Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1166709, vloženo 03.05.2021 17:31:33 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jak zakrýt úzkost
Ahojte, mám takové trápení. Jde o to, že mám občas sklony k úzkostem a depresím (ale nikdy jsem se s tím neléčila, asi jenom půl roku jsem docházela k psychologovi kdysi), občas si všechno moc beru a vidím všechno černě, mívám strach z budoucnosti, cítím nejistotu, atd. Jde o to, že mám nějakou dobu nového přítele-on si všiml, že jsem trochu citlivější, ale o těchto mých stavech a pocitech nemá zřejmě šajnu, protože jinak působím spíš jako pohodářka a chci taková být pořád, vím, jak kluci nenávidí hysterky a plačky, ale bohužel mám zrovna jedno z horších období, kdy řeším určitá rozhodnutí, mám určité problémy v práci (ale nic vážnýho, prostě styl "všude je něco"), cítím se méněcenná a je mi některé dny opravdu strašně smutno a hrozně potřebuju se když ne vypovídat, tak aspoň o samotě vybrečet. Jenže on na mě pozná, když mě něco trápí a hned se ptá, co se děje a nespokojí se samozřejmě s odpovědí, že nic, je schopný mě posadit a dolovat ze mě, co mi je. Já bych se na jednu stranu ráda vypovídala, na druhou stranu nechci, aby mě měl za blázna, protože věřím, že by moje problémy nepochopil a řekl, že to zveličuju všechno a já bych si připadala jako cvok, hysterka, plačka a bylo by mi ještě hůř než teď, na druhou stranu ho nechci uvádět do nejistoty a vnášet mezi nás dusnou atmosféru, aby si nemyslel, že mi něco provedl. Jak jen z toho ven? Máte někdo tyto pocity? Jak to bere váš partner anebo naopak jak se stavíte k těmto problémům partnera?
 Bikina Žena34  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
03.05.2021 23:16:58
Základ je, aby ses s tím smířila sama.
To, že máš sklony k depresím přece z tebe nedělá plačku ani hysterku.
Tvůj partner si všimnul, že nejsi v pohodě. Chce ti pomoct, tak nevidím moc důvod, proč bys mu nemohla upřímně říct, co se děje.
Naopak, když budeš mlčet, předstírat, že se nic neděje, dost možná se spíš budeš chovat jako hysterka, než když se k tomu postavíš čelem.
Musíš s ním mluvit.

Já bych taky chtěla být pořád pohodářka, ale nejsem. Občas umím být víc nad věcí než ostatní, ale občas nezvládnu ani vstát z postele. Ano, lidi mě většinou znají v té pohodové, vysmaté verzi, co bere svět s nadhledem, ale teprve, když to spojíš i s tou ustrašenou, depresivní, citlivou částí to utváří dohromady lidskou existenci. Ta pohodová část by totiž sama o sobě postrádala hloubku.
 Vicugna pacos Žena23 Kategorie
03.05.2021 21:06:20
Takze mu vlastne moc neduverujes?
 Kvetak
03.05.2021 20:02:44
Nemusis zakryvat, muzes mu sdelit, ze o tom nechces mluvit, ze to jsou tve vlastni starosti a ze mezi vama je vse v poradku.
 951302
03.05.2021 19:18:34
No svěřit by ses mu mohla. Pracovat na sobě taky, vždyť rozebereš-li si příčiny a důsledky, jistě budou malicherné. Když máš nemyslet na to, rovnou si povzdechni. Zaposlouchej se do vzniklé melodie a plynule přejdi do nějaké skladby nebo písničky.
 Teremtete
03.05.2021 18:41:13
Ve vztahu k sobě musíte být upřímní. Pokud tě má rád, příjme tuhle tvou stránku a bude tě naopak ještě podporovat. A nemyslím si, že by se ti vysmál, že tvé problémy jsou malichernosti. Důležité je, že jsou pro tebe samotnou natolik velké a stresující, že jsi kvůli nim nesvá, proto je fajn se s nimi někomu svěřit a dostat je ze sebe. Nesmíš je dusit v sobě, to je to nejhorší co můžeš udělat. Bude se to v tobě hromadit a jednoho dne buď vybuchneš, zblázníš se, nebo z toho všeho onemocníš.
Takže moje rada zní: svěř se mu, pomůže ti to, jemu polichotí, že jsi k němu upřímná a váš vztah to upevní.
 Hdjsjxgks
03.05.2021 18:03:30
myslím, že pro váš vztah bude velice očisťující když mu to řekneš, že míváš tyto "problémy", či stavy. Jemu se uleví, že to není kvůli němu a tobě se uleví, že na tě nebude naléhat.

Myslím, že kde jinde než v partnerovi by měl člověk najít oporu a možnost být takový jaký je, i se svými "chybami".

Jinak na těch úzkostných stavech se dá pracovat. Mně třeba deprese odešly tím, že jsem začal chodit do kostela.....
Dále můžou pomáhat meditace, nebo různé věci, kterými si zvýšíš sebevědomí a pocítíš podporu od života....
Vděčnost, skromnost, pokora, a vědomí hojnosti a že se život vždy postará, taky hodně pomáhá.
Jinak je to pozvolný proces, na kterém nejsi sama, máš k tomu partnera, který ti může být oporou. Časem se to všechno začne výrazně zlepšovat, uvidíš....
 Rádce do duše Muž35 Kategorie
03.05.2021 17:52:02
Tyto pocity mám často, myslím že to není v dnešní době nic extra spousta lidí má deprese a úzkost, hodně lidí ale tě nepochopí, a budou říkat jen že si fňukna a že nic ti není.
Cesta ven z toho moc není pokud nebudeš brát prášky a nebo víc se snažit to kontrolovat a myslet víc pozitivně.
Vím není to vůbec lehké, proto i je možnost nemyslet na nic a jen nepřemýšlet.
Můj partner mě vždy potporoval i když jsem měla někdy z toho hysterické stavy, ale chápe mě a nikdy mi to nevičítál.
Právě naopak vždy říká ať se svěřím se vším že nechce vidět jak se trápím.
Lidi, kteří tě mají rádi a znají tě to na tobě poznají i když se snažíš to skrýt nebo co se ti děje v hlavě, musíš se snažit bejt silnější a nebo míň přemýšlet a zkusit se jemně svěřit příteli, co tě trápí a jestli tě má rád bude jen rád za to že ses mu svěřila a že ví co se děje.
Smajlík  Denisa jopPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk