Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1179866, vloženo 16.10.2021 13:45:59 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nemůžu si odpustit
Jako kluk jsem býval grázl ale postupem času jsem si uvědomoval své činy a začalo to trápit mé svědomí s tím že nejsem dobrý člověk.Zkrátka jsem se polepšil a i když jsem nikdy nebyl úplný svatoušek tak každá chyba mě učila nad sebou zamyslet a polepšit se do budoucna s tím že daná chyba bude mojí připomínkou.Přes všechnu snahu jsem minulou noc selhal a ted je mi sobě samému ze mne zle.Abych upřesnil co se stalo - šel jsem posedět ven s kolegou s práce.Koupily jsme piva a seděli v parku v místě kde nikdo nechodí.Neměl jsem sice moc vypito ale jelikož alkohol moc nepiju tak mi stačí i trocho abych byl v náladě.Kolega není není žádný svatoušek a v pondělí tento týden bezdůvodně napadnul 17 letého kluka a rozbyl mu brýle a chtěl utíct jelikož na něj zavolal policii.Sám jsem ho přemluvil aby místo útěku napravil co udělal a omluvil se a zaplatil škodu.Poslechnul ale jelikož nemá žádně peníze tak musel čekat na výplatu která přišla v pátek.Řekl mi že zaplatí jen když se mu ten kluk ozve (což naštěstí udělal) a že kdybych mu neřekl at to udělá tak by utekl a nechal to tak.Zminuji to proto jelokož to hrálo roli včerejší večer.Už jsem měl popito a jak jsem si na tohle vzpoměl tak jsem mu chtěl ukázat jaké to je když na něj někdo jen tak zaútočí.Dal jsem mu pár facek,jednou pěstí a jednou čelem.Pak jsem se s tohoto amoku vzpamatoval a omluvil jsem se mu.On mi řekl že si to zasloužil a že se nemám omlouvat.Přesto po cestě dom mě zžíralo svědomí jak mě šel kousek cesty dobrovodit tak na konci společné cesty když jsme šli každý po svých jsem mu ještě s omluvou dal 500 korun jelikož vím že s penězi to má těžké.Často jsem za něj platil věci jelikož mi ho bylo líto a i když vím že to přehnal s tím klukem tak tohle bylo naprosto mimo.A i když mi odpustil nemohu se zbavit hrozného svědomí.
 DeathWatchMando Muž26  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
16.10.2021 21:34:04
"A i když mi odpustil nemohu se zbavit hrozného svědomí."

Vyznej to ještě Bohu.
Zavři se do pokojíku a vyznej to, ve jménu Ježíše Krista.
 Positive plus Muž Kategorie
16.10.2021 20:51:22
Uštědřil jsi mu životní lekci kterou si zasloužil, ale odsuzuju že jsi se snížil na jeho úroveň. V práci kolega do něj bys to neřekl, dřív taky býval grázl a říkal já bejt vedoucí taky dřu lidi jak to jenom jde. Máš můj respekt že se snažíš změnit, ale bohužel tohle prostě máš v sobě.
 singlemen Muž35 Kategorie
16.10.2021 20:15:07
bumbálka:

ne, to bude nejspíše hodný a hlavně vyrovnaný člověk, radost ho potkat, že...
 arachnofobka Žena32 Kategorie
16.10.2021 20:14:02
Nejsi zlý člověk. Netrap se minulostí, neobávej se budoucnosti, ži a těš se z přítomnosti.
 bumbálka
16.10.2021 20:12:22
Nemůžeš si odpustit? To je dobře...................
Tohle dělá s lidma perník nebo nějaká jiná droga?
 arachnofobka Žena32 Kategorie
16.10.2021 16:13:50
Já nechápu že lidi jako ty nebo tvůj "kámoš" neseděj někde v cele nebo v blázinci.
Smajlík  SeddyPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk