Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1166760, vloženo 04.05.2021 09:18:07 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nějak to nedávám
Žila jsem dlouho sama, takže jsem byla zvyklá na nějaké životní tempo, všechno mi fungovalo a vycházelo tak, jak jsem si naplánovala. Pak mi do života vstoupila láska (i když jsem teď na mrtvici, tak jsem za to ráda) a všechno nabralo jiný směr.
Mám doma partnerku a její dvě děti, rozumíme si dobře, děti jsou fajn. Co se týká vztahů mezi námi, problémy nejsou. Ale mám poměrně malý byt a nemám teď prostředky na to, abychom mohly shánět jiný. Děti jsou kvůli koroně samozřejmě doma, takže online výuka - věčný ruch, byla potřeba pořídit ještě jeden počítač, aby se mohly učit obě holky. Já pracuju, partnerka také, ale tak nějak jsme si vykomunikovaly částečné home office. Takže se střídáme doma, aby s holkama vždycky nějaká z nás byla. Já kromě práce ještě studuju, ale přestávám mít na to kvůli rodině čas. Doma je ruch, na učení není klid, počítač půjčuju holkám a hlavně není taky čas - nakupovat, vařit, pomáhat holkám s úkolama, prát o mnohem víc prádla než předtím, starat se o auťáky... je toho hromada. Samozřejmě partnerka dělá taky dost, jen jiné věci. :)
Vím, že to není nic extra, v téhle době to musí zvládnout každej rodič, ale já na ten styl života zatím vůbec nejsem zvyklá. Jak si mám zorganizovat čas a život, aby mi z toho nehráblo? Člověk vstane a je v jenom kole. Každou chvíli na něco zapomenu. :/ Naštěstí má přítelkyně pevný nervy.
 SeZcvoknu Žena27  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
04.05.2021 17:45:03
SeZcvoknu: No tak jasný. Mně taky chvíli trvá, než si zvyknu na něco nového, ale pak dám skoro všechno ..
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
04.05.2021 14:09:30
Frank Drebin: Já myslím, že na to mám, jen jsem do teď neměla žádné zkušenosti, tak jsem asi ještě nepřišla na to, jak si s čím poradit. Přece jenom člověk byl celou dobu sám a pak ne že by přišla partnerka a postupem času i děti, ale vyjevilo se to tu všechno najednou, takže trochu šok, ale já to dám! :D

Sorayaaa: Myslím, že holky časem pomůžou rády a opravdu i teď občas pomůžou, jen jsme celkem krátkou dobu ve společné domácnosti, tak na nich občas vidím, že se ostýchají tu na něco šahat nebo udělat něco po svém a tak... ale to je časem asi přejde. Stejně jim to pořád dokola opakuju, že jsou tu doma, tak že se tak můžou i chovat. :)
 SeZcvoknu
04.05.2021 10:15:50
Tak dvě děti už jsou docela nášup, ale ber to tak, že děláš něco opravdu užitečného. Zažila jsem obě polohy, bezdětnost, kdy už jsem se i nudila a měla z toho depky a pak současnost, kdy někdy nestíhám a potřebovala bych víc volna, ale na nějaký depky prostě není čas vůbec. Dvě děti bych nezvládla, mám jedno a je to tak akorát abych se nezbláznila. Chce to si věci co nejlíp zorganizovat a pokud to už jde, tak zapojit do práce i děti. Dcera (devět let) včera věšela prádlo, měla plno keců, ale zvládla to, i tohle hodně pomůže, když mezitím můžu umýt nádobí a vysát.
 Sorayaaa
04.05.2021 09:59:17
Buď na to máš nebo nemáš. Já jsem jednu dobu chodil do práce, studoval VŠ a hlídal děti partnerky. A v pohodě.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
04.05.2021 09:46:17
Utvrdila jsi mě v tom, že neudělat si děti bylo nejmoudřejší rozhodnutí v mém životě.
Za to ti moc děkuji.
 meldriPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk