Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1156214, vloženo 12.01.2021 21:03:37 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nevěřím přítelovi
Máme vztah na dálku, jsme spolu skoro 4 roky. Už dva roky řešíme společné bydlení, ale přítel to vždycky odsune stranou. Poslední rok mám problém mu věřit. Několikrát mi zalhal v důležitých věcech a nijak se nesnaží pracovat na tom, co mi slíbil - že se aspoň budeme vídat častěji. Poslední týden jsme od sebe hodinu cesty. Čekala jsem, že mě pozve na návštěvu nebo že za mnou přijede. Dneska jsem mu volala a ozval se zpět až teď, že prý šel hned po práci (končí ve 3) na kolo a vrátil se z něj teď. Vím, že domněnky jsou zlo, ale neumím si pomoct a nebýt podezíravá
 Konecnesnih Žena23  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
13.01.2021 17:50:29
Dobře děláš.
 Axelson Muž99 Kategorie
13.01.2021 09:44:12
4 roky na dálku? To není vztah. Nevím, co to je, ale vztah ne.
 leafroller Muž96 Kategorie
13.01.2021 09:41:02
Jak pise Bumprask..
 Kvetak
13.01.2021 09:15:36
Podepisuju se pod to, co zde psal 2IMAE. Ženy chtějí od chlapa absolutní upřímnost, ale samy ji nejsou většinou schopné. Holka, kterou jsem si chtěl vzít, mi při rozchodu nonstop třískala o hlavu tím, že se mi nedá věřit, protože jsem jí kdysi podvedl. Do toho mi jen tak mimochodem sdělila, že si ro zpátky nechala vzít naše dítě a tak nějak neměla potřebu mi to od té doby říct.

Prostě si sedněte, vyjasněte si kam směřuje. Pokud pro Tebe výsledek nebude dostačující, rozchod. Pokud se o tom nebude chtít bavit, rozchod. V opačném případě pokračujte dál, ale pravidelně si o vztahu povídejte, řešte kam jste se posunuli atd.

Je to fckn cliché, ale pokud mě něco naučil můj poslední (a doteď nejtěžší) rozchod, pak je to to, že pokud to se vztahem myslíte vážně, opravdu je třeba na něm pracovat. Nic se nevyřeší samo.

Držím palce :)
Smajlík  SimplyFocused
13.01.2021 03:49:16
To se těžko posuzuje. Ty něco chceš, Tvůj přítel chce něco jiného a Ty to automaticky považuješ za lež, nebo zradu. Ale proč teda s ním jsi 4 roky, když je tak hroznej?

U podobných zpráv by bylo nejlepší slyšet i druhou stranu. Zvlášť když je evidentní, že píšeš pod emocemi aktuálního zklamání a emoce nejsou zrovna nejlepší rádce.
 davidred Muž27 Kategorie
12.01.2021 22:23:40
buď mu nevěříš neoprávněně, a pak se s ním rozejdi, protože si ho nezasloužíš, nebo mu nevěříš oprávněně a pak se s ním rozejdi, protože on si nezaslouží tebe.
Smajlík  ubzed Muž46 Kategorie
12.01.2021 21:56:04
Možno proste iba potreboval "vypustiť paru". Byť neustále pod drobnohľadom je vyčerpávajúce.
 Fajnšmeker1989 Muž31 Kategorie
12.01.2021 21:38:47
Jste "spolu" 4 roky, přitom nejste. A jestli ti zalhal, tak k tobě asi nebude oplývat nějakou přehnanou úctou, což ve vztahu může být do budoucna problém. Ale víc k tomu asi psát nechci, protože lgoicky mám výpověď pouze jedné strany a tohle je jen věštění z lógru. Třeba je to moc fajn kluk a problém je na druhé straně.

Co byste měli udělat především, to je to, že se sejdete konečně a z očí do očí si to všechno povíte. Není nad fyzický kontakt. A už by měly padnout i první sliby, které budou jasně dané. Ne že vše necháte otevřené a děj se vůle boží, takhle byste se nikam nikdy nedostali.
 Zatracená Existence Muž23 Kategorie
12.01.2021 21:16:35
To nevypada, ze by mel zajem o vztah. Asi mu vyhovuje se sejit jednou za cas na sex, pokec a zas dom.
Mu navrhni bud krok vpred, nebo konec.
 Bumprask
12.01.2021 21:16:22
Otázka je, co považuješ ty za důležité. Některým babám s prominutím šibe a každou kravinu považují za důležitou. Lžou běžně, ale od přítele chtějí slyšet vždy pravdu. Trochu se prober holka v tom slova smyslu, že pokud s ním být nechceš nebud', ale hledej za tím vždy objektivní důvody. Tohle co si napsala je takový výkřik do tmy.
 2IMAEPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk