Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1177894, vloženo 17.09.2021 13:03:43 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
oslava narozenin
Ahoj. Brzy budu mít narozeniny. Bylo u nás zvykem, že se sejde celá rodina, dáme si jídlo, dort, dárky a pak sedíme a povídáme si. Já už ale mám několik let pocit, že svoje narozeniny slavím jen kvůli rodičům. Nebaví mě řešit, kdy kdo může, co se má uvařit, aby to všichni jedli, jak moc ředit čokoládovou polevu máslem, aby to chutnalo všem... Nejradši bych to zrušila, ale nemám to srdce to říct rodičům. Z nějakýho důvodu to vypadá, že jim na tom záleží.
 abett Muž28  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
17.09.2021 21:53:45
Já mám narozky zítra a taky se na to moc netěším. Jsem strašně nerad středem pozornosti, takže radši ani nikomu neříkám, kdy je mám.
 Křupan
17.09.2021 19:56:23
Toto je trochu infantilný zvyk. Teda aspoň podľa mňa. Ja som na takéto veci nikdy nebol, ani ako malý. To mi vtedy stačil vždy nejaký drobný darček.
Už ako dospelý zvyknem tento deň riešiť tak, že si objednám pizzu, kúpim zopár pív, a tie popíjam až do večera. Tento rok mi to vyšlo tak, že budem zrovna po nočnej.
 Fajnšmeker1989 Muž32 Kategorie
17.09.2021 14:42:18
Tak když je slavíš jen kvůli rodičům, ale píšeš tady o ohledech k nim, tak to je vše v pořádku, ne? Prostě je budeš slavit kvůli nim. Hranici mezi dobrovolným vyhověním někomu a mezi tím, že to dělám z povinnosti, protože mě k tomu nějakým způsobem nutí, nejsem u tebe schopna spolehlivě detekovat. Pokud ty ano, tak pak už záleží jen na tom, jakým způsobem chceš či nechceš žít a podle toho jej svými rozhodnutími tvořit.
 Kamínek
17.09.2021 14:26:58
U nás doma se to už roky řeší tak, že:

a) si ti, kdo mají problém s “menu”, nosí vlastní potraviny; v podstatě jde pouze o mojí přiblblou tetu, která na letních grilovačkách konzumuje pouze tence nakrájené a dokonale suché kuřecí prso; interně tomu říkáme “kuřecí kremace”

nebo

b) děláme narozky v hospodě a každý si objedná co chce; po jídle se přinese dort s prskavkou, hospoda zpívá “hodně štěstí zdraví” a tleská; je to fajn; možná trošku dražší než domácí oslava, ale ušetříš si práci a čas
 MGM88 Muž33 Kategorie
17.09.2021 14:20:13
Však to nemusí být nutně nějaká velká oslava. Já taky když byla menší tak měla balonky a různé kraviny kolem toho a tenhle rok jsme se jen sešli u stolu na kafe. :D Když jim to bude stačit, můžeš jim to navrhnout, že si spíš popovídat, něco předat a tak. To je jako kdybys cítil povinnost, chystat party.
 Česká Afrodita Žena21 Kategorie
17.09.2021 13:27:13
Tak ať to organizují oni a je to.
Smajlík  leafroller Muž73 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk