Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1156289, vloženo 13.01.2021 17:02:54 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
opatření nefungují?
opatření nefungují, když je pořád denně nakažených 10 tisíc. Tak proč to natahovat, ať to dají jako doporučení a každý bude jednat dle svého uvážení. Jo a jaktože jsou lidi na horách, vždyť 1) vleky nemají jezdit 2) jsou povoleny pouze nezbytné cesty do práce a na nákup.
 vladanojo Muž27  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
14.01.2021 10:33:20
"Když se vše uvolní, bude to ještě daleko horší."..........domněnka.
 leafroller Muž96 Kategorie
14.01.2021 06:04:30
Tak jistě, že už je po skoro roce jasné, že ta opatření nefungují.
Nebo tady žádný nový virus není, jen stará dobrá chřipka.
Anebo je tady nový virus na úrovni chřipky, když se počet úmrtí minulého roku nijak nevychyluje od počtu úmrtí minulých let (narozdíl od let, kdy řádila skutečná epidemie chřipky). Každý si může vybrat svou verzi.
Co funguje určitě, je zavádění nových totalitních zákonů, digitálně-zdravotnické totality, likvidace občanů, rodin a podnikatelů. A samozřejmě obrovské zbohatnutí sviní, které celý tento podvodný fašistický cirkus organizují i jejich poskoků, co ho zavádějí v první linii.

Pardon, opatření nefungují, protože je občané nedodržují, i když je dodržují a proto musíme zavést další a tvrdší opatření, i když už skoro není jaká, když jsme všechna zavedli (jen to fachčení a mhd stále jedou, kde se vše přenáší nejvíc). Tak zavedeme povinné vakcíny a vakcinační pasy a podmíníme je občanskými právy - to viry i lidi naučí. Půlka lumíků zatleská, ta bude smět za odměnu ven z domu a fachčit. Druhá půlka nezatleská, ta bude smět chcípnout hlady.
Jo, neomarxisticko-kapitalistická "demokracie" se nezakecá a zajde až tam, kam ty kurvy necháme.

Samozřejmě, že všichni svéprávní lidé chápou, že správné řešení je efektivně chránit rizikové skupiny a ostatní nechat normálně žít a fungovat. Děje se přesný opak, rizikové skupiny se nechrání vůbec a všichni ostatní jsou režimem terorizováni společně s nimi. Likvidační opatření a permanentní stanné právo vláda zavedla, ale nějak během nich opomněla zrušit všechny platby za bydlení, potraviny, energie, půjčky, daně, exekuce a také průběh soudů, úředních jednání atd.
Ale to nevadí, když byla zrušena Ústava a zaveden PES.

Ps: Doporučuji si povšimnout, že chřipka a terorismus s koronavirem zázračně zmizely. Náhodička. Asi mají všichni teroristé chřipku. :,)
 Pragmatix 666 Muž33 Kategorie
13.01.2021 19:24:52
Jak by fungovala, když stačí aby napadl sníh a lidi se jdou ven vesele promořovat, pokud se nepromořují někde na demonstracích v Praze.
 Van Generator Muž30 Kategorie
13.01.2021 19:05:16
Nechápu, že to těm lidem nedochází.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
13.01.2021 19:04:48
Když se vše uvolní, bude to ještě daleko horší.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
13.01.2021 18:41:11
Buď v klidu, náš největší odběratel Germán, nás má plný zuby. Je otázkou času, kdy nám, dá přednostně očkovací sérum na kovid. Pač kam Čech vkročí, zůstává nákaza.
Zaneřádili jsme celé příhraničí, tak snad se hnou ledy.
 Dawe432
13.01.2021 17:15:44
Opatření fungují výborně - některé firmy bohatnou na úkor většiny ostatních. To je celý účel opatření.
 leafroller Muž96 Kategorie
13.01.2021 17:05:07
Ono problém je taký, že tých nakazených by bolo stále veľa, aj keby sú ešte prísnejšie opatrenia. U mňa v okrese sú najprísnejšie v krajine, a aj tak tu pribúda cez 250 prípadov denne.
Momentálne majú opatrenia skôr ten účinok, že tých nakazených nie je ešte viac. Pri ich zrušení verím tomu, že by nemocnice do mesiaca skolabovali.
 Heyy Richie22 Muž20 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk