Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1179915, vloženo 17.10.2021 12:57:52 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Neodbytny napadnik
Poznali jsme se před 7 lety, bohužel. Ze začátku jsme byli dobří kamarádi, občas popili pokecali. Nic jsme.spolu neměli. Já neměla zájem a to jsem byla zrovna volná. Prostě není můj typ. A mám nejen kamarádky ale i kamarády mezi muži, ale normální co nikdy nedělali problémy. Pak jsem měla 2 vztahy. Pul.roku a pět let. Nápadník občas vyznával lásku já to nebrala vazne. Bohužel mi nevyšel pětiletý vztah a tak jsem se před rokem nastěhovala k současnému. Už v létě jak jsem si s ním začala ten můj nápadník ho prastil, byl opilý a agresivní. Kdyz jsem zkusila si ho blokovat, nepomohlo bylo to ještě horši. Buď zvonil u mých rodičů nebo mě nahanel, volal od někoho. Řekl mi, že když se mu budu vyhýbat, zbije toho mého. On se mého nápadníka boji. Jednou jsme spali pod stanem a nápadník bohužel věděl kde tak normálně v noci nám vlezl do stanu já ho vyhodila, za hodinu prišel zas, znova sem ho vyhodila. Bojim se že mi chce zničit vztah. On mi řekl, že když mě nevidí, že mu hrabe a že vyvádí. A že mě miluje 7 let. Řešením by bylo fakt přerušit kontakt. Jenže ví kde bydlím a i kde bydlí rodiče. Několikrát jsem mu řekla, že se s ním nechci už bavit. A to, že u mě nemá šanci na to neslyší. Kolikrát přísahal, že se už odmiloval a že nebude škodit jen aby mě mohl vidět. Moji kamarádi se na něj uz vykašlali. Kamarádce taky psal oplzlé SMS to dělá když je nality a chodil k ní do práce, ona ho musela prosit aby tam přestal chodit. Ten člověk je tu navíc na černo, nemá doklady ani vízum a je ze státu mimo EU. Co dělat když mi zase bude psát jak toho mého zbije a bude zvonit, otravovat atd? Já se s ním nechci kamarádit a scházet jen ze strachu. Kdyz se napije je agresivní několikrát mě v opilosti se pokoušel líbat, jednou mi sundal tričko i podprsenku já se ubránila a praštila ho. co dělat?
 2NKJ Žena26  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
18.10.2021 01:27:38
Aha, další fejk, ok. Někdo by měl naložit tobě.
Smajlík  Dáda
18.10.2021 01:26:02
No oni oba ti dva "mužští" členové toho vašeho trojúhelníku jsou příkladem nechutného extrému, jen každý opačného. Na jedné straně tu máme toxicky maskulinního stalkera, opilce a násilníka, na druhé pak parodii na muže, jenž se bojí toho, kdo obtěžuje jeho holku, namísto toho, aby z něj vymlátil duši. Takže vlastně máš dva problémy, a příčina asi bude v tom, jaký máš vkus na partnery i na přátele. Doporučuji vyměnit přítele, to je řešení jednoho problému, a sice za někoho, kdo dá tomu otravovi co proto, a to je řešení toho druhého.
Smajlík  Dáda
17.10.2021 16:04:39
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
17.10.2021 14:53:43
0/10
Uz jsem tu tenhle "pribeh" necetl minimalne tri mesice, ale i tak to je porad stejne trapne a ubohe.
 Kvetak
17.10.2021 13:57:10
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
17.10.2021 13:22:21
Normalne si s nim zasukej. Nechapu, vo co ti de!?
 q-lol-q Muž38 Kategorie
17.10.2021 13:03:20
Máš dvě možnosti:
Zdokumentovat jeho satlking a podat trestní oznámení
Nechat to vyřešit tvého přítele násilím

Já osobně jsem pro to druhé, ale to první bude také účinné.
 leafroller Muž21 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk