Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1164304, vloženo 07.04.2021 12:06:34 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jak si najít dobrou práci
Popravdě z toho začínám být trochu unavený. Žiju v dost špatném okrese, práce ve službách nebo jako státní zaměstnanec - to tu téměř není.
Starám se o pár lidí, kteří jsou na mně existenčně závislí. Nemůžu si dovolit tenhle kraj opustit, a současně jsem v situaci, kdy vše, co vydělám, zase spolkne nájem a všechno ostatní. Nemám tedy vůbec žádnou rezervu, nemám žádný majetek, udržuju prostě jen status quo a čekám, jestli mě vezmou na školu.

Co mě ale strašně sere, je práce, co tu je. Všechno jsou to fabriky, využívající nejlevnější pracovní síly. U pohovoru lžou, slíbí řádné zaučení, po dvou dnech se starej sám. Volno si s nimi vyjednat nejde, i kdyby člověk potřeboval cokoliv. Organizace strašná, polovina těch firem žije z dotací a příspěvků na osoby znevýhodněné - a ani se nesnaží tvářit, že by jinak něco vydělávaly. Nekonečný stres, normy tak vysoké, aby nikdo nikdy žádné odměny nedostal. A to je v každé práci, kterou jsem prošel.
Jak má člověk najít lepší pozici? Vždycky, když jsem chtěl třeba do skladu v elektru nebo do knihovny, našli někoho "lepšího". Jak se člověk dostává na pozice ve službách, kde by snad nemusel panovat takový chaos jako ve výrobě?
 kvinklef Muž25  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
08.04.2021 03:50:40
Možná policie nebo hasiči? Jestli máš fyzičku. Maturita se dá vždy dodělat, pokud ji nemáš. V knihovně se sice nepředřeš, ale peněz je málo na většině pozic. Lepší peníze má buď ředitel knihovny na okrese nebo výzkumný pracovník v nějaké krajské knihovně. Jako sezením za stolem v okresním městě a půjčováním knih lidem si vyděláš málo bohužel.
 Pravé Zamyšlení
07.04.2021 18:40:52
Ono není fabrika jako fabrika. Jsou fabriky dobré ve které jsem já a musím říct že by nám hodně lidí závidělo. Kdyby jsi šel třeba na rekvalifikaci na CNC stroje a šel do fabriky kde pracují převážně s kovem a byl “normálně šikovný a fajn kluk” tak se máš dobře a bez stresu. Ale je to o tom hledat. Nezavidím ti že jsi uvězněn takhle k rodině. Když to tak čtu tak jsem rád tam kde jsem ve svých 21 letech.
Smajlík  Joujou3472
07.04.2021 17:25:12
zabi sa, reinkarnuj a zroď sa s povolaním "syn".
 urbi et orbi
07.04.2021 17:23:06
Dostava se tam tak, ze dela takovy veci, ktery takovy lidi na takovy pozici delavaji misto aby se zajebaval v nejaky fabrice u pasu.
Ale uprimne si myslim, ze po dalsich dvou letech zjisti, ze ho to sere uplne stejne jako predtim u pasu.
Problem je totiz nekde uplne jinde.
 q-lol-q Muž38 Kategorie
07.04.2021 14:39:41
Do knihovny se jen tak někdo nedostane, to si nemysli. To samé platí o i státních službách. Možná Policie, ale nevím, jestli na to máš vzdělání, psychicky a fyzicky. Neber na sebe zodpovědnost za další lidi. To se mnoha lidem takhle líbí, nejsem schopný vydělat sám na sebe, tak si pořídím dítě, které mě bude zaopatřovat, tím zničím nejen svůj, ale i další život. Takže buď uteč po vzoru zachraň se kdo můžeš, nebo tam hnij dál. Je to radikální, ale jinak to nejde.
 KrotitelPythonu
07.04.2021 13:32:24
A jakou máš praxi?
 leafroller Muž19 Kategorie
07.04.2021 12:20:33
Jinak priste to chce lepe promyslet a aspon psat fakta, ktera si neprotireci.
 Kvetak
07.04.2021 12:17:27
Uz ani ty fejky nejsou, co byvaly.
Alfa jedinec by mel spravne napsat:"Bez vysoke skoly jsi beta."
 Kvetak
07.04.2021 12:17:24
Nevezmu, nemám na to. Stěhování z kraje něco stojí - a já nemám ani trochu peněz navíc. A s touhle prací ani nikdy mít nebudu. A kdybych jednou o peníze přišel nebo se výplata o měsíc zdržela, bylo by to katastrofální.

A ne, nepostarají se. Nikdy nemohli, nemohou a nikdy moci nebudou.
 kvinklef
07.04.2021 12:12:30
Bez vysoké školy jsi nula
 Alfa jedinec
07.04.2021 12:12:15
sám víš, že musíš pryč. Tak prostě jako "živitel rodiny" vezmeš s sebou celou "rodinu" nebo ať se starají, jak umí.
Smajlík  taksestarejPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk