou, konkrétně takovou výživou, která Vám zajistí téměř stejné výsledky jako užívání právě těch anabolických steroidů, která ale nijak neškodí Vašemu zdraví - tedy pokud alespoň máte nějaké to minimální vzdělání o jednotlivých suplementech, které Vám dnes doporučím a shrnu.

Řeknu Vám pár důležitých věcí na začátek:
Je zcela jedno jestli cvičit začínáte, nebo jste dříve cvičili a pak jste se na to tzv. vybodli, cvičíte aktivně či jste tlustí nebo hubení, cvičíte rekreačně, na udržení kondice, nebo hubnete. Na braní doplňků stravy k zlepšení výkonu anebo nabrání svalové hmoty, či udržení zdravého těla a kondice totiž nikdy není brzo a naopak ani pozdě; nikdy!

Suplementace:
Bohužel žijeme ve společnosti, kde si lidé rádi zkreslují co zaslechnou, nebo naopak mají zastaralé názory, a ne a ne jim to vyvrátit, ať už se snažíte jakkoliv. Slýcháme tedy velmi často, že tohle brát nemáme, že za nás tohle nebylo apod. Když Vám tohle někdo řekne, tak je mi úplně jedno jestli je to Váš trenér nebo nutriční poradce/expert. Můžete se tomu v duchu zasmát, protože jedině vy jste těmi, kdož mohou nejlépe vědět, co je pro Vás dobré a co Vám naopak výkony rapidně snižuje.

Co beru jako samozřejmost pro efektivní cvičení:
Možná se budete divit, proč zrovna kreatin (ověřenou formou monohydrátu) a ne protein, co se týče prvního místa. Je to z toho důvodu, že kreatin Vám vždy bude chybět více než-li bílkoviny. Kreatin, k údivu, stejně jako bílkoviny, je látka, kterou naše tělo v sobě standardně uchovává, bohužel je opravdu pro 99 % lidí nemožné jej nabrat přírodní cestou, ačkoliv byste museli spotřebovat jeden kg syrového hovězího masa. A to by Vám nemuselo udělat zejména nejlépe, to doufám nebude nikdo rozporovat. Kreaitn navíc udržuje vodu ve vašich svalech, což napomáhá k značnému zlepšení Vašeho výkonu a svalové roztažnosti, velké výsledky se s braním kretinu a současným cvičením dostaví za pouhý měsíc, a garantuji Vám, že svoje tělo nepoznáte.
Pak následuje zmiňovaný protein, ten je opravdu esenciální pro růst svalové hmoty, celkově už by Vás tohle mělo trknout při faktu, že je to vlastně základní stavební prvek všech Vašich buněk, ze kterých se logicky Vaše svalstvo skládá. To kolik ho denně potřebujete sníst záleží opět jen na Vás, a na momentu, kdy vidíte výsledky znatelné či méně, a také záleží na Vaší tělesné váze. Takže ještě jednou. Kreatin a protein jsou nezbytné pro efektivní cvičení.

Můj nepopulární názor:
Suplementů se snažte brát co nejvíce (BCAA, EAA, Kreatin, Testosteronové suplementy, Gainery a všechno co Vás napadne), a u toho nezapomínejte na pořádně kalorický, avšak zdravý jídelníček. Čím více suplementů berete, tím je větší šance, že se spolu začnou kamarádit a fungovat na maximum.

Steroidy:
Teď se dostáváme k pointě tohoto článku, anabolické steroidy jsou opravdu zbytečné a zdraví škodlivé. Pokud nejste bodybuilder a nedosáhli jste tzv. naturálního maxima, nikdy ale opravdu nikdy bych Vám nedoporučoval po jehle sahat. Sice uvidíte rapidní výsledky, ale to vše si postupem času vezme svojí cenu... Budete mít problémy s přirozením, předčasná ejakulace, erektilní dysfunkce, nepřijatelná míra agrese, problémy s vypadáváním vlasů, sklony k velice aknózní pleti. Takže se zeptejte sami sebe, jestli Vám to za těch pět minut slávy opravdu stojí, když je dnes na trhu miliarda suplementů, při jejichž kombinaci dokáží steroidy hodnotně a zdravě nahradit zhruba 70%.

Neblbněte:
Žerte to co si myslíte, že Vám pomáhá, žerte hodně, nenechte si do toho kecat. Cvičte aspoň 5x do týdne a dávejte si regenerační dny, kdy prostě zminimalizujete jakoukoliv fyzickou činnost.

Přeji hodně štěstí do života, a doufám, že jste si z tohoto něco odnesli. Ať to roste hovada! :D


 Tomáš Jílek Muž16  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
17.10.2021 15:56:05
Jj, neni nad to, kdyz se o svy letity zkusenosti podeli 16letej kluk.
Treba bys s tim mohl na stojaka nebo tak nekam.
 q-lol-q Muž38 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk