Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1179837, vloženo 15.10.2021 22:09:13 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Večerní procházka u lesa
Ahoj,
s přítelem k večeru obvykle chodíme venčit našeho psa. Dnes jsme to nějak nestihli a procházka se přesunula na večer po 20. hodině. Příteli se nechtělo, že na něj asi něco leze, tak jsem šla sama.
Šla jsem cestou podél lesa do sousední vesnice a zpět.
U lesa cestou zpět jsem si všimla, že po paralelně vedoucí pěšině jde člověk, pravděpodobně muž. Byl kousek za mnou. Cesty se před lesem spojují, takže bylo jasné, že se u lesa s danou osobou setkám. Po chvíli muž začal běžet. Něco na mě zavolal, nerozuměla jsem mu. Dál běžel směrem k místu, kde se cesty spojují. Evidentně nebyl oblečen jako běžec. Měl kabát ke kolenům.
Dostala jsem strach a zavolala jsem příteli, jestli by nám nešel naproti.
Přítel se hrozně naštval a naproti nešel. Vysmál se mi, že jsem srab a neumím si poradit, otravuju ho. Prý mám příště volat rovnou 158.
Já nevím, mně situace nepřišla úplně bezpečná, vůbec nikdo kolem nebyl a chtěla jsem se jistit. Co si o tom myslíte? Jsem tak hrozný srab?

Btw Ten chlap byl nakonec normální člověk a nakonec jsme spolu i pokecali :-)
 Strašpytlík Žena22  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
17.10.2021 12:48:38
Kopni přítele do zadku, partner či partnerka mají být vždy oporou, kor když jde o pocit ohrožení.
Smajlík  Natomnezáleží
16.10.2021 14:50:25
Nevím jaké máš s chovem a výcvikem pracovních psů zkušenosti a kolik tomu chcete věnovat (přesněji řečeno OBĚTOVAT) času a peněz, ale pořídit si belgičáka jen protože se bojíš projít kolem lesa je strašná blbost, to si radši kup námořní píšťalku a pepřový sprej.

Chápu že je to hezké když koukáš na videa psů které skutečně lze na někoho poslat, ale není to žádná sranda - ani výcvik toho psa, ani pak reálný život s ním. Jednu ostrou malinu v naší smečce máme, nerozmlouvám ti to jen tak pro nic za nic.
 Odpočinek Muž52 Kategorie
16.10.2021 11:39:57
No myslím, že práve v takýchto situáciách sa dozvieš, čo za partnera vlastne máš. Dobrá skúsenosť.
"Aby bylo jasno, vyměnila bych přítele. Psy bych měla dva. :-)"
úplne logické riešenie. Schvalujem!
Smajlík  Taký Malý Trolík
16.10.2021 09:58:04
Květáku: Máme psa společníka nikoliv obranáře. V tomto okamžiku upřímně přemýšlím nad výměnou za psa vhodnějšího na ostrahu, přemýšlím nad belgičákem nebo chodským psem.
Aby bylo jasno, vyměnila bych přítele. Psy bych měla dva. :-)
 Strašpytlík
16.10.2021 08:09:37
Přítele vytočilo, že sis ho dovolila vyrušit při něčem náramně důležitém (jeho relax - čučení na bednu, do kompu?) kvůli takové prkotině (tvůj pocit ohrožení, tvůj strach) a dokonce ses nestyděla vyrukovat s nápadem, aby zvednul zadek a hrál si na bodyguarda jen kvůli tomu, že je tvůj partner. Taková zima a tma venku a tys po něm chtěla, aby kvůli tobě šel takovou dálku? Tos přehnala, holčičko!

Otravuj si příště ty, kdo jsou za to placení, zapomeň, že by ti on měl POMÁHAT A CHRÁNIT. Od toho je policie. :)

Taky jsi ho rozzlobila svou stupiditou, inteligentní ženu by za sychravého říjnového večera o samotě na kraji lesa zajisté nenapadlo, že by se jí mohlo něco stát, natož při zjištění, že jí kdosi běží dělat společnost. A kdyby přece jen, inteligentka má emoce pod kontrolou, tak, aby s nimi neobtěžovala partnera. Nepřipadá panice, v případě pronásledování se ovládne, obrátí se telefonicky pouze na orgány k tomu určené a vyčkává do jejich příjezdu. ;)))
 Kaj-Kon
16.10.2021 07:46:49
Tak to mate skutecne psa obranare!
 Kvetak
16.10.2021 01:43:47
Nevím, jak bych se v takové situaci zachoval, takže ti nechci nic radit.

Ale jen taková poznámka. V těchto dnech probíhají v lesích lovy divočáků (divočáci se jako jediná spárkatá zvěř mohou lovit i v noci), tak bacha na ty procházky kolem, ať se něco nestane tobě nebo psovi.
 MGM88 Muž33 Kategorie
16.10.2021 01:33:59
Ještě jsem se chtěla zeptat. Jak je z bezpečnostního hlediska vhodné se v podobné situaci zachovat? Zpětně jsem si uvědomila, že v před pár lety tady poblíž znásilnil muž mladou holku. Kdyby teoreticky tento člověk u lesa měl špatné úmysly, asi bych nedopadla dobře. Pes je kříženec border kolie, asi by mě neochránil. Pepřák? Zachránil by mě třeba 3 km od vesnice? Vlčáka apod. pořídit neplánujeme, na to bych si asi netroufla. Díky. Fakt by mě to zajímalo pro případný příští případ. Přítel by podle jeho slov něco začal pronikat asi kdybych se nevrátila po pulnoci, což mi přijde poměrně pozdě. Navic ani nevěděl, kam se psem půjdu (příště mu to řeknu).
 Strašpytlík
16.10.2021 00:27:09
Strach je prastarý pud, který dříve pomáhal člověku přežít a je více či méně zadrátován v každém z nás, ovšem dá se docela dobře ovládnout. Kdysi dávno jsem se taky bál bubáků ve tmě a i když mi říkali, že bubáci nejsou, nevěřil jsem. Musel jsem se přesvědčit sám. Snažil jsem se nějakého najít, hledal jsem všude a při tom hledání ten strach zmizel.
Vaše situace pro vás byla nová a neznámá. Sama večer ve tmě v divočině potkáte nestandartně se chovajícího člověka a i když pravěké zvíře ve vás chtělo utéct, najít ochranu u přítele na telefonu, strach jste překonala a nakonec vše vyřešila rozumně. Srab je ten, kdo se nechá strachem ovládnout. Kdo ovládne strach, srab určitě není.
Ovšem ten váš přítel svůj strach o své pohodlíčko tak úplně nezvládl. Měl by potrénovat.
Smajlík  Angus Robinson
16.10.2021 00:02:46
To jsi mu měla říct: svléknout donaha, mám psa :D
 Michal28
15.10.2021 22:18:05
Co má říkat ten chlap. Ty si aspoň měla psa
Smajlík  král jelimánPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk