Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1179881, vloženo 16.10.2021 21:36:47 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jak změnit první pocit?
Zdravím! Jedna kamarádka, kterou se snažím sbalit, se mi nedávno svěřila, že jí je nepříjemné, když jsem vedle ní. Nevadí jí volat si semnou, psát si semnou, dokonce říkala, že to ani není tím, že by mě neměla ráda, nelíbil jsem se jí apod., prostě neví, proč to tak má. Nicméně by se toho ráda zbavila. Možná je to způsobené tím, že se až zas tolik nevídáme a je celkem introvertní. Co by tedy měla dělat, aby se v mojí přítomnosti cítila bezpečně a pohodlně?
 kluk Muž15  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
17.10.2021 10:35:20
Staň se neviditelným.
Smajlík  leafroller Muž73 Kategorie
16.10.2021 23:34:02
Mela by se svelknout do spodniho pradla a zpivat ceskou hymnu.
 q-lol-q Muž38 Kategorie
16.10.2021 23:01:19
První dojem uděláš jen jednou.
 Amigaaa Žena21 Kategorie
16.10.2021 22:00:55
Nevím, co je to první pocit, ale pokud máš na mysli první dojem, tak se zkus přestat oblékat jako transka, začni posilovat, vydělávat peníze a přestaň být taková nula. A smrad také většině lidí nevoní.
Né, dělám si prdel. Smradů si dneska dělá mnoho lidí, což pro ně je, vzhledem k jejich genům, zbytečná investice. Ale to jsme někde trochu jinde...
Hodně štěstí s tvým balením. Obávám se však, že pokud ji neplánuješ omráčit, zabalit do obřího alobalu, ugrilovat a sníst, tak neuspěješ.

Hodně síly ti přeje
Taurenec :)
Smajlík  Taurenec
16.10.2021 21:45:17
Ty, jestli jseš ten případ co tu prakticky každý den píše podobný hovadiny, by ses měl nad sebou zamyslet. Radši se nesnaž už nikoho balit panebože. Nepřemýšlel jsi aspoň jednou nad tím, že se bojí ti říct, že jí celá tvoje existence je u řitě? Jestli chceš vážnou radu, tak ti doporučím dej jí NĚJAKEJ OSOBNÍ PROSTOR!!! Tak a přeber si to jak potřebuješ.
 uznatonemamPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk