Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1177675, vloženo 14.09.2021 17:00:28 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Už se na to nemůžu dívat
A proto tady napíšu pár rad z pohledu ženy. Protože když si navzájem radí macho muži, tak to je fakt katastrofa.

Takže, v poslední době, i když možná je to tu od nepaměti, se objevují zpovědi od mužů, kteří tvrdí, jak ženy chtějí někoho, kdo je bude zanedbávat a ukazovat jim, že o ně nemá zájem, ale o to víc je pak ženy budou chtít, protože tohle přesně ženy chtějí. Nestačím kroutit hlavou a doporučuji si položit otázku, proč by podle vás ženy chtěly něco, co je bude ničit? Proč by měly chtít vztah s manipulátory nebo s někým, kdo je bude neustále ponižovat?

Ty nejlepší vztahy jsou především o přátelství a vzájemném porozumění. Je to o tom, když ti dva spolu chtějí trávit čas a třeba jen spolu sedět v obýváku u televize nebo cokoliv drobného, co jim bude dávat pocit sounáležitosti.

Snažím se pochopit, z čeho fakt pramení ten pocit, že žena potřebuje hrubé zacházení a pak bude spokojená. Je to z filmů? Nebo z médií? Život sám o sobě není jednoduchý a rešit problémy s někým, kdo s váma bude hrát hry a kdo si bude pořád potřebovat něco dokazovat, tak takový vztah prostě nevydrží.

Problém, co tady vidím, je svým způsobem i nenávist k ženám od jistého typu lidí, kteří je berou jako někoho, z koho je třeba si neustále dělat legraci, protože ženská patří k plotně a rozhodně nepatří za volant atd. Jako proberte se. Opravdu vše je o tom, jak se s vámi druhý člověk cítí. Jestli ve vás má oporu nebo má pocit, že je terč pro vaší zábavu.

A na závěr jeden poznatek, který jsem tu už v minulosti psala. Jednou mě zaujal jeden člověk, který měl nespočet zářezů, ale dokázal se k ženě chovat skvělým způsobem. A nemyslím si, že něco předstíral. Prostě se všechny v jeho společnosti cítily skvěle. A víte proč? Protože si na nic nehrál a hlavně se k nim choval především jako k člověku... Proto měl u nich takový úspěch
 tvazpovednice Žena80  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
15.09.2021 19:23:44
Určitě jsou holky, kterým imponuje, když se ten jejich chová k ostatním jako grázl.
Muad*Dib

Tak přesně takový holky jsou u mě ještě vetší ubožáci než ti grázlové.
Zdali to dokážu posoudit, asi dost, když bohužel celej život snimy mám co dočinění. Chápu že to holky mají v genech na tyhle alfa samce, jen kdyby byli u toho jak se po**rou, když mě vytočí tak že po nich vyjedu.
 singlemen Muž35 Kategorie
15.09.2021 19:12:15
"grázl může být skvělej sportovec, kterej se chová jako grázl třeba ke všem, krom svý holky Muad*Dib JJ napsal jsi to pěkně, konkrétně u tohoto si říkám a ber to jako příklad. To té holce nevadí že se k ostatním tak chová ? Na škole právě měli takový šikanátoři nejvíc holek, žádný klady muzikanti atd.. prostě flákači co neuměli, nic kromě povyšování nad ostatní. Nevím jestli je to tím prostředím kde jsem vyrůstal a jímž jsem ovlivněn. Samozřejmě se našli holky co tyhle kluky nemuseli, a těch je stejné množství jako hodných cikánů. "
singlemen

Tak možná je to tím prostředím, kde jsi vyrůstal. Myslím, že máš ty počty dost zkreslený. Určitě jsou holky, kterým imponuje, když se ten jejich chová k ostatním jako grázl. V nějakým mladým věku jich možná bude i docela dost. Ale v nějakým rozumnějším věku jich bude určitě menšina.
A když říkáš, že ti šikanátoři nic než šikanovat neuměli - otázka je, jestli to dokážeš dost objektivně posoudit.
 Muad*Dib Muž43 Kategorie
15.09.2021 19:04:38
grázl může být skvělej sportovec, kterej se chová jako grázl třeba ke všem, krom svý holky
Muad*Dib

JJ napsal jsi to pěkně, konkrétně u tohoto si říkám a ber to jako příklad. To té holce nevadí že se k ostatním tak chová ? Na škole právě měli takový šikanátoři nejvíc holek, žádný klady muzikanti atd.. prostě flákači co neuměli, nic kromě povyšování nad ostatní.

Nevím jestli je to tím prostředím kde jsem vyrůstal a jímž jsem ovlivněn. Samozřejmě se našli holky co tyhle kluky nemuseli, a těch je stejné množství jako hodných cikánů.
 singlemen Muž35 Kategorie
15.09.2021 18:43:56
"Muad*Dib Tak přesně takou reakci jsem čekal, no když holce nevadí že je mlácená, platí za ně dluhy. Nebo naopak často vidím nedostává alimenty od frajera co ji odkopnul kvůli jiný pak je to v pořádku. Je to každýho věc ,ale rači budu hodnej nudnej kluk, než jim dělat šaška kvůli kapavce. "
singlemen

Nevadí. Protože až na pár výjimek holky mlácený nejsou a dluhy za nikoho neplatí. Většina z nich totiž je s nějakým hodným klukem. Já se ti jen pokoušel odpovědět na tvou otázku. Být hodnej je totiž strašně málo. Záleží na spoustě jiných věcí. A pokud v těch jiných věcech ten konkrétní hodnej kluk selhává, pak ho může porazit nějakej konkrétní grázl, feťák nebo alkoholik, kterej v těch jiných věcech má převahu. A pokud by se ten konkrétní hodnej kluk stal grázlem, feťákem nebo alkoholikem, tak by mu to u holek nijak nepomohlo. Protože o tom to prostě není.
Takže samozřejmě zůstaň hodným klukem. Jen úplně nevím, proč by hodnej kluk musel být nutně nudnej.
 Muad*Dib Muž43 Kategorie
15.09.2021 17:59:50
Muad*Dib
Tak přesně takou reakci jsem čekal, no když holce nevadí že je mlácená, platí za ně dluhy. Nebo naopak často vidím nedostává alimenty od frajera co ji odkopnul kvůli jiný pak je to v pořádku.
Je to každýho věc ,ale rači budu hodnej nudnej kluk, než jim dělat šaška kvůli kapavce.
 singlemen Muž35 Kategorie
15.09.2021 15:04:49
"Celá tato diskuze mi pořád nevysvětlila proč teda mají fetáci, zloději, grázlové, alkoholici, psychouši, násilníci atd... alespon tři baby a hodný kluci nic. Vždyť to vidím všude kam jdu a po rozpravě s ostatními to taky nachápou. "
singlemen

Tak já ti to vysvětlím. Problém je v tom, že se zaměřuješ na velice úzkej pohled. Vidíš feťáka, grázla, alkoholika... Ale to nestačí k plnýmu popisu danýho člověka, že ne? Feťák může být fajn člověk se zajímavými názory, grázl může být skvělej sportovec, kterej se chová jako grázl třeba ke všem, krom svý holky, a alkoholik může být úžasnej muzikant, atd... Zatímco hodnej kluk může být třeba úplnej debil. Prostě nemůžeš se zaměřit jen na jeden jedinej atribut a na jeho základě lidi srovnávat. Hodnej kluk bude asi obecně lepší, než grázl. Ale pokud je hodnej kluk línej jak veš, je s ním nuda a s ničím si nikdy neporadí, pak je možná lepší grázl, kterej je aktivní, vždycky si ví rady a je s ním zábava.
 Muad*Dib Muž43 Kategorie
15.09.2021 12:35:58
Celá tato diskuze mi pořád nevysvětlila proč teda mají fetáci, zloději, grázlové, alkoholici, psychouši, násilníci atd... alespon tři baby a hodný kluci nic. Vždyť to vidím všude kam jdu a po rozpravě s ostatními to taky nachápou.
Smajlík  singlemen Muž35 Kategorie
14.09.2021 23:39:58
>Whoisit
Myslel jsi tu ženu, která to psala? :D
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
14.09.2021 23:05:37
Rozdáváš rady a přitom bys sám jednu potřeboval.
 Whoisit Muž96 Kategorie
14.09.2021 20:18:27
>bilej tygr
Na tom něco bude. Někdy je to dokonce tak, že sice žena na tu vizi, na to s čím se pere, brblá, ale kdyby jí neměl tak by sice nebrblala, ale totálně by ztratil pozici.
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
14.09.2021 20:11:19
On ten chlap sice musí být na svou holku hodný, ale zase nemůže být bábovka.
Kdysi jsem o tom taky dost přemýšlel, hlavně díky zpovednici, a výsledkem byla úvaha, že muž by měl mít nějakou svou vizi, takový "posvátný sen duše", který je pro něj nejdůležitější ze všeho. Tím totiž přispívá k nějakému posunu, vývoji lidstva - a to nejspíš máme v genech; kdybychom tenhle motiv totiž v genech neměli, ak už tady nejsme. Převálcovala by nás nějaká populace, která to tak má.
Chlap má potřebu takovou vizi mít, a žena ji může mít taky, ale vzhledem k jejímu biologickému poslání stačí, že jí takový muž imponuje.
No a když muž takovou vizi má, tak chca nechca občas musí dát přednost té své vizi, i kdyby byl sebehodnější. Takže jí to nějak dá pocítit, výjimečně; za nevýjimečných situací ale je především hodný (a silný).
Podrobněji to je rozebrané v diskuzi č.241595, i s různými komentáři.

Ovšemže to není jediné hledisko, dalo by se široce dlouze filozofovat o mužských a ženských vzorech (animovi, animě) atd. Ale tohle pro mě byl tenkrát objev, tak dávám k lepšímu.
 bilej tygr Muž70 Kategorie
14.09.2021 19:21:21
Jsou to totiž zamindrákovaní jedinci s očividně nízkým intelektem. Od takových je lepší se držet dál. Taky mě mrzí že tady na zpovědnici jich je docela plno i když dost velká část z nich budou asi jen trolové kteří to nemyslí vážně.
 Penubra Shade Žena14 Kategorie
14.09.2021 18:56:04
"Quakie: Nebyla kdysi náááhodou taky tráva zelenější? :) "
Approxiate

To jistě byla. Ale víš... pak přišli ti zlí admini a zadupali ji. Ve skrytu.


"Spousta věcí se na ZP nemůže, třeba live chat"
Quakie

Vůbec nechápu, jak tenhle tvůj příspěvek souvisí s tématem této zpovědi. Ale když už jsi to tu napsal, tak bych si jen dovolil poznamenat, že live chat tu je. A pokud jsi ho za těch 20 let, co sem chodíš, ještě neobjevil, pak to možná lecos vypovídá i o těch ostatních problémech, co se zpovědnicí máš.
 Muad*Dib Muž43 Kategorie
14.09.2021 18:52:36
Afrodito, ty ale mluvíš o něčem jiném. Samozřejmě, že se ženy chtějí cítit v bezpečí a mít vedle sebe někoho, kdo klidně může být drsňák.
Já spíš mluvím o tom, když někdo hraje s ženou hry a úmyslně jí dává najevo nezájem nebo manipulaci. Tady se nedá mluvit o pocitu bezpečí..

Jak píše Čori - Ženy chtějí vidět v muži sílu, ale zároveň dobré srdce. :)
 tvazpovednice
14.09.2021 18:51:32
A vy si z mužů dělat srandu nemůžete/neumíte? Přijde mi, že tohle útočení na druhé pohlaví se děje vzájemně. Zrovna tady na "anonymním" portálu bych to bral s rezervou. Nedávno tu někdo založil diskuzi, že bude holky ignorovat a pak ho budou chtít (jestli to byl důvod pro tuto zpověď?) - upřímně, tomuhle se jde akorát zasmát, neumím si představit, že by to ženy vážně urazilo.

Jinak v kontrastu s tím, jak se útočí na ženy - každý se tu obouvá do "hodných" kluků, zcela bez zábran. Prostě, ne každý má drsnou povahu, neumí se prosadit - viz: "Ono zase kdyby to byl jenom hodný ťulpas, tak to je taky katastrofa, například vůči okolí, nechal by se zneužívat." Co k tomu dodat... z čeho pramení nenávist určitých lidí k ženám?
 Jackie Stewart Muž23 Kategorie
14.09.2021 18:46:46
A zase asi budu souhlasit s Čori, není to prostě o tom, že chceme hrubou sílu, ale jistotu, že s nim budeme aspoň trochu v bezpečí a že nám s nim bude dobře.
 Česká Afrodita Žena21 Kategorie
14.09.2021 18:44:08
“Snažím se pochopit, z čeho fakt pramení ten pocit, že žena potřebuje hrubé zacházení a pak bude spokojená. Je to z filmů? Nebo z médií?”

Tak trochu souhlasím s Čori :D taky to mám občas v tom sexu takhle no. Ale zastávám taky, že by se žena a muž měli navzájem respektovat. A ono je dobrý, když je to trochu drsňák, páč si nic nenechá líbit a žena se u něj cítí víc v bezpečí. Ono zase kdyby to byl jenom hodný ťulpas, tak to je taky katastrofa, například vůči okolí, nechal by se zneužívat.
 Česká Afrodita Žena21 Kategorie
14.09.2021 18:27:56
To je zase blábol...

Moralisti vs. panicové. Si můžete klidně podat ruce. Mimo realitu jsou oba tábory stejně a víc než o nějaký konstruktivní řešení se staraj o to, aby na sebe navzájem házeli špínu.
 ex-PMJ Muž26 Kategorie
14.09.2021 18:19:08
"I když jsou veřejnosti pečlivě skryti."

:D :D :DDDDDDDD
Smajlík  Tusalidiot
14.09.2021 18:19:05
Quakie: Nebyla kdysi náááhodou taky tráva zelenější? :)
 Approxiate Muž26 Kategorie
14.09.2021 18:12:32
co tě na tom rozčiluje?
ZP nikdy nebyla jiná i když lepší bývala už jen před 15ti lety!
Prostě se tak mění celá mladá společnost v ČR. A jaká je o něco horší je jen výběr těch co fejkují zpovědi.

Na ZP si nestěžuji, na některé její Adminy jistě ano. I když jsou veřejnosti pečlivě skryti. Portál ZP se v podstatě grafikou ani schopnostmi od roku 2000 kdy jsem ho objevil, nezměnil. Spousta věcí se na ZP nemůže, třeba live chat, nebo šeptat jeden druhému aniž někdo další by to viděl, nemá žádné místnosti (podle zájmů) zato se častěji BANuje. Často bezdůvodně a nebo z OSOBNÍCH důvodů.
Je celá řada vymožeností které byly v době vzniku ZP, které byly nuceně zrušeny.
A jak bude dál? Nedělejte si naděle, líp určitě ne a buďte rádi za současný stav.
Ti co ovládají ZP po technické stráne jsou tam stále stejní. NIKDY se nemění a určují oblíbenost portálu.
A majitel ZP? Nenechte se vysmát!
 Quakie Muž75 Kategorie
14.09.2021 17:50:27
No některé ženy jsou fakt s muži, kteří se k nim nechovají dvakrát dobře. A dokonce jsem sama od jedné ženy slyšela, že někoho nechce, protože je takový moc hodný. Ale řekla bych, že to vůbec není o tom, že by ženy nechtěly hodné muže, ale že těmi hodnými myslí spíš takové muže, kteří nepůsobí nijak odvážně nebo že by byli sami psychicky nebo fyzicky odolní a ochránili sebe, natož ženu. Ženy chtějí vidět v muži sílu, ale zároveň dobré srdce. Tak si to myslím já. Většina žen nejde do vztahu s grázlem proto, že je to grázl. Ale protože je obratný v určitých sociálních situacích a působí dojmem silného muže, i když to tak nemusí být. A když už se žena zamiluje a náhodou je to blbec, nechce od něj odejít. Ale pořád to neznamená, že by se na základě jeho hnusného chování nedokázala zase odmilovat.
 Čori čhajori
14.09.2021 17:38:02
Ne z filmů. Z reality.
 Bílý heteromuž 0
14.09.2021 17:37:26
100% souhlas s pachatelkou diskuse a z větší části i s Leafrollerem. Ono je to trochu složitější, ale častokrát tomu tak je. Častým problémem je ublíženost a hloupost.
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
14.09.2021 17:36:13
Čori - Děkuji za vhled do problému od jiného etnika a gratuluji k vydobení pozice :)

Jinak ještě další můj poznatek, který také souvisí s tématem. Chodila jsem na jednu diskuzi, kde bylo minimum žen. A někdy jsem si připadala jak živý terč. Prostě "hele ženská", tak z ní uděláme základnu pro naše nemístné vtipy. Jako dokážu pochopit legraci, sama si jí také dělám a pokud to přeženu, tak se omluvím. Jenže těchto pár jedinců to dotáhlo do takové linie, že admin celou diskuzi zrušil. A je to škoda...
 tvazpovednice
14.09.2021 17:20:55
Neřekl bych, že se muži, kteří tu píšou to, co zmiňuješ, dají označovat za macho muže. Podle mě jsou to spíš muži, kteří ženy vyloženě nenávidí. Navíc macho muži by měli být - alespoň podle některých definic - pro ženy přinejmenším zezačátku dost přitažliví, což je přesnej opak těch, co tohle tady píšou.
Jinak myslím, že leaf to celkem vystihl.
 Muad*Dib Muž43 Kategorie
14.09.2021 17:18:14
To je prča, jak se potrefenej leafroller snaží všechno překroutit.
Omyl, feťáku, na ženy nadávají právě ti, kteří se k nim od počátku chovají hnusně a bez úcty. Neexistuje žádné "hodní v uvozovkách". Ne, ti, které zesměšňuješ, jsou opravdu hodní, a nikdy paušálně na ženy nenadávají. Nadávání na ženy je specialita extrovertních mužů.
 Svitavy čaj čaj čaj
14.09.2021 17:16:50
"z čeho fakt pramení ten pocit, že žena potřebuje hrubé zacházení a pak bude spokojená"

Asi ze sexuálních pudů. Já to mám přesně takhle, ale jen v sexu. Jinak jsem ráda, když má muž k ženě a žena k muži vzájemnou úctu. Někteří Romové mají zvyky pro mě nepochopitelné, žena je tam něco míň. Tak já jsem si vydobyla, že nic míň nebudu, ale před některými Romy se o tom nesmí mluvit, protože v takových komunitách funguje neskutečné pranýřování a vyvrhel není ten, kdo se chová blbě, ale ten, kdo vybočuje z těchto tradic.
Smajlík  Čori čhajori
14.09.2021 17:04:59
Snažíš se to pochopit? Podle mě je to snadné. Ti hoši si myslí, že sbalí ženu jen na to, že na ni budou "hodní". Jinými slovy, že sbalí ženu na něco, co je naprostá samozřejmost. A když jim to nevyjde, tak aby nemuseli přiznat svůj omyl, obrátí to proti ženám a tvrdí, že ženy "hodné" kluky nechtějí.

Prostě jsou to idioti.
 leafroller Muž21 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk