Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1179924, vloženo 17.10.2021 14:18:29 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Vztahy
Je mi 19. Za svůj život jsem měla 2 “vzathy”, ale každý skončil rychleji, než začal. První mi řekl, že to byla sázka a přišlo mu mega vtipný mě někam pozvat, a druhé individuum mi řeklo, že se s ním buď druhý týden vztahu vyspím a nebo konec.
Evidentně vzhledově nejsem ničí typ (resp. Já jsem se sebou spokojená, jsem štíhlá, mám hezký oči, rty), ale evidentně nemám s čím, 12 let jsem za vzhled byla šikanovaná. Existují ještě kluci, kteří nekoukají jen na vzhled a nejsou idioti?
Taky miluju kecy “no tak se snaž a někoho někam pozvi”. To jsem udělala 3x a pak jsem si poslechla, jak se mi týpek vysmál se slovy “ty jsi ale kráva viď?”

 Bababa Žena19  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
17.10.2021 23:39:25
Ahoj
Existují i muži kteří by tě měli rádi. Ale špatná správa, takovými vy ženy pohrdáte. Většinou jim říkáte zoufalci a smějete se jim. Někdy tak dopadají i celkem hezcí muži a i celkem charismatičtí. Ženy je většinou odmítají tak dlouho až se z nich skutečně stanou staří zoufalci a opravdoví ubožáci co si po večerech strkají 9mm do pusy....

Jsi mladá, na tvém místě bych se nebál. Jsi žena a oni tě budou mužové postupně uhánět sami. Já znal tolik holek co se cítily osamělé když ještě chodily do školy. Myslely si že nikoho nenajdou a dnes mají hromady zájemců.... až jim to leze na nervy.

Vůbec se neboj. Osamocení zůstáváme jen my muži.... Ženám to prakticky nehrozí. Jenom dávej pozor na nadržence a ženáče ti tě jen zneužijí.
 Vlčí oči Muž37 Kategorie
17.10.2021 21:08:35
btw: dle toho co jsi napsala, tak to byli tak trochu kreteni. Bych to zas tak neskatulkoval. Ja treba kdyz se podival na sve bejvalky, tak jsem zjistil, ze meli hodne spolecnyho. Az jsem se toho leknul :D V podstate byl na vine muj vlastni vkus.
 The Dark Side Muž42 Kategorie
17.10.2021 19:34:18
Není důležité, aby jsi byla s někým ve vztahu. Důležité je, aby jsi byla spokojená sama se sebou, aby jsi umělá žít a užívat si život i sama :) Nech to tak.. čím víc na to budeš tlačit tim horší to bude. Užívej si života, když budeš na procházce představuj si svého vysněného a usmívej se nad tím. Jednou to příjde, ale.. přijmi to, ale uvědomuj si, že to není to nejdůležitější v tvém životě.
Smajlík  lalinana
17.10.2021 18:29:14
Vítej v realitě. :D :D :D Je málo kluků, kteří jsou "normální".
Kluci tě neudělají šťastnější. :) Podívej se kolem sebe. Dokonce některé holky zůstávají v méně šťastném vztahu jenom z důvodu, aby nebyly single. Není neštěstí nemít přítele, je neštěstí se smířit s nevhodným přítelem, který by tě využíval, urážel, podváděl ... Chceš toto?
Užívej si každého dne ve svém životě, dělej si radost a plánuj si všechno co tě baví. Věř mi, že se ti vždycky do cesty připlete nějaký kluk. Přeju ti, aby to byl právě ten, který by stál za tvojí pozornost. :)
Smajlík  Alessandra111 Žena22 Kategorie
17.10.2021 17:59:50
Rozhodne bych nehazel flintu do zita. Dle myho muzes i popremyslet na zaklade ceho si je vybiras.
 The Dark Side Muž42 Kategorie
17.10.2021 17:22:59
"Klidně oslov 100 nebo i 200 kluků."
Smajlík  leafroller Muž73 Kategorie
17.10.2021 17:18:15
Na vzhled sice koukáme, ale to neznamená, že nekoukáme i na ostatní věci. My taky nejsme každý stejný. Nenech se odradit. I škaredé a tlusté holky mají kluky a někdy takové, které by jim leckeré krasavice záviděly. Často se sice musely více snažit, ale často se jim to snažení mnohonásobně vyplatilo. Stačí se podívat. A někdy takové vztahy trvají delší dobu. Klidně i oslovuj. Nemusíš je hned zvát, ale klidně je zvy. Zkus brát oslovování jako nějakou hru. Něco chceš zjistit, tak se ptej kluků na názory. Nějakej kluk se ti bude více líbit, tak ho pak klidně můžeš pozvat. Nezaručím ti přesnej způsob, jak je balit, protože každý kluk je jiný. Jo a 3 oslovení, co to je. Klidně oslov 100 nebo i 200 kluků. Nenech se odradit. Možná tě to bude i bavit. Oslovení tím zlepšíš a tím i úspěšnost v komunikaci. A podle mě i atraktivitu mezi klukama. Nic není hned a hlavně se tím netrap. Jsou holky, které v tvém věku nikoho neměly. Bohužel je pravda, že většinou ty kluky, kteří se nedívají na vzhled, tak je vy holky většinou nechcete, protože jsou podle vás nudní. Ale často jsou spolehliví, bohužel si jich moc nevážíte. A polož si otázku. Ty by jsi chodila s klukem, který by tě pořád urážel, jako ten, který tě při oslovení nazval Krávou?
 Radim
17.10.2021 15:53:15
Podle mě ano. Samozřejmě, že se i mezi dvacetiletými najde plno sebestředných egoistů a idiotů, ale mezi teenagery jich prostě najdeš víc. Můj názor.
 leafroller Muž73 Kategorie
17.10.2021 15:48:40
Leafroller: tady je problém, že jednomu bylo v tu dobu jako mě (17) a druhém 25… Tohle nebude o věku…😢
 Bababa
17.10.2021 15:29:06
Jistěže existují. Ale už to většinou nejsou kluci. Hledej staršího, ti už to mívají v hlavě srovnané.
Smajlík  leafroller Muž73 Kategorie
17.10.2021 14:37:03
Existují. Ale takové jistě nechceš.
 Bílý heteromuž 0Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk