Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1164338, vloženo 07.04.2021 16:38:57 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Kvůli alergii nemůžu spát
Před nějakou tou dobou jsem zjistila, že mám nejspíše alergii na kočky a na prach. Proto vůbec nejsem v kontaktu s kočkami a luxuji a utírám prach každý týden (nemám čas to dělat častěji). Přesto ale mám věčně ucpaný nos, furt smrkám, špatně se mi dýchá a strašně mě svědí nos, krk i uši. Já už fakt nevím, proč to tak je, děje se mi to celoročně, takže alergie na různé druhy trav to nebude. Poslední dobou kvůli tomu nemůžu vůbec spát, protože když usínám, vždycky přestanu dýchat. A když už se mi konečně podaří usnout, pořád se budím, protože musím smrkat a celou dobu jsem spíš v takovém polospánku. Celý den mi je potom dost nevolno a bolí mě hlava.
O tomto problému samozřejmě říkám mámě, ale ta to nijak moc neřeší. Nijak moc ji to totiž nezajímá a vždy mi jen řekne ať se uklidním. Proto prosím o nějaké zkušenosti alergiků a co bych měla dělat. Fakt už to nedávám.
 8989 Žena12  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
07.04.2021 21:31:30
Ahoj, jsem silný alergik od dětství. Měl jsem to stejný jak ty a mnohem horší. Nemohl jsem dýchat, ale jakože fakt jsem se v noci dusil a musel jsem chodit na čerstvý vzduch a do toho ještě oči - řezaly,pálily no hnus.
První věc, co bys měla dělat tak zajít na alergologii. Tam se dozvíš na co si alergická, co bys měla dělat atd. A pokud to tvá matka nechce řešit a nechce s tebou nikam jít, tak to je na sociálku! Jinak doporučuji léky Xados a kapky do nosu Mometason, ale to je na předpis. Takže buď alergologie nebo tvůj praktický lékař by ti to taky mohl předepsat. A z volných léků Xyzal.
Nějaké tipy - Zkus vyhodit z pokoje věci, které jsou plné prachu - záclony, plyšáky, staré oblečení atd. Často vysávej. Umývej si vlasy každý den, protože zachycují prach a jiné alergeny. Stříkej si furt do nosu vodu s mořskou solí (volně prodejné). Kup si protialergické matrace a deku s polštářem. Také se prodavají elektrické čističe vzduchu.
Také mám celoroční rýmu. Na to si prostě zvykni. Taky bych rád zjistil jak se toho zbavit. Každou noc a ráno ucpaný nos. No je to hnus.
Smajlík  ALERGIK
07.04.2021 20:17:17
Rozhodně to chce řešit s alergologem. Dostala bys prášky a sprej do nosu. Nechápu chování tvé mamky. Zkus jí to znovu vysvětlit a přimět ji, aby s tebou šla k doktorovi. Ono když to nebudeš řešit, mohlo by se ti rozjet astma a to už není sranda.

Taky mám alergii, ale nevím na co - byla jsem na alergologii, doktorka mi dělala test, kdy mi píchla do ruky malé jehličky s různými druhy alergenů, ale vše vyšlo negativní. Pozitivní vyšel jen všeobecný test na alergie, takže nevím, co mi vlastně vadí ani čemu se mám vyhýbat. Mám ale vypozorované, že je to něco doma, protože mám rýmu celoročně a vždycky, když cítím, že se mi to začíná rozjíždět, pomáhá mi pobyt venku. To by mohlo pomoct i tobě, protože podle toho co píšeš, ti taky vadí něco v bytě. Když to na tebe půjde, aspoň si otevři okno a nadýchej se čerstvého vzduchu. Jinak mě taky pomáhá to zaspat. V noci se mi to vždycky zklidní. Ale co mám prášky, tak je to v pohodě. Ty máš zřejmě tu alergii silnější než já, takže to bez léčby půjde těžko.
 Ragú001 Žena24 Kategorie
07.04.2021 19:12:55
Znám několik lidí kterým pomohla zázračná bylina Ostropestřec Mariánský.
Celkově pročistí tělo od jedů a dokáže zbavit i alergií.
Dělá se čaj, kapky i tablety.
Já mám zkušenost z lihovými kapkami, které mi opravdu pomohly znovu nakopnout mou vyčerpanou imunitu (kapky TopVet).
Občas zobnu i tabletu z Lidlu (MaxiVita).
Věřím, že toto info pomůže i Tobě.
Smajlík  HerBarum
07.04.2021 16:50:30
Najít si alergologa a chodit k němu.
Bez receptu prodají v lékárně prášky i kapky do nosu, ale to je jenom na ztlumení příznaků teď, lepší je navíc mimo sezónu léčba.
 TrolPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk