Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1179819, vloženo 15.10.2021 19:03:05 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Petr Fiala jako Igor Matovič?
Před rokem a něco byly na Slovensku volby, a protože voliči chtěli hlavně změnu, vyšel z toho překvapivý vítěz Igor Matovič, protože ho volili i voliči se zcela protichůdnými názory, které spojovalo jen to, že chtějí něco jiného, než tam bylo dosud. Dopadlo to tak, že dneska Matovič už nejen není premiér, ale celé Slovensko se mu buď směje nebo ho nenávidí.
Petr Fiala teď překvapivě vyhrál volby u nás, a to taky proto, že ho volil každý, kdo chtěl něco jiného, než tu bylo dosud. Myslíte že dopadne stejně blbě jako Matovič?
 Ludwa Muž  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
16.10.2021 12:57:33
Babiš je dehonestován kvůli korupčním, dotačním kauzám a jeho minulosti. Poslechněte si podcast České podsvětí, nebo přečtěte Boss Babiš. Pak pochopíte, že ty média neodsuzují kvůli politickému názoru, ale kvůli minulosti a činům.
KeX

To je ale hodně jednostranné. A hlavně to působí nevěrohodně, falešně od stran, které měly v minulosti ještě větší skandály, viz ODS. Proč se jim asi začalo říkat modré straky... kvůli altruismu to asi nebylo...
Smajlík  bilion chvilek
16.10.2021 12:22:02
Nemam ho rada, ale nemyslim, ze jen problem on, ale antisocialnost jeho a jemu podobnych, coz se promita v tom, jak hlasuji ve snemovne.
 methyl
16.10.2021 10:06:37
Igor Matovič je preukázateľne psychicky narušený človek. Naivných voličov (najmä prvovoličov) nalákal na ľúbivé heslá, a taktiež sa zviezol na tom, že veľa ľudí prechováva(lo) chronickú antipatiu k Róbertovi Ficovi a strane Smer. Nechápem teda prečo radšej nedali hlas nejakej inej, ale príčetnej politickej osobnosti. Ale asi mu veľmi pomohlo to, že v krátkom čase pred parlamentnými voľbami bol v kinách hit ten slovenský brak "Sviňa", a veľa jednoduchších existencií sa tým nechalo ovplyvniť. Navyše, na slovenskej káblovke zažívala zrovna boom ďalšia politická agitka, seriál "Za sklom", ktorý musím uznať, bol fakt príťažlivo nakrútený, lebo i ja som ho sledoval. Narozdiel však od drvivej väčšiny som sa ním nenechal ovplyvniť. Igor Matovič je primitív, ktorému sa podarilo na seba naviazať veľký počet vazalov, ktorí chcú mať za každú cenu nejaký podiel na vládnej moci, viď Boris Kollár alebo Richard Sulík.
Ešte donedávna by som ešte práve s tým Sulíkom dokázal ako-tak súhlasiť, ale v poslednej dobe akoby sa vzďaloval príčetnosti. Viď tie jeho posledné výroky k téme zvyšujúcej sa ceny elektriny povedal, že rodičia by mali deťom na noc vyskrutkovať žiarovky z detských izieb. Veď to nemôže povedať niekto normálny. No, asi mu tie drogy začali už viac ovplyvňovať mozog.
 Fajnšmeker1989 Muž32 Kategorie
16.10.2021 10:00:08
Rádce do duše: "Kdo dělá politiku v souladu s EU nebude nikdy dehonestován."

Klasické kecy. Babiš nebyl dehonestován kvůli protibruselskému postoji, koneckonců to byla jeho vláda, co přijala greendeal. Babiš je dehonestován kvůli korupčním, dotačním kauzám a jeho minulosti. Poslechněte si podcast České podsvětí, nebo přečtěte Boss Babiš. Pak pochopíte, že ty média neodsuzují kvůli politickému názoru, ale kvůli minulosti a činům.
 KeX
16.10.2021 09:44:05
A není to jedno? Jeden gauner nebo jiný gauner......Babiš nebo Fiala, na tom nesejde. Lid se líp mít nebude.
 leafroller Muž73 Kategorie
16.10.2021 02:31:25
Jestli Fiala dopadne stejně, tak na jeho místo nastoupí Pekarová, a pak už všichni slušní lidé budou doopravdy spokojení.
Smajlík  Dáda
15.10.2021 22:54:27
Hele to nevím. Ale stylem okamžitých červených karet se můžeme někam pohnout.

Já jsem spíš středolevičák, proto jsem rád, že konečně levice nabere sílu pro svůj levicový program. Sice v opozici, ale očividně nikdy nic ze svých stěžejních bodů neprosadili.
Není to tak dávno, i tady bylo proti Bábě více lidí.
Lidi mají obecně krátkou paměť.
 matouch3 Muž49 Kategorie
15.10.2021 21:33:25
Matovič si to posral už na začiatku tým, aký je. On bol ako opozičný poslanec, ktorý upozorňoval ba rozkrádanie Smeru super. Ale taký človek sa do vlády nehodí.
Časy covidové sa už hádam čoskoro končia, takže nemá podľa mňa toľko skvelých príležitostí, čo Matovič.
 Heyy Richie22 Muž21 Kategorie
15.10.2021 20:11:26
Fiala slušný člověk? Asi puknu smíchy.
 Bílý heteromuž 0
15.10.2021 19:52:37
Dalia: Fiala není slušný, protože odmítal Sputnik.
 Svitavy a Svitavy
15.10.2021 19:40:16
Nedopadne.
Maťovič byl zvolen protože nabízel změnu. Jenže ve vládě totálně otočil a naopak stal se největším zastáncem toho svinstva, co tam bylo předtím. Prostě a jednoduše lidi zklamal. Nebo jak to jinak říct, on se totálně znemožnil.

Fiala není tak radikální aby něco tak odvážného nejen hlásal ale i konal. Takže dál povede líbivou politiku toho, kdo se snaží zalíbit každému a vyhoví všemu, jen aby byl u křesla. A protože se Fiala dostal do vlády i bez jakéhokoliv slibování že něco zásadního vykoná, tak vlastně nemusí celé 4 roky vůbec nic dělat a ničím se neproviní, protože vlastně nic nezkazil.
Možná že i potom se najdou lidé, kteří budou tvrdit, jak slušný je to člověk a jak dobře dělal svou práci.

Zásadní informace pro některé možná zcela nová: Kdo dělá politiku v souladu s mainstreamem, v souladu s EU a globální agendou, ten nebude nikdy pronásledován, dehonestován ani likvidován špatným mediálním obrazem.

Což Fiala tuhle chybu nikdy neudělá.

Což znamená, že to bude stále ten správný politik, ale vlastně pro naši zemi a náš lid to bude katastrofa. Ta samá, jako je tu už 30 let.
 Rádce do duše Muž38 Kategorie
15.10.2021 19:39:29
Matovič se svojí stranou ale vyhrál samostatně. Nedělal žádné účelové koalice dopředu. A u nás v Česku propadl milion hlasů. Takže ve skutečnosti celou bruselskou pětku volilo jen 43% z těch, co se dostavili k volbám. Z toho přímo Fialovu stranu jen malý dílek. To Matovič měl mnohem silnější podporu samostatně. A srovnání s Matovičem nepasuje ani v tom, že Matovič není probruselský. Spíše je centrista. Matovič vybudil velká očekávání, ta však nenaplnil a spousta lidí je zklamaných a jeho strana nyní v preferencích padá. Fiala z ODS žádná velká očekávání nenabudil, spíše je brán jako slučovač všech protibabišovských sil. A v tomto ohledu ani zklamat nemůže. Něco jiného bude hospodářská politika a skutečné vládnutí a rozhodování. Dále předsednictví v EU. Tam se ukáže, jak je schopný a jak je schopná parta, kterou si nabral k sobě. Jako první odpadnou Piráti. Do roka a do dne jsou mimo vládu. Na to klidně vsadím. A zda vánoční stromeček přijde i o další ozdoby, uvidíme.
Smajlík  bilion chvilek
15.10.2021 19:23:23
Dalia: To jsem sám rád...
 Ludwa
15.10.2021 19:21:02
Nedopadne. U nás je jiná situace a Fiala je slušný člověk.
 Dalia Žena73 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk