Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1156331, vloženo 13.01.2021 23:10:33 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Čeká mě pracovní pohovor
Je mi 35 a zítra mě čeká můj druhý pracovní pohovor v životě. První byl v osmnácti.
Mám strach.
Jde o obor (HR) , který jsem vystudoval, ovšem nikdy se mu nevěnoval, protože už od školy jsem brigádně dělal průvodce a postupem času se tomu věnoval naplno. Procestoval jsem podstatnou část světa, naučil se 5 jazyků a další bonusy. Jenže covid 19 a nejistá budoucnost, minulý rok (pracák a brigádní roznos pizzy) mě doopravdy nenadchl.
Zítra mě to čeká. Osprchovat jsem se, oholil, od souseda zapůjčený oblek visí vyzehleny na ramínku. Vyčistil jsem si boty.
Mám strach. 17 let jsem nosil co jsem chtěl a sršel vtipem, klienti mě zbožňovali.
Samozřejmě jsem shlédl všechna možná videa o pohovorech, vím, jaké zvíře mám být a jaké slabé stránky mít, o kolik se říci atd, ovšem ten hnusný pocit, že budu v naprosto nepřirozeně prostředí, oblečení, situaci... Jasný, je to až k smíchu, dospělé chlap, co procestoval celej svět a staral se vždy o velké skupiny lidí, velel jim... ale prostě mám strach. Nějaké rady, tipy?
 Chce práci Muž35  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
15.01.2021 12:00:31
Me teda ted hlavne trapi, ze se na nas vykasle a uz nam neda vedet, jak to dnes dopadlo.
 Kvetak
15.01.2021 09:05:16
Kdyby se mě u pohovoru zeptali, jaké jsem zvíře, tak řeknu že velké a nebo prostě řeknu, že na tak hloupé otázky odmítám odpovídat.
Když jsem byl před mnoha a mnoha lety u pohovoru, jako úplný nováček, chtěli, abych nakreslil strom a na flipchart napsal, kolik chci peněz (rok 2000 podotýkám). Tak jsem nakreslil stromový diagram a přes úplně celou stránku, asi 40cm písmeny, napsal 35000Kc. A místo mi dali.
 zlomyslný hajzl Muž19 Kategorie
14.01.2021 09:23:32
davidred: jsi debilní jako obvykle... a samozřejmě nemáš co říct k tématu, protože nic neumíš a nic nezažils...

autor: to zvládneš, zažil jsem naopak v životě skoro sto pohovorů, určitě použij nějaký vtip u pohovoru, ale ne moc kontroverzní, buď přátelský a vyprávěj jim příběhy z pracovního života, které ukáží, jak dokážeš pracovat s lidmi, třeba nějakou krizovou situaci, kterou jsi vyřešil
Smajlík  Tricet8
14.01.2021 08:20:02
dyť to máš jenom dočasně, pak zas budeš průvodce, tak klidek
 ttrhrrtr
14.01.2021 07:57:03
Vtipne. At se dari!
 lol
14.01.2021 01:08:38
A kde jsi, prosím, vystudoval HR, že nevíš jak se chovat u pohovoru? Tím spíš, že to zřejmě bude i náplň Tvé práce.

Trochu mi připomínáš chlapa, který jde na konkurz vedoucího směny jaderného bloku a den před tím se dívá na videa jak jaderná elektrárna vůbec funguje.
 davidred Muž27 Kategorie
14.01.2021 00:02:42
Největší nepřítel je strach a nervozita. Je to jako jít na důležité rande :) Pro uklidnění volím přístup "stejně by to nevyšlo" , takže tam jdu s tím, že to neberu úplně vážně. Na pohovory jsem začal chodit bez kravaty (ale tedy na pozici v IT, kde nemusím perfektně vypadat).
 Zahradník Muž99 Kategorie
13.01.2021 23:24:38
Ty jsi studoval HR ale bojíš se HR? :D

Asi nejlepší co můžeš mít je jistota, že dokážeš zvládnout tu práci co ti dají. Pak působíš přirozeně sebevědomě atd. U nezkušených lidí je naprosto normální říct, že tam jdeš abys nasbíral zkušenosti.

Když už někde pracuješ nějakou dobu, zjistíš jaký věci zhruba očekávat, a pak víš na co se ptát - např. proplácení přesčasů, home office, proč odešel ten před tebou, jaké jsou největší výzvy (průsery) se kterejma se tam musí potýkat atd.
Smajlík  asdf9876 Muž27 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte přes sms od 9 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk