Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.1179878, vloženo 16.10.2021 20:31:17 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
sušička a pračka v jednom. Máte někdo?
Máte to někdo? Zajímaly by mě reálný zkušenosti. Někde píšou, že to je naprd, někde že to je v cajku... Tak nevím. Chci si to pořídit
 jiRka Muž1  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
17.10.2021 11:24:44
Máme něco přes rok a funguje uplně v pohodě. Kromě toho, že je to teda těžký jako kráva takže při stěhování nic moc ale jinak všechno super. Osobně by mě asi otravovalo, že to musim přendavat z jednoho do druhýho takhle to prostě zapnu a vyndám suchý.
 Fapfap Žena26 Kategorie
17.10.2021 10:39:05
Pokud si vybereš takovou, která bude mít tepelné čerpadlo, potom to bude fungovat dobře. Jenže taková bude stát stejně, jako když si koupíš oba spotřebiče zvlášť. Takže koupě pračky se sušičkou má podle mě význam pouze v případě, že máš málo místa. A nevadí ti prát častěji a menší množství prádla.
 leafroller Muž73 Kategorie
17.10.2021 08:57:00
Ať už jsou její funkční vlastnosti jakékoliv, tak vždycky bude platit, že porucha jedné části (ať té prací nebo vysoušecí) způsobí, že nemůžeme používat ani jedno z toho. Což se nám u dvou nezávislých strojů stát nemůže.

A vzhledem k tomu, že všechny krámy, co máme doma musím servisovat já, tak jsem rozhodně raději, když jsou nezávislé ... protože rozbitá sušička může být rozbitá klidně pár měsíců a nic se neděje, zatímco rozbitá pračka se musí opravit ihned.

Ale popravdě, když jsme kupovali pračku naposledy (před vánoci) tak jsme se rozhodli, že se na sušičku vybodneme úplně...
 Michal-222 Muž44 Kategorie
17.10.2021 00:57:26
Mam. Bral jsem takovou, co vypere 9kg a ususi 6kg. Pere pravidelne, susi velmi nepravidelne. Po sedmi letech stale ok. Samostatnou susicku bych nevyuzil.
 Kvetak
16.10.2021 23:39:24
Mám to na chalupě.

Usuší to nejvýše polovinu plné náplně pračky - což znamená, že musíš prát rovnou poloviční náplň, nebo po skončení pracího cyklu půlku prádla odebrat a sušit na dvakrát.

Zatímco samostatné sušičky obvykle pracuji na principu tepelného čerpadla, u kombinací se pára kondenzuje pomocí studené vody, což značně zvyšuje spotřebu vody.

Prádlo je na konci sice suché, ale hodně pomackane.

Takže používáme jen v zimě, kdy nelze sušit venku a nechci zvyšovat vlhkost v domě
 kaiten Muž55 Kategorie
16.10.2021 22:08:14
Funkčně je to OK, je to pohodlnější a levnější, ale má to větší poruchovost. Jsem fakt moc rád, že sušičku nepotřebuju. Samostatná sušárna je fakt skvělá věc a když to ještě vylepším ventilátorem když chci sušení zrychlit, tak to nemá chybu. V malém panelákovém bytě to ale smysl má. Ty sušáky na prádlo jsou hrozně překážecí a nasírací. Možná bych vymyslel něco aby se to dalo vytáhnout ke stropu a nepřekáželo to.
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
16.10.2021 21:24:59
Osobní zkušenost mám s pračkou a sušičkou zvlášť. Jedna z mých kamarádek má ale pračku a sušičku v jednom a chválí si to. Asi je to i přístupu. Mně na jejím přístroji vadí to, že kapacita na praní je 6 kg prádla, ale sušička má jen 4 kg. To mi přijde poměrně zásadní, protože ve chvíli, kdy to prádlo stejně musím vyndat ven, prohrabat a nacpat zpátky, sušit na dvě várky a ještě má na to jen dva programy, tak mi to přijde dost nedomyšlené. Porovnání ceny provozu nevím, to bude dost individuální. Nicméně je pravda, že taková kombinovaná pračka stojí míň než pračka a sušička, zabere míň místa a není třeba řešit odvod par...
 tralanka
16.10.2021 21:14:26
Mame takovej kombajn od samsungu, ale popravde tu susicku moc nepouzivame.
Ususilo to dobre, ale mel jsem z toho vzdycky takovej divnej pocit jako ze si ty veci vic nicim a tak to stejne skoncilo tak, ze veci vyperem' a pak je povesime ususit na susak.

Za sebe rikam, ze to pro nasi rodinu byly vyhozeny penize a priste bych si koupil jenom pracku. Nebral bych ani samotnou susicku.
 q-lol-q Muž38 Kategorie
16.10.2021 20:48:01
Jo, to je celkem povedený. Sice bych radši nějaký zkušenosti, ale pobavilo.
Smajlík  jiRka
16.10.2021 20:42:43
Napadl mě geniální název pro sušičku a pračku v jednom. Ze slova Sušička se vezme první písmeno a ze slova pRAČKA se první písmeno odebere a spojí se to v jedno.
Smajlík  Hustý coPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk