Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1166763, vloženo 04.05.2021 10:03:45 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Kolegyně z práce strašně smrdí potem
Zdravím,
mám v práci kolegyni, která je cítit potem doslova na sto honů. Je to takový ten tzv. ranní pot, když se do toho zpotíte, tak to není nic příjemného. Přitom chodí pěkně oblékaná, pečuje o sebe, není nijak zanedbaná, jen strašně smrdí.
Nevím, jestli je to ranní hygienou nebo čím, ale dost mě to trápí, když sedí dva metry ode mě a docela to čpí a kudy projde, tam ten smrad zůstává. Nejsem jediná, kdo si toho všiml.
Co dělat? Trpět, nebo jí to nějak říci a případně jak? Je mi jasné, že je to velmi citlivé, ale to jsou mé čichové buňky taky a po dvou letech už bych zkrátka chtěla přijít do kanceláře a necítit smrad. Přitom tuším, že má voňavku, deodorant má v šuplíku, ale smrdí jako by se ráno neumyla...
 kolegynezprace Žena24  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
05.05.2021 07:59:43
Díky za všechny rady, asi mi napsání anonymního papírku mi přijde nejlepší. ale zas aby se necítila, kdo to napsal a všichni se tváří v pohodě. ještě to rozmyslím, možná seberu všechnu sílu a řeknu jí to osobně.
 kolegynezprace
05.05.2021 01:00:47
Někdy počkej až odejde z práce a napiš jí na papírek, že je cítit potem, tak jestli by s tím něco neudělala a dej jí to do šuplíku. Ale nějak pěkně napsat. A jako "anonym". A je to.
 Zrzavá Bestie Žena69 Kategorie
04.05.2021 18:37:38
No může to být i stravou, nadváhou, ale to souvisí s tím zdravotním stavem.
 timtim2
04.05.2021 16:15:14
Nekteri lidi smrdi ihned po umyti. Kdo nezazil, nepochopi..
 fhjfjhf
04.05.2021 16:09:08
Bu%d je čuně, nebo je nemocná. Rozhodně by jsi s tím měla něco dělat. Naznač jí to, tím že to řekneš na plnou hubu to sice bude drsné ale třeba si to uvědomí a začne se mýt. Není nic horšího než smraďoch co s tím nic nedělá.
 LADI Muž41 Kategorie
04.05.2021 11:55:32
jedla soda nefunguje, at si do podpazi rozetre citronovou stavu - ta funguje az do druheho dne a fakt to neni citit.

citronova stava snizi PH kuze natolik, ze pot rozkladne bakterie tam nejsou schopny fungovat a clovek se sice poti, ale neni vubec citit. Se divim, ze tenhle lifehack jeste nezakazali zakonem :)
 jygfvgyc
04.05.2021 11:12:33
Nám jednou zapáchala kolegyně, hlavně fusky, potom také když menstruovala tak to bylo dost cítit. Mladá holka, sympatická, ale tohle jí značně strhávalo body. Než jsme se v kolektivu stačili dohodnout, co dál, tak tam přestala pracovat. Vyvětrali jsme a na celou lapalii rychle zapomněli.
 Modrá Svině Muž46 Kategorie
04.05.2021 11:04:52
Pot nemusí být známkou špatné nebo žádné hygieny, ale taky ukazatel na nějaký zdravotní problém. To my nevyřešíme. Budeš si jí muset vzít stranou, zeptat se, upozornit jí, co ti nebo vám vadí. Ona si to nikde nepřečte, takže se musí najít někdo, kdo jí to řekne!
 Icebox
04.05.2021 10:49:47
Možná smrdí i před tím :)).
Překrývání dalšími smrady je kontraproduktivní. Navrhni jí rozetřít si každé ráno do podpaždí špetku jedlé sody.
 TeremtetePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk