Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1156147, vloženo 12.01.2021 06:20:50 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Vztah v době COVIDu
Ahoj,

nebudu se tu nijak extra rozepisovat o celém mém vztahu a věcem, které se během něj staly...

Ve zkratce se kvůli COVIDu musela přítelkyně stěhovat od otce - dostala možnost jít k matce, ale tam by podmínky byly hluboko pod nějakým standardem bydlení. Nabídl jsem tedy přítelkyni, že se může nastěhovat ke mě, dokud se situace nějak nezlepší.

K problému - pracuji několik dní v týdnu 12h směny, zbytek času jsem doma s mladou a poslední dobou mě to fakt dost deptá.. Chybí mi čas jen pro sebe a nemůžu jí prostě vyhodit. Za normálního stavu by alespoň chodila do školy a já tak měl každé dopoledne "klid".

Není to vůbec o tom se jí zbavit, ale jen prostě mít tu možnost se celý den o nic nestarat, dělat si kdy chci co chci...
 Confused and sad Muž25  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
29.01.2021 05:32:07
nechci mluvit za autora, ale já třeba čtvrt hodiny ráda jen tak sedím třeba s hrnkem čaje a přemýšlím si, nechávám volně plynout představy, asociace. Když je přítomen partner, tak by to před ním vypadalo blbě (že jen tak čumím a mlčím). Proto si užívám chvil, kdy jsem sama. Trochu autora v tomto chápu, když ji tam má pořád nakvartýrovanou.

A souhlasím s ostatními, když je v práci, není jeho povinností viset na mobilu a hned odpovídat.
A taky by ji měl podporovat v tom, ať si najde brigádu nebo dobrovolnickou práci. Prostě nějakou aktivitu, aby na něm tak nevisela a hlavně neseděla pořád doma.
Tím člověk pěkně degeneruje.
 Čtyři Tlapky Žena29 Kategorie
12.01.2021 18:15:06
Oznam ji, že nejsi připravený na partnerský život.
 Axelson Muž99 Kategorie
12.01.2021 18:01:44
Soraya - dítě chodí spát dřív než já. Každý den mám možnost si ukrást trochu času jen pro sebe. Naprosto chápu, že autor má taky tuto potřebu. Jeho holka je na nejlepší cestě se mu zprotivit.

Gwan27 - obracíš to do extrému. Když někdo potřebuje chvíli klidu, neznamená to, že by preferoval život o samotě.
 Teta Dana
12.01.2021 17:05:12
"Seš mimo, V normálním stavu nebudu s nikým 24/7 s nulovým časem pro sebe. Ona bude pracovat / normálně chodit do školy a já taktéž.."

Jestli budete mít děti, tak budeš. A nejen s ní, ale ještě i s dětmi a to je teprve jízda. Přijdeš z práce a oni tam budou, o víkendu tam budou...
 Sorayaaa
12.01.2021 14:52:23
Degenerovani z nicnedelani, jak pise Teda Dana, by bylo dobre asi taky resit. Ale pro zacatek by bohate stacilo spolu zacit mluvit.
 Kvetak
12.01.2021 13:29:18
Njn, to si musíš rozmyslet, co chceš víc - jaké máš priority. Každý ten status má své pro a proti.

To, co by ti vyhovovalo, je spíš kamarádství s benefity.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
12.01.2021 13:22:58
Hodislava - nechci mluvit za autora, ale já třeba čtvrt hodiny ráda jen tak sedím třeba s hrnkem čaje a přemýšlím si, nechávám volně plynout představy, asociace. Když je přítomen partner, tak by to před ním vypadalo blbě (že jen tak čumím a mlčím). Proto si užívám chvil, kdy jsem sama. Trochu autora v tomto chápu, když ji tam má pořád nakvartýrovanou.

A souhlasím s ostatními, když je v práci, není jeho povinností viset na mobilu a hned odpovídat.
A taky by ji měl podporovat v tom, ať si najde brigádu nebo dobrovolnickou práci. Prostě nějakou aktivitu, aby na něm tak nevisela a hlavně neseděla pořád doma.
Tím člověk pěkně degeneruje.
 Teta Dana
12.01.2021 10:50:28
klid na co?
 Hodislava Žena42 Kategorie
12.01.2021 10:14:01
.... Dělat si kdy chci, co chci...
A proč ne? Ona ti to zakazuje?
Máš pusu? Umíš mluvit? Řekl jsi co potřebuješ?
Však snad na tom nic není, ne?
Smajlík  Taheebo Žena38 Kategorie
12.01.2021 09:57:10
No každýmu vyhovuje něco jiného. Třeba já jsem ráda s partnerem, ale bývalý to měl jako ty, ve vztahu se dusil. A to bylo před koronou. Podle mě tě rodinný život moc nebere a nehodíte se k sobě. Není tam tolerance. Třeba ti život o samotě vyhovuje nebo v pozdějším věku zjištíš, že takhle žít nechceš. A kolik je tvý holce?
 Gwan27
12.01.2021 09:53:56
Zdá se mi to, nebo sis nabrknul nesamostatný dítě, protože na stejně starý holky na určitý mentální úrovni jsi z nějakýho důvodu neměl? Jestli je to tak, neměl bys tady teď fňukat.
Smajlík  delta té
12.01.2021 09:35:06
Podle tvého popisu vypadá, že se do tebe zabouchla, a tobě to nedošlo !! A jestli se začneš nějak kroutit a vymezovat si svůj prostor, tak ti utne tipec !!
Pak budeš mít prostoru kolik budeš chtít, ale jí bude na rukou nosit někdo jiný...
Smajlík  Zkušený
12.01.2021 09:26:09
V tvém věku mi to taky dost vadilo :) dneska jak kdy :D ale bydlíme spolu, máme časově stejnou práci, takže jsme spolu každé odpoledne a večer. Ale jsme si vzájemně tolerantní a vymezíme si čas každý sám pro sebe a děláme si, co chceme. Záleží, jak si to nastavíte ;)
 Snapiczeq Muž34 Kategorie
12.01.2021 08:27:41
Když ti vypisuje, tak jí neodepisuj a necti, jsi přece v práci. Nemáš povinnost být stále na příjmu, vždyť děláš zrovna jiné věci. Že ti napíše pokaždé, když si na tebe vzpomene a když nemá co dělat, chápu, ale ty se do toho nemusíš nechat zatahovat. Prostě to doresite, až budeš mít čas, až skončís nebo přijdeš domů.


Jinak doma si vykolikuj vlastní prostor, kam za tebou po určitý čas nepoleze a nebude nic chtít, ktery budeš mít jen sam pro sebe. A případně ji občas pozadej, aby vysmahla ven, pod jakoukoli záminkou (návštěva, procházka, nákup...), abys byl doma sám. Protože to je taky o X levelu výše komfort samoty než když ten druhý čeká za dverma. Takže jo, můžeš ji normálně vyhodit nebo odklidit jinam, když to obalis spoustou laskyplnych slovíček a zabalis do toho nějakou výhodu pro ni (budu se pak na tebe více těšit a vic se ti pak věnovat - třeba), pak by neměl být problém.
Smajlík  Teq
12.01.2021 08:20:03
taky seš na ní závislý. jinak bys ji prostě nechal vypisovat, ale neodpovídal. sám bys měl vědět, co je důležité a podle toho se chovat.
 obitá moucha
12.01.2021 08:04:38
Domýšlet dle přezdívek charakter a zkušenosti člověka je zcela jistě na úrovni, ale co čekat od anonymů na zpovědnici, že.. ;)
Příště bude přezdívka "frajírek", aby bylo místní anonymní osazenstvo spokojeno ;)

Jo, asi to bude chtít nějak vymezit ten čas, který budeme každý trávit "svým". Problém je, že ona se na mě dost navázala a nedokáže mi třeba dát "pokoj" ani na dvě hodiny v práci... Pořád vypisuje a prostě se z toho stává někdy až otravná praktika... Asi nejsem tak závislý na ní jako ona na mě no..
 Confused and sad
12.01.2021 08:01:28
Rekl bych, ze Zkuseny je blize pravde.
A precist si od nekoho s prezdivkou "Confused and sad", ze je nekdo jinej mimo, kdyz je navic zrejme, ze sam zadnou poradnou zkusenost jeste nema, je celkem usmevne.
 lol
12.01.2021 07:53:29
Moc nerozumím, jestli je problém v tom, že tam přítelkyně prostě je, nebo jestli po tobě vyžaduje, aby ses jí věnoval. Pokud to druhé, tak si to doma nastavte tak, aby aby v to vyhovovalo. Podle mě se to zařídit dá, že doma sice bude, ale bude si dělat něco svýho, a ty si taky půjdeš po svým. Záleží, co bys s tím časem chtěl dělat a kolik by ho mělo být...

Ani teď nejsi s přítelkyní 24/7, když chodíš na dvanáctky do práce.
 tralanka
12.01.2021 07:28:27
dneska ráno po noční šichtě jsem otevřel Parlamentní Listy,a tam jsou krásné zprávy/Piráti maj nasráno na mostě/a ty hezké příspěvky,dnes se budu chlámat celej den !!! pro mě nejlepší zprávy.
 Mimozemštan
12.01.2021 07:19:26
Tak to poznáš, až do toho jednou vlítneš. Teda jestli to dáš !!
Proč myslíš, že ženatí chlapi zdrhají po práci třeba do hospody. Protože doma mají nervní ženskou, a otravný děcka.
V manželství je tvůj volný čas velice vzácný...
Vím o čem mluvím. Byl jsem v tom roky.
A proto mám jen milenku, a samostatný děti. Ideální stav.
Smajlík  Zkušený
12.01.2021 07:08:47
Seš mimo, V normálním stavu nebudu s nikým 24/7 s nulovým časem pro sebe. Ona bude pracovat / normálně chodit do školy a já taktéž..

Zkouška "buď s ní celý dny a noci abys poznal, jestli seš připravenej na rodinu" je blbost
 Confused and sad
12.01.2021 06:53:01
Dobře. A teď si dej otázku, chceš mít později vztah, rodinu a třeba i děti?? Nebo si chceš žít sám a po svém, a holku potřebuješ jen pro zábavu !!
Jestli to první, tak to je taková zkouška, jestli jsi schopen tu rodinu a vztah mít. A jestli to druhé, tak si v tom udělej pořádek. A holce řekni, že jí chceš jen jako kamarádku z výhodami...
Smajlík  ZkušenýPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk