Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1173631, vloženo 24.07.2021 19:48:08 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Zamilovaná ale..
Jsem zamilovaná do jednoho kluka, každou chvíli na něj myslím, a zdají se mi o něm sny skoro každý den.. jenže je tady "menší" problém. Ten Kluk bydlí na konci světa a znám ho jen ze sociálních sítích, takže ani neví že existuju. Proč o něm pořád sním i když vím že ho nemůžu mít?? Někdy kvůli němu i brečím. Myslíte že tahle zamilovanost skončí?
 María Žena16  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
25.07.2021 21:13:55
Nejsi sama,taky to momentálně prožívám. Časem to přejde:)
 Renny
25.07.2021 12:49:56
No právě proto. Tyhle platonické lásky často člověka dlouho drží, protože jsou téměř dokonalé a nekazí je realita :)
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
25.07.2021 12:33:35
Skončí, akorát ti nikdo neřekne, kdy. Možná za měsíc, možná za rok… Ale neboj, bude to v pohodě. To víš, platonická láska je už taková a každej z nás ji aspoň jednou zažil. :)
Smajlík  Slečna ze záhrobí Žena28 Kategorie
24.07.2021 22:10:08
Zamilovanost přejde. Láká tě hlavně ta nedostupnost. Možná kdyby to byl kluk odvedle ani bys o něj nezavadila pohledem.
 LADI Muž41 Kategorie
24.07.2021 21:31:47
Přesně tak, to je jak když je někdo zamilovaný do nějaké celebrity.
Miluješ to co představuje, to jak se ukazuje na veřejnosti, apod. Jeho, jeho pravého ale neznáš. I celebrity jsou v soukromí jiní lidé než se ukazují. Na veřejnosti se přirozeně snaží ukázat v tom nejlepším světle. (Veřejností jsou zde chápány i sociální média). Člověk na sociálních médiích ukazuje to nejlepší ze sebe a to nejlepší ze svého života. Ostatním se pak může zdát, že má perfektní život... ale nemá. Má život stejný jako mi všichni, ale protože vybírá ty nejkrásnější a nejlepší momenty na svoje sociální média, tak se zdá, že žije nějaký námi vysněný život.

Takže abych to shrnul, dokud by jsi si ho doopravdy nepoznala, tak nemůžeš zda-li ho doopravdy miluješ. Možná by po setkání všechna láska vyprchala, protože by jsi zjistila, že tvé představy jsou naprosto jiné než je realita.

Moje rada, netrap se tím. Zkus si ten pocit trošku užít, poblázni se s tím, ale nikdy jej nenech dostat se hluboko do srdce. Jednou tento pocit vyprchá, a přijde znova. Příště ale třeba už přijde u kluka, kterého znáš, nebo někde potkáš :) Zamilovanost někdy bolí, ale přebolí, to mi věř :)
Smajlík  presne tak
24.07.2021 19:51:48
Miluješ svou představu o něm, ne jeho. Jeho totiž pořádně neznáš.
 znam toPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk