Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1179845, vloženo 16.10.2021 02:05:31 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Mám na to právo? - MeToo a tak podobně
Kdysi jsem měl konflikt s jednou holkou, který spočíval v tom, že já jsem jí neustále psal i když neodpovídala, jí to bylo nepříjemné, avšak protože nereagovala, tak jsem pokračoval (úplně celé to bylo asi 6 zpráv po dobu asi 2 týdnů), až potom mi dala najevo již dost hrubým způsobem (pochopitelné, leč mohli jsme si to ušetřit kdyby to dala najevo hned, nechápal jsem tehdy náznaky jako neodpovídání), že nemá zájem. Já na to tehdy však reagoval agresivně v dalších asi 3 zprávách, jelikož mě to ranilo, a řešilo se to pak přes magistrát více méně jako jakási lehčí forma stalkingu. Já si teď jenom tak říkám, protože už jsem od té doby trochu vyzrál a podobné chování u jiných, jakého jsem se dopustil já, odsuzuji - je pro takovou tu ideovou skupinu "MeToo" moje kritika přínosná a namístě, když mám tu zkušenost nechci říci z pozice "predátora", nebo proto nemám právo kritizovat, když se někdo jiný chová k někomu stejným způsobem?
 Jenomseptam Muž  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
16.10.2021 11:16:59
Myslím si, že častý omyl je myslet si, že chyba je jen na jedné straně. Velmi často se totiž stává, že je nějakým poměrem na obou stranách.

Tys do toho šel moc hrrr (rozumím tomu počátečnímu nadšení) a ona zase nedokázala včas hodit stopku. Potud je to z mého pohledu nedorozumění, které se může stát. Nic se neděje, pořád se to dá v klidu vyjasnit pokud bude dobrá vůle z obou stran. Úplně stačilo napsat z její strany "Promiň, nemám zájem o další komunikaci, měj se hezky", ty bys neodepsal vůbec a nebo jen "OK, beru. Ahoj". Nekomunikace a následný výbuch je zásadní chyba!

Špatné bylo to, co se dělo potom. Ona se zachovala jako blbka a ty ses neudržel a co si budeme povídat, nechal ses strhnout a tak jsi reagoval také jako blbec. Ale nečetl jsem to, takže nemůžu říci ze které strany byla ta chyba větší. Nápověda je, že ona ti poslala jednu blbou zprávu a ty jí tři.
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
16.10.2021 10:11:25
Měl bys více studovat judaismus, pak bys byl ultimátní troll jako třeba MeTooista Weinstein vystřižený jak z nacistické karikatury. Ten k soudu přišel s chodítkem a tenisákama na něm... Po její hrubé odpovědi bys pak tedy odepsal jen: "Aha, děkuji za odpověď, měl jsem strach, že se ti něco stalo.", ty jeden predátore.
Smajlík  vychcanej gój
16.10.2021 09:28:25
Podle mě jsi zase tak moc nevyzrál.
 leafroller Muž73 Kategorie
16.10.2021 08:16:26
Wut: silnej člověk je opak nezávislýho. Silnej člověk je ubohej prázdnej extrovertní chudáček, kterej nemá vlastní život, a proto se pořád ponižuje před vnějšíma záležitostma, což nazývá "sílou". Prostě se vždycky do něčeho aktivně pustí, a pak o tom lže, že "se mu to samo stalo", a že "to unesl".
 Svitavy a Svitavy
16.10.2021 08:13:40
Nic jsi nepochopil. V právu jsi byl ty. Špatně se zachovala ona (tím, že napřed jen naznačovala, a pak se zas chovala hrubě). Snad jednou vyzraješ a pochopíš, že jsi tehdy byl v právu.
 Svitavy a Svitavy
16.10.2021 06:50:56
Ne, jako chlap nesmíš nic. Ženy mají většinu výsad.
 Bílý heteromuž 0
16.10.2021 06:48:44
Myslím, že nemáš právo se chovat nadřazeně, nebo někomu, kdo se chová podobně, třeba říct něco urážlivého a nějakým způsobem ho odsoudit. Nebo se k němu chovat s despektem.

Ale určitě můžeš tu svou zkušenost nabídnout komukoli jako zkušenost a sdílet s lidmi, že si nemyslíš, že je dobré vtírat se dívkám, které o to nestojí, a rozhodně ne chovat se k nim agresivně.

Je fajn, že o svém chování přemýšlíš a přehodnocuješ ho, obecně se zkus vždycky zamyslet, co asi cítí druzí, co by jim nejvíce skutečně pomohlo, a agresivní nebuď ideálně nikdy k nikomu, ani k lidem, co si třeba nenechají Řvou zkušeností poradit. (A ani k nikomu jinému, přirozeně.)
Smajlík  Víla z paneláku Žena32 Kategorie
16.10.2021 03:49:30
Spoustě lidem ghosting jako forma komunikace nedochází, protože je to extrémně trapná forma komunikace.

Mnohem divnější je ghosting face to face s člověkem, se kterým se znáš nebo s ním žiješ ve vztahu. Když se holky na něco zeptáš a ona jenom čumí a nereaguje na vnější podněty.

Pro mne je to známka absolutní vymaštěnosti dotyčné, ale pro ženskou je to známka "silné nezávislé ženy".

Takže ta silná nezávislá žena dostala kopačky :D , aby mohla tu svou sílu a nezávislost dávat najevo někomu jinýmu. :D
Smajlík  wut Muž32 Kategorie
16.10.2021 02:20:19
Rozumím tomu tak, že nyní odsuzuješ své dřívější konání a chceš šířit mezi potenciálními "hříšníky", že je to špatně? Jako "pachatel" k nim máš blíž, tak jim to můžeš vysvětlovat - mají právo být naštvaní, ale neměli by si to vylévat na té holce. To chceš říct?
 nerozumímPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk