Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1179779, vloženo 15.10.2021 02:35:55 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Pudinková etiketa generála Pavla
Jelikož je zde diskuzí jako klidu a míru v Libanonu a téma hlavy státu, nejen jeho zdraví, je více než populární, vzpomněl jsem si na jednu historku týkající se etikety...

Je to již skoro celá dvě léta, konkrétně 4. listopadu 2019, co vyšel v Deníku N rozhovor se současným kandidátem na prezidenta, generálem Petrem Pavlem. Značná část rozhovoru je skryta za placenou zdí, ale dají se najít útržky z jiných webů.

V rozhovoru se generál nechal slyšet, že tým Miloše Zemana se k prezidentovi chová neuctivě, tyká mu a doslova mu utírá pusu. A že jeho bodyguardi jsou vlastně ošetřovatelky s pistolí za pasem.

Cituji:
„Jednou jsme byli s prezidentem v Afghánistánu. Čekali jsme společně v jedné místnosti. Najednou mluvčí Ovčáček a další z jeho týmu začali prezidentovi tykat, různě, dost nedůstojně ho opečovávat. Před vojáky. Okamžitě jsem své lidi požádal, aby počkali na chodbě,“ popsal generál svou zkušenost se Zemanovým týmem. „Ať si tohle dělají v soukromí. Musejí si přece vůči prezidentovi zachovat úctu za každých okolností. A ne mu utírat pusu a říkat Miloši,“ dodal.

Inu, zřejmě by generál býval mohl školit i Gutha-Jarkovského, kdyby byl býval jmenovaný ještě žil. Jistě, mnozí mu nemohou přijít na jméno. Ani příjmení. Nemusíte to vypisovat, udělám to za vás, stále stejná pohádka: Přísahal věrnost ČSSR, Varšavské smlouvě, KSČ, SSSR, souhlasil s okupací v roce 1968 a dnes si hraje na bojovníka s Ruskem (citace Jyrka Ovčáček; 5. listopadu 2019) a nevím, co ještě, ale nemá snad v tomto pravdu?

Nebo je v pořádku, že s Mílou jede jeho okolí na tykačku, i před ostatními, třebaže v užším kruhu? Vidím to v barvách: „Miloši, udělej ááááá, přiletí letadlo!“, směje se Ovčáček, načež skoro zajede do úst prezidenta lžička s jeho oblíbeným jahodovým pudinkem. Mluvčí se však netrefí, pudink padá po bradě a třísní prezidentův oděv. Těžko říct, zda to byl škodolibý záměr či jen nešikovnost, ale všichni včetně Míly se již smějí, Jirka mu pečlivě utírá pobabraná ústa a mají další historku, na kterou mohou se smíchem vzpomínat...

U dveří stojí se svraštělým obočím a pevně semknutými rty generál Petr, který nejspíš dostal pudink citrónový, a jakožto prozíravý válečný stratég již při vzletu jahodového pudinku rozkázal svým podřízeným neprodleně opustit místnost a zaujmout pozice v protileteckém krytu...

Nebyl pan generál zbytečně prudérní? Nebo je správné hrát i v úzkém kruhu divadlo za každou cenu? Co když to Mílovi vyhovuje - neohradil by se snad? Nebo to byly nějaké generálovy 4D šachy a chtěl jen vrhnout špatné světlo na prezidentovo již tak pofidérní okolí a vypadat jako správňák - přihřát si vlastní polévku?
 žoviální *rezident Muž  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
15.10.2021 15:50:31
Tolik zbytečných slov jen kvůli tomu, že někdo odmítá kopat do Zemana....pane jo!
 leafroller Muž73 Kategorie
15.10.2021 09:11:04
Van Generator: mozek je potřeba procvyčovat, aby nezakrněl.

A jen si taky zkus v barvách představit tu situaci s pudingem a pana generála, jak na tu puč-mi-vole-drát partičku civí, diví se, kde to vlastně je, co se to vlastně děje, chce, aby o tom, co se reálně děje, věděla společnost, ale zase nechce jako správný Guth-Jarkovský pohoršovat, tak to pro média zmírní... a nakonec si uvědomí, že se mu polovina národa stejně akorát vysměje, protože je to přece ten hnusný, překabátěný bolševik.

Buchtičky? Klobásku?
Smajlík  žoviální *rezident
15.10.2021 08:58:03
Tomu říkám solidní mozková gymnastika.
 Van Generator Muž30 Kategorie
15.10.2021 07:22:58
Jenerááááááál Pavéééééééél ..
.
.
.
je-de skrz ves-ni-ci ..
Smajlík  Pan svačinka Muž25 Kategorie
15.10.2021 07:03:30
Těším se, až při případné volbě prezidenta budou bolševické hnojomety pálit do vlastních řad, vyčítajíc kandidátovi bolševickou minulost :)..
 hak
15.10.2021 05:44:07
Máš za ušima, to nemohu říct.
 Odpočinek Muž52 Kategorie
15.10.2021 03:43:28
Tak policajta nebo vojáka za prezidenta fakt ne.
Smajlík  asi tak
15.10.2021 02:59:40
O hradní partě obklopující prezidenta si iluze nedělám, ale to, že generál byl za vlády KSČ kapitánem rozvědky a byl hodnocen jako politicky vyspělý a uvědomělý a že se chystal na válku proti zemím NATO, to je pravda.
 Qwerj
15.10.2021 02:50:56
Celé to bylo:
Co je důstojnější? ‪Přísahat věrnost ČSSR, Varšavské smlouvě, KSČ, SSSR, souhlasit s okupací v roce 1968 a dnes si hrát na bojovníka s Ruskem. ‪Odmítnout okupaci ČSSR vojsky Varšavské smlouvy, kritizovat režim KSČ, být za to terčem pomsty a ve stáří chodit o hůlce. ‪Co myslíte?“

Věrnost SSSR = Pavel Petr
Muž s hůlkou = Zimoš Milan
 čtveráčekPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk