Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1156271, vloženo 13.01.2021 14:06:39 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Psychické problémy - rada
Zdravím,
Vidím na sobě že mi něco je a je to horší a horší, brala jsem 3 roky antidepresiva, když jsem je přestala brát, tak jsem byla docela v pohodě, ale poslední dobou (asi rok), se mi zas zhoršuje extrémně psychický stav. Mám úzkosti, větší sebevražedné myšlenky i tendence to udělat.
Žiji pouze s matkou.. o tom jak se cítím, jsem jí řekla možná tak někdy půl roku zpět (?), a ona mi vyčetla, že jak si mohu myslet že se ke mně všichni otočili zády, když ona pro mě udělala xy věcí (které tam začal vyjmenovávat) a celkově mě seřvala a ať už si nevymýšlim a necham toho. Od té doby se mi to začalo pomalu více stupňovat a teď to úplně prasklo. Do ničeho nechci, extrémně jsem se zhoršila ve škole, jen brečim, nenaspím více jak 5 hodin za noc, nechce se mi spát, skoro vůbec nejím, s nikým se nebavim a ani se o sebe nestarám (hygiena i to že jsem cvičila, šlo úplně do kopru). Můžete mi prosím pomoct co jí mam říct? Vím že mě zas někam pošle ať jí s tim neotravuju. (Jen aby jste věděli menší paradox... celá má rodina, jsou převážně zdravotníci a i moje matka studovala medicínu.. trochu smutné že i takto se mohou někdy chovat i lidi co by měli mít empatii a pochopení pro ostatní)
 Džejna Žena17  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
14.01.2021 14:58:38
Neznáme podrobnosti, ale Bůh, který přišel ve svém Synu Ježíši Kristu o tobě ví.
Kdykoliv se můžeš k Němu obrátit o pomoc, ale je třeba učinit pokání a zaujmout správný postoj k tomu, co jsi ve svém životě udělala špatně.
Odpusť lidem, kteří ti ubližili a i tobě bude nezaslouženě odpuštěno.
 Positive plus Muž Kategorie
13.01.2021 23:50:01
to je smutne

to ze te druzi nechapou a jen ti davaji podle nich dobre argumenty, je bohuzel u caste, tak to prosim neber osobne

zkus si na znamylekar cz najit vhodneho psychoteraputa (spise leci pricinu) nebo psychiatra (casto muze napsat jen prasky), idelani je kombinace obojiho

na znamylekar byvaji hodnoceni, je snace ze najdes dobreho

akorat ti nejlespi jsou bohuzel placeni x stovek kc / sezeni a maji dlouhe cekaci lhuty
ale kdyz trochu hledas, najdes i takoveho co pracuje na zdravotni pojistovnu
 dfghj
13.01.2021 17:51:58
Ano,vidláci jsou zpravidla na své vidlakovstvi hrdí,to mě nepřekvapilo
Smajlík  fénix z popela Žena32 Kategorie
13.01.2021 17:45:07
To jo, inteligenčně máš na víc a víc prášků. Výsledek nula. Pokud se takhle pozná inteligence, jsem rád, že jsem jen hloupý zdravý aktivní sebekritický užitečný neafektovaný neasertivní vidlák.
Smajlík  leafroller Muž19 Kategorie
13.01.2021 17:42:06
Hey Richie: záleží na druhu a stupni deprese,není pravda,že antidepresiva jsou vždy jen na přechodnou dobu,ano,pokud někomu umře kamarád a on se z toho sesype,je to na přechodnou dobu,ale u endogenní periodické deprese je to většinou na celý život. K leafovi se vyjadřovat nebudu,nemá to smysl, akorát pak jde do osobního útoku a to nemám zapotřebí se s někým tak nízkým dohadovat, inteligenčne mám na víc
 fénix z popela Žena32 Kategorie
13.01.2021 17:32:36
fénix z popela: Tam je to trochu iné. Diabetik musí brať inzulín tuším celý život. AD na tak dlhú dobu nie sú. Tie sa podávajú len na určitú dobu.
A ľahkou depresiou som chvíľu trpel aj ja. Preto viem, že človek musí niečo aj zmeniť. Ja som začal cvičiť a zaujímať sa viac o veci, ktoré ma zaujímajú. A dnes som hádam najviac pozitívny, ako sa len dá.
Celkovo však súhlasím, že to nie ne ideálne. Mnoho ľudí to zľahčuje, alebo rovno vyvracia, že nič ti neni. Taktiež sa mnoho ľudí bojí ísť za odborníkom. Máme ešte čo doháňať.
 Heyy Richie22 Muž20 Kategorie
13.01.2021 17:28:25
A jo, já zase zapomněl, že jediný, kdo tu rozumí depresím, je naše superdepresářka, která tomu sice nejvíc rozumí, ale vyléčit nedokáže ani sama sebe? Jak může někdo takový vůbec někomu radit....
Smajlík  leafroller Muž19 Kategorie
13.01.2021 17:24:17
Hey Richie,proto doporučuji i psychologa. Ale pokud ti mozek nevytváří serotonin,tak ti stejně psycholog a změna života nepomůže. Diabetik taky musí kromě diety brát inzulín. A tohle je v podstatě to samé.

Mně zase přijde smutné,že se tu k depresí vyjadřují lidi, kteří o ní nic neví a jen sem cpou své domněnky, kterými mohou víc ublížit,než pomoct. A že kolem léčby deprese a vůbec kolem psychiatrie je i ve 21. Století stále takové nesmyslné stigma.
 fénix z popela Žena32 Kategorie
13.01.2021 17:13:45
A to je na tom to nejsmutnější, že jsou drogy první volbou i u dětí.
 leafroller Muž19 Kategorie
13.01.2021 17:11:54
fénix z popela: Vidím, že som sa zase zle vyjadril. Okay, tak inak.
Súhlasím, že sú. Avšak to v tej prvej fáze. Akonáhle človek, ktorý na AD je už v pohode a depresiou netrpí, sa vráti do toho istého života, s tými istými problémami, tak sa do depresie môže ľahko dostať znovu.
To je podľa mňa, ako s drogami. Človek môže dostať terapiu a vyliečiť sa, ale keď sa vráti znovu do toho istého prostredia ľudí a problémov, tak je len otázkou času, kedy do toho spadne znovu.
 Heyy Richie22 Muž20 Kategorie
13.01.2021 17:07:04
Hey Richie co je to za blbost? Antidepresiva JSOU lékem první volby na depresi. Nemáš o této nemoci a její léčbě evidentně ani páru.
Smajlík  fénix z popela Žena32 Kategorie
13.01.2021 17:01:26
Nebudu ti tady nadávat do sobcu a slabochu. Věřím,že tvá matka to dokáže místo mě. Hele, problém není i v tobě,ale ve tvé matce,ona by měla pochopit,že jsi nemocná a brát na to ohled. Ona by tě měla doprovodit k lékaři a ne ti nadávat. Jinak co můžeš udělat ty. Vyhledat psychologa a psychiatra a řešit to. Deprese není puberta ani osobní slabost. Je to nemoc a je zapotřebí ji léčit,jinak to může skončit sebevraždou. Držím ti palce a nenechej se nikým vydírat.
 fénix z popela Žena32 Kategorie
13.01.2021 16:12:53
Antidepresíva nie sú liek na depresiu. Pomôžu ti, ale tú podstatnú vec musíš spraviť ty. Aký máš život? Čo robíš a čo ťa baví? Pokiaľ len sedíš doma a utápaš sa v problémoch, tak sa nečudujem.
Ono pokiaľ ti antidepresíva pomohli, tak si si mala nájsť niečo, čo by ťa naplňovalo robiť podľa mňa.
 Heyy Richie22 Muž20 Kategorie
13.01.2021 14:59:34
máma může mít pravdu. Ty můžeš být ta, která žije v určité bublině, že je ti špatně a hůř než všem okolo a že máš právo na jejich ohled. Dospíváš a jen pracně a bolestně zjišťuješ, že jsi fakt drtivé většině lidí na planetě ukradená. To, že nespíš v noci, protože brečíš a je ti ouvej, to tě jednou nenakrmí. Jestli chceš přežít, musíš bojovat. ta pomyslná "facka" od mámy bolí, chápu, ale tím, že tě bude litovat a pečovat o tebe jak o miminko, dávat ti tu epatii, co po ní chceš, tím ti fakt do života nepomůže. Uvědomuješ si, že máma taky může mít své starosti, o kterých ty nevíš , necheš je vidět, nerozumíš jim že taky nemusí v noci spát a trápí se? Třeba starostmi o tebe? Jen není sobec, aby tě tím zatěžovala, víš?
 Hodislava Žena42 Kategorie
13.01.2021 14:26:12
Ji asi nic. Spis bys mela neco rict sobe.
 lol
13.01.2021 14:18:13
A přesně v tom je podle mě zlo užívání AD u dětí. Dítě dostane prášky a najednou není potřeba učit se překonávat problémy. Ale kdy se to má člověk naučit než v dětství a dospívání? Zlynčoval bych každého "doktora", co předepíše dítěti drogy.
A tobě radím: vezmi rozum do hrsti a přestaň myslet jen na sebe. Dospívání je prostě vopruz a ty potřebuješ trochu máknout. To tě rozptýlí a zaměstná.
 leafroller Muž19 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk