Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1160511, vloženo 28.02.2021 18:48:57 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Koronatotalita-nafurt
Stejně nám lžou a ten nouzový stav budou prodlužovat donekonečna. Kdy už pochopí, že ten vir jentak nevymyti? A má stát na to dost peněz, aby vše nechal zavřené dalších 20 let? Jak se s tím smirite, že už do konce života budete žít v této totalitě, kdy se budou opatření jen zprisnovat a už do smrti se budete muset prokazovat proč jste vůbec opustili svůj byt?
 525A Žena27  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
01.03.2021 13:09:12
Sem dřív chodili celkem inteligentní lidi, dneska sem vlezu a podle podobných diskuzí, jako je tato, to vypadá na slet mentálů...
Smajlík  Sichrhajcka Žena33 Kategorie
01.03.2021 11:09:15
Nekonečné to bude především proto, že vládě nejde o konec pandemie.
 leafroller Muž19 Kategorie
01.03.2021 05:37:49
Nekonečné to bude v Čechách hlavně proto, že ke skutečně účinným opatřením se nesáhne anebo se budou dělat polovičatě, aby se vlk nažral a vláda zůstala celá + rudá.
 Odpočinek Muž52 Kategorie
28.02.2021 23:02:47
pragmáč: lékař říká, že smysl pro nadsázku, sarkasmus a ironii svědčí o duševním zdraví.
 Van Generator Muž30 Kategorie
28.02.2021 22:52:47
van generator: "Ano žádný kovid neexistuje, ve skutečnosti jsou všichni politici na světě dálkově ovládáni pomocí čipů a centrální iluminátská vláda pouze přepnula páčku z demokracie na los fašos. "

Co na to krom poslední části souvětí říká lékař?
Smajlík  Pragmatix 666 Muž33 Kategorie
28.02.2021 21:45:31
Ano žádný kovid neexistuje, ve skutečnosti jsou všichni politici na světě dálkově ovládáni pomocí čipů a centrální iluminátská vláda pouze přepnula páčku z demokracie na los fašos.
Smajlík  Van Generator Muž30 Kategorie
28.02.2021 20:22:57
Vymýtí ho tím, že budou tvrdě potlačovat rozežrané čecháčky neschopné se na čas uskromnit.
 bič a pryč
28.02.2021 19:58:20
Posledne neco podobnyho vydrzelo asi 40 let.
Tak to je v klidu. Na sklonku zivota toho stihnu zazit zanik.
 q-lol-q Muž38 Kategorie
28.02.2021 19:46:52
Prqgmatix 666: Do pí*i, co nechápeš na tom, že čím víc lidí bude na nařízení srát, tím víc se bude ten virus rozšiřovat. Až nebude riziko přeplnění nemocnic, tak pak si dělej co chceš. Do té doby stát musí zajistit občanům zrdavotní péči, kterou si občané platí jako zdravotní pojištění, které ti strhává z platu. Kdyby se nemocnice přeplnily a spousta lidí by nedostala zdravotní péči, na kterou se pojišťují, tak stát selhal, oni budou stát žalovat za doživotní následky z důvodu neléčení a neposkytnutí pomoci a ty to budeš kur*a platit ze svých daní stejně jako já a takových lidí nebude málo. Soudy nebudou stíhat řešit všechny případy, ani ty netýkající se pandemie, zkolabuje soudnictví, nastane bezpráví, chaos, anarchie, občanská válka.
 Qwertz
28.02.2021 19:36:12
quertz: Nepřenášej vinu ze zločinců na oběti zločinů.
To je zločin.

Drtivá většina lidí ta špatná opatření už rok dodržuje.
A to je ten největší problém, co máme.
Vláda, média a aktivisti jim za to ještě takto sprostě nadávají jako třeba ty.
Normální reakcí duševně i fyzicky zdravých lidí na takovou drzost a sprostotu by bylo vypovědět poslušnost a říct - Nasrat a pokropit!
Ne dodržovat ještě nesmyslnější a nefunkčnější opatření.

Takže, částí problému jsou i lidi jako ty, kteří udržují epidemiii i fašistickou vládu v chodu a zhoršují stav. Svéprávný člověk chápe, že když něco rok nefunguje, tak to nefunguje a musí se to zrušit či změnit. Nebude to dělat ještě víc a déle, to je šílenost.
Stoupni si před zrcadlo a nadávej jen sám sobě, tam je problém, ne u ostatních.

Chceš po jiných lidech, aby za tebe přebírali tvou vlastní zodpovědnost - ale my nejsme tvoje chůvy ani mámy. Máš se chránit sám, nechtít to po jiných.
A pokud ano, měl bys volit radikální komunisty, ti to mají v programu.
Každý má právo (ne)chránit se, jak uzná za vhodné. Pokud je toto právo lidem upíráno, nastává fašistická totalita. Zvláště, pokud to někdo chce po lidech ne týden či měsíc, ale rok a více.
Proč radši vláda nezajistí bezdomovcům bydlení a nemocným dětem i dospělým zdravotní péči tam, kde ji nekryje z pojištění? Tam je na místě někoho chránit!

Já tě opravdu chránit nebudu, nejsem za to placen ani nejsi můj syn ani volič.
Lidé tvého typu by se měli opravdu probrat nebo se urychleně odstěhovat do KLDR.
Případně se nechat zavřít na psychiatrickou léčebnu a nechat si omezit svéprávnost.
Protože právě kvůli nim se z normální společnosti stává psychiatrická léčebna.
Ale uzpůsobovat společnost bláznům místo normálním lidem, je opravdu špatně.
Smajlík  Pragmatix 666 Muž33 Kategorie
28.02.2021 19:03:32
Koronatotalita nafurt,říkáš?
Tedy se budu muset naučit pít alkohol. Mrkev a brambory pěstovat na zahradě. Nemocnice fungovat budou,popeláři popelnice vyvezou. Houby zle.
 únor
28.02.2021 19:01:31
Co se týká ČR, tak je jasné, že dostatek peněz na prodlužování nouzového stavu po dobu x dalších měsíců rozhodně nebude. Lze očekávat, že jakmile budou proočkovaní starší obačané (tedy převážná část starších občanů) tak se výrazně změnší počet lidí hospitalizovaných v nemocnicích. Samozřejmě těžko odhadovat, za jakou dobu to bude. Možná za půl roku. Jiná otázka ale je, co bude za delší časové období v řádu let.

Možná se částečně změní struktura ekonomiky, např. tak, že zanikne velká část hospod a lidi si zvyknou na to, že budou chlastat doma.
 leonardo da vinci Muž43 Kategorie
28.02.2021 18:58:07
Za to může z 25% neschopná vláda a ze 75% odmítači opatření, kteří nic nedodržují a to DÍKY NIM budeme mít tuhle korona krizi do konce našich životů. Jsem rád, že už tady nejsem jediný, kdo vidí, že to tady bude na furt. Je to ta smutná pravda. Nejen, že to bude cloumat s psychikou obyvatel, ale také ničit ekonomiku, což bude mít za následek ještě větší dopad na psychiku obyvatel. Bude přibývat sebevražd, znásilnění, krádeží, nastane hyperinflace, krach ekonomiky, rabování, chudoba a občanská válka.
 QwertzPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk