Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1156163, vloženo 12.01.2021 12:44:33 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Co se děje? Jak ho dostat z hlavy?
Ahoj,
mám kamaráda. A nechci, abychom byli něco víc. Jen, když mi řekne, že se mu líbí má kamarádka, tak je mi to děsně líto a jsem smutná. Často na něj myslím, ale opravdu ho nechci za partnera. Chci, abychom byli jen přátelé a chci o tom přesvědčit i svou mysl. Co mám dělat?
 panipodiviiiiiiiinka Žena18  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
12.01.2021 18:19:38
Nic, nezabráníš tomu.
 Axelson Muž99 Kategorie
12.01.2021 16:14:37
Lobotomie.
Smajlík  Frank Drebin Muž39 Kategorie
12.01.2021 14:11:45
To záleží hodně na poloze ve který tě drží.
 povolený řetěz Muž25 Kategorie
12.01.2021 13:56:12
Účinná pomoc může být, když se zakoukáš do někoho jiného. Ale chápu, že to nejde udělat tak nějak na povel.
Nebudu lhát, měla jsem to stejně, když mi bylo asi 16. Bránila jsem se co to šlo, no, něco mezi námi nakonec stejně proběhlo, načež jsme se kvůli tomu pohádali a dva roky spolu nepromluvili. Nyní máme každý svůj vztah a jsme znovu dobří přátelé :)

Nicméně- tady ani nemusí jít o to, že bys do něj byla reálně zakoukaná, ale jednoduše jsi majetnická (to neber zle, tuto vlastnost má hodně lidí včetně mě, jen to většina nepřizná). Máš zkrátka pocit, že je to hlavně TVŮJ kamarád, a třeba se bojíš, že když si začne s tvou kamarádkou, nebo vlastně s kýmkoliv, stane se ta osoba pro něj důležitější, než jsi pro něj ty. Že jí bude dávat přednost před tebou, na tebe bude mít méně času, více skvělých zážitků budou mít spolu... To je naprosto normální. Ale pokud je to skutečný kamarád, pak se nemáš čeho bát.

Ovšem také je tu varianta, že jsi do něj prostě zamilovaná, jen si to nechceš připustit. Ne vždy se tomu dá zabránit. Dej tomu čas :)
 LelianaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk