Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1166175, vloženo 26.04.2021 21:07:46 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Mučení pedofila Plyšáčka
Pedofil Pavel Dostál, zvaný Plyšáček, který dostál tuším deset let v žaláři, zemřel údajně sebevraždou.
Hm, hm... zvláštní je, že mnoho pedofilů se ve věznici zasebevraždí a nikdo nic neviděl, nikdo přesně neví jak.

Plyšáčkovi prý hned na uvítanou vyrazili zuby. To proto, aby nemohl spoluvězně kousnout, až mu bude nedobrovolně provádět felaci. Sloužil pak jako odkládací stolek, sháněč věcí, musel prát spoluvězňům ponožky a spodní prádlo. Kdyby to neudělal, nemusel by se dožít rána, protože na chodbě je jen jeden bachař a ten si hoví ve svém kanclu a sleduje televizi.
Také prý minimálně jednou posloužil jako živá toaleta, když ta na cele byla někým obsazená a jednomu z vězňů se chtělo močit.
V noci nemohl spát, protože byl opakovaně buzen a bit.
Jednou už se rána skutečně nedožit, protože se oběsil na tkaničce. Bachaři nikdy nezapomenou připomenout, že oběsit se dá i v sedě například na klice ode dveří. Když oběšeného dva chlapi přidrží, nikdo to nepozná.
Všichni spali, nikdo nic neviděl.

A takový sympaťák a něžný chlapík. Plyšáček.

https://www.youtube.com/wat ch?v=5CijvlcB0Z4
 čajíček Muž  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
27.04.2021 11:24:46
Matouš Tim Ovísek: Přesně tak. Někteří lidi jsou asi úplně tupí jinak si to nedokážu vysvětlit. Plyš nikdy nelitoval těch holčiček ale jen sám sebe. Nedokázal příjmout svůj osud a tak se zabil místo toho aby ho příjmul a snažil se aspon trochu kompenzovat ty chyby co způsobil. Nezabil se proto že litoval svích činů. Někteří lidi ho i tak obhajují. Tohle jsme nikdy nepochopila a asi ani nepochopim.
Smajlík  Half-Light
27.04.2021 11:01:17
Tak něžný chlapík... To jsem slyšel i o Floydovi, asi je to nový titul pro gaunery.
Dostál byl všechno možné jenom ne dobrý člověk, zneužívat děti a ještě si to točit na kameru mi nepřijde zrovna jako běžný koníček lidumila. Už když si člověk poslechne jeho výpovědi ve kterých se chvástal že ty dívenky už nikdy nikoho tak dobrého nenajdou jako on tak musí být jasné že je to jen sebestředný zmetek. Jediný moment kdy projevil nějaké soustrastné pocity bylo když se u soudu rozplakal, nikoliv však lítostí nad oběťmi ale nad svým osudem.

A že ve vězení dopadl jak dopadl... No, co na to říct, asi nebyl z nejtvrdších jedinců. Bouchat šampus radostí asi nebudu ale že by mi ho bylo líto se také říct nedá.
 Matouš Tim Ovísek
27.04.2021 10:11:03
Tak Petr Dostál teda opravdu nebyl hodnej chlap. Vědomě a dlouhodobě zneužíval plno holčiček a plno z nich bude mít do budoucna velkou psychickou újmu. Člověk co zníčil životy tolika lidem není hodný člověk. Zamyslete se nad sebou....
Smajlík  Half-Light
27.04.2021 08:47:25
Je to hezka predstava, jak ve vezeni pedofila muci az spacha sebevrazdu, ale patri to do tvorby...

Realita je jina, ve vezeni jsou ti nejvetsi zmrdi chraneni a nikdo jim nic neudela.

Poslechni si vypraveni Kajinka nebo toho nasilnyho vedouciho skautu, co znicil zivot x klukum, ma s nim rozhovor Ludek Stanek.

Spravedlnost ve vezeni neni
Smajlík  Tricet8
26.04.2021 21:39:55
Inu galerka má svérázný přístup k pachatelům násilí na dětech. Netvrdím že dobrý nebo špatný, není složitý, takže se dá snadno pochopit z čeho vychází. A vzhledem k tomu, že o tom všichni ví, tedy i ti kdo by mohli něco změnit a přezto mlčí, těžko se to v nejbližší době změní.
Dalo by se to přirovnat k imunitní reakci organismu, ten také likviduje to co mu podle něj ubližuje. Jen to máme vztažené na celou společnost. Některé obdobně bouřlivé reakce společnosti se daří potlačovat, jen ještě není jasné, jestli to společnosti dlouhodobě prospěje, nebo ne. Inu, uvidíme, jak řekl slepej hluchýmu...
 Semizar Muž49 Kategorie
26.04.2021 21:38:11
Petr a ne Pavel a nesmíš zapomenout jeho epické tanečky
https://youtu.be/haVb2DagStU
https://youtu.be/zszVsFuYDTY
Smajlík  taneček na tkaničce
26.04.2021 21:33:11
Stane se no... takový je život.
Smajlík  Geist Muž31 Kategorie
26.04.2021 21:18:12
Člověk, který schvaluje mučení vězně spoluvězněm, bude umučen.
 Svitavy streetPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk