Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1177641, vloženo 14.09.2021 04:16:17 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Sexisticke komentare muzu na profilech
A nejen tam. Ja skutecne nepotrebuji slyset od ciziho muze ze jsem 'krasna'. Nikdy jsem si na to nepotrpela, zvlast ne dneska v mych letech. Nechapu pro ostatni nektere zeny maji tu potrebu byt de faco objektem muzu co se vzhledu tyce. Ne me to proste nezajima, nepotrebuju to slyset a sebevedomi si nezakladam na vzhledu. Ja si radsi poslechnu lichotky na mou osobnost, povahu, uspechy. Samozrejme uprimne, zaslouzene. Muzi co se takhle chovaji by se meli zamyslet, jak by bylo jim kdyby jim komentovaly vzhled cizi zenske....ano i lichotky mohou byt degradujici, pasivne agresivni.
 Chris Kraus Žena  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
14.09.2021 21:36:20
Tak když ti někdo řekne, že jsi krásná, tak na tom ještě nic není, ale když tě začne obtěžovat a popisovat tvůj dekolt nevhodnými slovy, či tvé tělo podobně nevhodnými výrazy, např. že jsi šukatelná :DDDD tak už je asi fakt problém
 Česká Afrodita Žena21 Kategorie
14.09.2021 20:50:19
Bílý heteromuž 0 - Ty budeš přesně ten týpek, kterýmu stačí, aby si nějaká ženská dovolila se třeba ohradit vůči sexistickejm narážkám a hned tam naběhneš a začneš jí nadávat do feministek a do histerickejch meeToo aktivistek a byl bys nejradši, aby všechny ženská na sebe nechaly poslušně slintat a poslouchat oplzlý kecy a držet hubu a když ne, tak začneš okamžitě vyřvávát o nebohých utlačovaných bílých heterosexuálech, který už pomalu ani memůžou urážet a ponižovat protože je to přece úplně v pohodě a nikomu to nemá vadit.
 MFJ3
14.09.2021 17:36:12
Žijeme v moderní době, kdy se rozmohl fenomén sociálních sítích, tudíž dřív jsi mohla slyšet lichotky z očí do očí, dnes si je můžeš přečíst na internetu.

Ano, chování některých mužů může působit agresivním dojmem, anebo takovým spíše nepříjemným, dotěrným. Sám poznám a slýchám, někdy až nevhodné narážky na ženy od mužů.

Myslím si ale, že je taková změna, progres, poměrně smutný, protože pokud chce muž opravdu zalichotit ženě, projevit obdiv k její kráse, případně pochválit její vzhled (oblečení, vkus), nemusí to mít už takový efekt, i když je to myšleno upřímně, od srdce a v dobrém slova smyslu.
 Rudá Záře
14.09.2021 17:17:44
Asi tak ; Normalni to prijde mladym holkam ktere vyrustaly v prostredi, ve kterem se naucily, ze vzhled je nejhodnotnejsi kvalita, a je smutne, kdyz si na tom stavi sebevedomi, osobnost. Postupne ty holky degraduji, snazi se vzhled pouzit jako naradi pro dosazeni neceho, i vztahu, coz je pak tragicke.
Muzum to vyhovuje, protoze vedle takove degradovane zeny pak nemaji mindraky, ego si nechaji lestit, a na zenach si buduji karieru.
Kdyby se role obratili, videli by jak akutecne na zeny pusobi a prestali by.

Reci ala 'jsem chlap mam pravo sexisticky komentovat zeny' jsou kecy bla bla.
 Chris Kraus
14.09.2021 16:38:49
Nadrženci, toho se nezbavíš. Život jim protekl mezi prsty, tak teď loví, kde se dá
 MožnáNesmrtelný Muž19 Kategorie
14.09.2021 15:35:51
Ne, Sexistiku, v odbornejch věcech je každýmu putna, jestli je muž dostatečně mužnej, nikdo to na první dobrou nevytahuje tak, jako se to dělá u vzhledu žen. A laskavě si odpusť průpovídky, co mám já respektovat, ano?
Smajlík  asi tak.
14.09.2021 13:55:57
To se ovšem týká té jednodušší většiny, která nic lepšího nevyplodí.
 Alkedos Muž33 Kategorie
14.09.2021 12:46:09
Je to opět generalizace. Není nic špatného na tom pochválit cokoliv, pokud to myslíme upřímně, mimo jiné i vzhled. Záleží jen na tom kdo, za jakých okolností a jakým způsobem to udělá. Pokud si zakládáš na své inteligenci, také jsi ráda pokud jí ocení někdo, kdo měl možnost si jí alespoň povšimnout když už ne přímo prozkoumat. Asi bys nechtěla aby tě chválil náhodný kolemjdoucí i když o tobě ví houby? S krásou je to stejné, jen je vidět dříve a může zaujmout i bez předchozí interakce. Nezlob se proto na ně, to podstatné a pro tebe zajímavé se stejně odehraje až s tím, s kým budeš sama chtít.
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
14.09.2021 12:35:44
jsi skareda
 pan makak
14.09.2021 12:33:51
To, že to máš tak ty, neznamená, že to tak mají i ostatní. Znám x holek, které mají nízké sebevědomí kvůli vzhledu a čím víc mužů jim lichotí a chválí vzhled, tím líp.

Já teda po nějakých alespoň základních, oboustranných sympatiích spíš ocením inteligenci a smysl pro humor.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
14.09.2021 11:30:33
asi tak: Pořád jsi nevysvětlila, co tě na tom furt tak sere. U žen se prostě vedle jejich výkonu bere v úvahu, jestli jsou hezký a jestli se chovaj žensky. U mužů se zas bere v úvahu, jestli jsou mužný. Ignorovat to by znamenalo popírat určitou část reality. My prostě nejsme bezpohlavní bytosti, tak to respektuj.
Pokud někdo není schopen respektovat ženu i za její výkon, tak je to jeho problém, a ne její. Kvůli tomu nebudeme předstírat, že nemáme pohlaví.
Smajlík  Sexistik
14.09.2021 11:12:02
Sexistik: je úplně jedno, jak kdo je nebo neni krásnej, ale jen ženám se podsouvá, jakej je to bonus nebo případně i nedostatek, když žena neplní většinový ideál krásy. Vymyslela jsi něco v biologii? Nooo diskutující si myslej, že vypadáš jak mužatka. Vedeš 20 let úspěšnou firmu jako jeden z partnerů, zaměstnáváš 800 lidí? No super, ale hlavně jsi “půvabná”, kde že si kupuješ kabelky? Čtenáře business týdeníku ty kabelky a xicht jistě zajímaj víc než tvoje know-how.
 asi tak.
14.09.2021 10:59:10
asi tak: A co je na tom špatnýho? Muž zůstane mužem a žena ženou. Popírat svoje biologicko-sociální role nedává žádnej smysl. Je třeba mít na paměti, že tím nikdo nikoho neponižuje, je to zcela přirozený.
 Sexistik
14.09.2021 10:26:30
Jo, nejdůležitější informace: Slovenská prezidentka přivìtala papeže v modrých šatech. :/
 Ggrrff
14.09.2021 10:05:24
Svojí fotku nikam moc nedávám a pracuju sama za sebe jen online, tak je klid, ale všímám si toho ve veřejnym prostoru - schopný ženský, který dosáhly x úspěchů, jsou hned v první či druhé větě představovány i vzhledem (“sympatická”, “krásná”…), navíc když je představuje někdo, s kým se trochu znají, nezřídka zazní zdrobnělé křestní jméno. U ženských 40+, kristapána, a nikomu to nepřijde zvláštní :))))
Přitom u “ráda bych vám představila tady Honzíka, půvabného manažera” by nikdo neřekl a kdyby jo, publikum by to asi dost zarazilo.
 asi tak.
14.09.2021 09:42:21
A co je nám do toho, co ty chceš nebo nechceš? Očividně máš ňáký trauma, který tě nutí ignorovat nebo snad dokonce popírat vlastní tělo, ale my ti za něj nemůžem.
 Sexistik
14.09.2021 09:41:26
To, že ti niekto povie, že si krásna nie je sexizmus. To bude tým, že nevieš rozlíšiť ani základné pojmy, proste decko čo si myslí aké je múdre, chichi.
 Mindž
14.09.2021 09:03:15
https://www.youtube.com/watch?v=8fASAbvg9U8
 Osvald
14.09.2021 04:51:42
Ty budeš další mítů případ, že? A když se na tebe nějaký podívá, hned ho hlásíš za znásilnění.
 Bílý heteromuž 0Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk