Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1179848, vloženo 16.10.2021 07:43:24 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Proklínám je
Jak už jsem se tu několikrát zmínil tak mně velice mrzí že někteří zdraví lidí a moje zdravé kontakty z dřívějška nemají soc.cítění vůči mně,vůči mému handicapu(autismus) životu,že mám spoustu handicapovaných přátel(autista,vozíčkář,mentálně mimo atd) ale i tak chci udržovat kontakty i se zdravýma lidma z dřívějška,zůstat s nima nadále v kontaktu formou setkání alespoň 2x do roka. Ale problém je v tom že ne každý z nich to dokáže pochopit a chová se ke mně adekvátně dle mého handicapu. Jeden ze SŠ je arogantní egoista bez kapky empatie a soc.cítění,můj život a mojí handicapovaní přátelé ho vůbec nezajímají a ten jeden ze ZŠ nemá moc zájem být v kontaktu,nereaguje na vzkazy,dělá mrtvého brouka a můj život a mojí handicapovaní přátelé ho nezajímají. Ale jeden kámoš z dětství a další kámoš ze ZŠ jsou naopak vůči mně empatičtí,tolerantní,mají soc.cítění,několikrát do roka se mi ozývají,ptají se jak se mi daří,mají zájem,tolerují můj handicap i moje handicapované přátele,prostě je škoda že ti další 2 si z nich neberou příklad. Ale to je asi dané tím životním stylem,že ten z dětství se mnou vyrůstal celý život,je takový samotářský a žije sám jenom s kočkou a ten ze ZŠ pracuje jako asistent ve stacionáři v soc.službách mezi takovýma lidma,tak má k tomu cit a vztah,ale ten druhý že ZŠ pracuje v kanclu mezi zdravýma lidma a ten že SŠ v autoservisu,takže nikdy z žádnýma handicapovanýma lidma nepřišli do styku,tak proto to nechápou. Tak jim přeji ať se jím a jejich holkám jednou narodí handicapované děcka,které budou mít podobný handicap jako já nebo mojí přátelé(autismus s Aspergerem,atypický autismus,vozík,obrnu,mentální handicap) jedině tak to pochopí a jedině tak vezmou na milost můj handicap a přátele a jedině tak u nich vyvolám soc.cítění jako má ten ze ZŠ co pracuje v soc.službách.
 Highwayman Muž28  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
17.10.2021 19:35:25
Ale jdi, přát někomu něco zlého... To není správné.

Ukaž, že jsi lepší a přej jim dobré.

Z těch nemocí můžeš být vysvobozen, Bůh, který se stal člověkem v Ježíši Kristu, má tu moc.

Pokud ne, odžiješ si svůj život a následuje buď život věčný nebo věčná smrt, ať už je to cokoliv.
Tvé utrpení má nějaký smysl a je něčeho následkem.

Víš kam půjdeš?
 Positive plus Muž Kategorie
16.10.2021 17:12:48
Chápu tvoje znechucení, ale to ještě nevíš že přát někomu něco zlého nakonec přinese smůlu zase jen tobě?
Smajlík  Hulička Dee Žena25 Kategorie
16.10.2021 14:47:51
Znovu...

To ses ještě nesmířil s tím, že je svět a lidé jiní, než bys je takové chtěl?

Ujišťuji tě o tom, že skutečnost umí být ještě 1000x horší, než popisuješ. Nejen, že nemusí respektovat tvoje omezení, ale může to být i důvod k tomu, aby na tebe byli hnusní a zlí, snažili se tě využít, okrást (doslova stylem hyenismu) a nebo ti pokud možno co nejvíce ublížit, protože je může těšit to, když někdo slabší než oni trpí a tím pádem na tom třeba nejsou sami tak zle.

A ještě hůř...

Ale jak se říká: Lidé mluví především sami o sobě, ačkoliv mluví o druhých. A ty pořád píšeš, jak všechny nenávidíš. Proto z mé strany... Je mi líto, že se tak nenávidíš, že se snažíš si hledat jiné terče a ty, na které bys mohl směrovat svou nenávist, aby v tobě nemusela stagnovat. A to i vůči naprosto nevinným a těm, kdo ti nic nedělají, jen si hledí svého.

Každý máme svoje karmické zatížení a i ty jej máš z nějakého důvodu, který se jako všichni ostatní nedozvíš. A kdo ví... Pokud v tomto budeš pokračovat a nenaučíš se s tím pracovat, tak tě to čeká i v další inkarnaci a i té další a dál... Však tak to chodí. Tak mnoho štěstí ve víru tvé sebenenávisti, kterou se snažíš házet na druhé.

Konec konců na mne také znovu přistane. Že? Jen směle do toho. :) A vychutnej si ten pocit. Evidentně se v něm vyžíváš.
 Samotááářka Žena37 Kategorie
16.10.2021 12:28:39
Proč tě mrzí, že někdo, kdo je ve tvých očích arogantní egoista bez kapky empatie, nestojí o udržování kontaktu? Copak doopravdy chceš, aby někdo takový figuroval ve tvém životě??

Já bych teda o žádnou svini ve svém světě nestála, ani kdybych byla nevímjak osamělá. Ty navíc máš dost kamarádů, říkáš, jak jsou fajn..., tak proč tak umanutě řešíš, že někdo s úplně jinou povahou o tebe nemá zájem?

Tvoje laskavé přání, ať se jejich děti narodí postižené, o tobě vypovídá něco opačného, než si sám o sobě myslíš. Empatie v sobě máš jak sekačka na trávu, zato to, co z tebe čouhá v největší míře, je fakt odpuzující.
 Kaj-Kon
16.10.2021 11:09:57
Tak to, že niekomu praješ, aby sa im narodilo handicapované dieťa chápem, tak, že ťa nejako citovo ranili. Faktom zostáva, že aj keby sa im takéto dieťa narodilo, neznamená to, že by si na teba spomenuli alebo sa k tebe začali správať inak. Kľudne by to dieťa mohli šupnúť do decáku a hotovo. Ty musíš pochopiť, že to je jejich voľba.

A vieš koľko nehandicapovaných ľudí má naho... no povedzme nahouby.. kamarátov a iné vzťahy, rodinu, čo ich len využíva a deptá? Ono tí "nehandicapovaní" to tiež nemajú zas také ružové v živote. Takže závidieť naozaj nie je čo.

"Pokud mi to takhle neřeknou a nebudu mít nějakou jinou zpětnou odezvu co se týče vyjádření nezájmu, než ignoraci, tak to nebudu brát jako uzavřenou věc."
Skús im možno napísať o tejto tvoje potrebe uzavrieť vec takýmto štýlom.

-Ahoj (meno dotyčnej osoby), ja mám takýto problém, s ktorým potrebujem pomôcť. Kvôli môjmu autismu neviem rozoznať, keď ma niekto ignoruje a beriem to ako nedokončenú záležitosť. A dosť ma to trápi (a možno poslať link na túto spoveď alebo použiť vlastné slová) "Dokud mi neřeknou větu tipu:Nezlob se, mám svůj život, svoje přátele, každý se pohybujem v jiných kruzích, já mám svoje zdravé přátele a ty svoje handicapované, každý jsme prostě jiní, tak to by fakt nemělo cenu, měj se hezky, ať se ti daří,třeba se ještě někdy náhodou někde potkáme."
Proste mohol by si mi to tak nejak zrozumitelne napísať? Ďakujem za tvoj čas a maj sa pekne

No niečo v tomto štýle. Alebo skús jednoducho uznať (ale to bude pre teba asi ťažšie), že ak niekto neodpovedá, tak sa s tebou baviť nechce a to nehandicapovaný ľudia zažívajú denne, no
Smajlík  Taký Malý Trolík
16.10.2021 09:54:17
Protože si myslím že jedině tak by to pochopili, kdyby se jím narodily handicapované děcka.
 Highwayman
16.10.2021 09:38:05
"Tak jim přeji ať se jím a jejich holkám jednou narodí handicapované děcka,které budou mít podobný handicap jako já"

Sám apeluješ na empatii a sociální cítění, ale pak vybleješ tohle.
No, pokud to není součást tvé diagnózy, tak se raději pořádně rozhlížej, když přecházíš cestu.
Smajlík  jaký autobus
16.10.2021 09:16:09
Právě že mám soc.cízění dost, jsem hodně empatický, když mám kolem sebe handicapované přátele se kterýma jsem denodenně, trávím s nima volný čas.
A máš pravdu není to u zdravých lidí povinnost, aby se o mně zajímali a udržovali se mnou kontakt, ale měli by mi to alespoń ze slušnosti říct na rovinu, že nemají zájem.

Dokud mi neřeknou větu tipu:Nezlob se, mám svůj život, svoje přátele, každý se pohybujem v jiných kruzích, já mám svoje zdravé přátele a ty svoje handicapované, každý jsme prostě jiní, tak to by fakt nemělo cenu, měj se hezky, ať se ti daří,třeba se ještě někdy náhodou někde potkáme.

Pokud mi to takhle neřeknou a nebudu mít nějakou jinou zpětnou odezvu co se týče vyjádření nezájmu, než ignoraci, tak to nebudu brát jako uzavřenou věc.

Ti dotyční zdraví lidi mně znají už několik let, ví velmi dobře jaký jsem, jaký vedu život, tak by se měli podle toho chovat.
 Highwayman
16.10.2021 08:12:47
Stýkej se s tím, kdo chce. Žes v mládí na někoho narazil, neznamená, má povinnost se o tebe do smrti zajímat (natož o nějaké tvé kámoše). A přestaň kázat o sociálním cítění, když ho sám máš tak pomálu.
 Gleit Muž19 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk