Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1150714, vloženo 24.11.2020 23:50:35 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Pervitin
Zdravím,
dal jsem si pervitin třikrát v poslední době, protože mi to někdo nabídl a já se chtěl víc soustředit na učení, protože vysokou v poslední době nedávám, online nejsem absolutně schopný se soustředit. Když jsem se s tím někomu svěřil, hned mi řekli že musím přestat. Ale já si nepřijdu že bych to fyzicky potřeboval a že by se to na mě fyzicky nějak projevovalo. Jenom ty dojezdy jsou hnusný, ale vůbec se necítím, že bych teď měl nějaký absťák. Jen mi s tím jde lépe učení a když píšu seminárku do noci, je to lepší než kdybych si dal kafe. Samozřejmě, že do toho nechci spadnout, ale zase si nemyslím, že mi to teď nějak ubližuje, spíš to pomáhá.
 krystoff Muž20  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
27.11.2020 08:48:33
Sta67 - ano, souhlasím s tím alkoholem, závislost na chlastu devastuje nejvíc. Mám známého, co to kombinuje s Neurolem a je už na úrovni demence, soudem omezený na svéprávnosti.
 Teta Dana
26.11.2020 22:17:13
Teta Dana: MDMA (extáze) je jedna z nejbezpečnějších drog. Vloni v rámci schvalovacího řízení u FDA prošla bez nejmenších problémů jako budoucí lék.

A pervitin je sice sračka, ale stále čajíček proti alkoholu.

Já bohužel znám lidi, které pervitin semlel. Ale mnohem, mnohem více znám těch, které semlel alkohol. A ti dopadají ještě hůř. Lidi na pervitinu mohou dlouho normálně fungovat a chodit do práce, ba dokonce vykonávat zodpovědné povolání a podávat špičkové výkony. Ale když chtějí, mohou vysadit. Sice pak následuje propad, ale když ho přežijí, jsou z toho napůl venku.

Lidi na alkoholu se motají, motá se jim jazyk, a dříve či později skončí jako nezaměstnatelní a na ulici. Vysadit alkohol nemohou, mohlo by je to zabít.
 Sta67 Muž28 Kategorie
26.11.2020 12:02:52
Viz Fritzland, to je realistický pohled. Vůbec, čekala jsem tu víc rozhřešení strašících tragickým koncem. Samozřejmě i ten může nastat, podstupuješ riziko.
Nicméně většina lidí z party, s kterými jsem se za dob mých studií na VŠ chodila o víkendech bavit na akce do klubů (a k tomu patřil i pervitin a extáze) se do žádných vážnějších problémů nedostala a už dávno nic neberou, žijí normálním rodinným životem.
Nemám ráda to klišé, že automaticky skončíš jako troska. Ale ani bagatelizaci. Hlídej si frekvenci užívání, neobelhávej se, buď maximálně opatrný.
 Teta Dana
25.11.2020 20:48:21
Nevěř pitomé protidrogové propagandě. Po pervitinu není absťák. Není to alkohol ani heroin. Takže to zdánlivě vypadá OK. Jenže musíš přežít ten propad po vysazení. A ten po častějším braní to dá málokdo. Vytrestalo to už mnoho lidí, kteří se jen chtěli soustředit a dávat plný výkon.

Když už chceš zkoušet stimulanty, nedávej si alespoň ten nejdrsnější ze všech.
 Sta67 Muž28 Kategorie
25.11.2020 16:41:47
krystoff:Perník ti zato nestojí, nejdříve ti může pomáhat, ale pak tě pomalu ale jistě stáhne na dno, také studují obor ekonomika,vím že je to složité, beru také podpůrné prostředky jako modafinil. Ten je také silný. můžeš tady na stránce objednat. smartpills.io
Webové výsledky s odkazy na podstránky
SMARTPILLS
 Studentkaekonomie
25.11.2020 15:56:11
Odpočinek: No já znám několik lidí co měli kombinaci bedny a chlast. Je to pokaždý podobný. Podnikatelé, miliónový obraty, zisky, vlastníci barů, nemovitostí, auta... Silný, chytrý, úspěšný chlapi. A pak během roku prohráli všechno z plus desítek miliónů do mínus miliónů. Léčení. Dostali se z toho. Znova vybudovali impérium. Jedno pivo - zasednutí k automatům a celý kolečko znova. Někdo se z toho dostal za cenu toho, že už si doživotně nemůže dát ani nealko pivo. Jiní už po druhý nebo potřetí padli na dno a tam zůstali.
A pak jsem tady já co po lajně perníku pokrčí ramenama a za dva dny si na ní ani nevzpomene. Ale já nejsem silnej, chytrej, úspěšnej. Připadá mi, že závislosti drtí hlavně talentovaný lidi a ty kteří se nebojí riskovat byznysu a ve společnosti.
 Fritzland Muž41 Kategorie
25.11.2020 15:48:38
"Jsou lidi, kteří si nikdy v životě nemůžou dát ani malý pivo"

Jj, jako velký hravec jsem měl zamlada podobný "strach" z beden, věděl jsem že do nich nesmím hodit ani minci, naštěstí jsem na bobříky "odpírání si" kanón.
 Odpočinek Muž51 Kategorie
25.11.2020 15:40:29
Já to zase tak černě nevidím. Akorát bych tím teda neřešil mikrospánek v autě :)
Nárazově to je dobrá věc, která ti pomůže třebas v momentě kdy do sebe potřebuješ nafutrovat před zkouškou větší množství informací a nebo potřebuješ dlouho vydržet v bdělosti. Třebas jdeš do práce na noční, pak hned do školy a pak znova do práce na noční. Ale záleží jaká práce. Něco jinýho je řidič autobusu a něco jinýho doplňování zboží v marketu nebo zadávání dat nějakýho výzkumu do počítače.
Hlavně slovo "nárazově" znamená opravdu nárazově. Ne pravidelně a ne pokaždý, když potřebuješ berličku. Když si jednou za měsíc dáš lajnu před nějakým ultra úkolem a nebo někde na party tak se nic neděje. A nebo třebas dvakrát za tejden a pak 2 měsíce nic. A podobně. Jakmile se ale intervaly začnou zkracovat budeš mít problém. A poznat a přiznat si zkracování nemusí být jednoduché a nemusíš být k sobě upřímný. Na perníku není fyzická závislost. A i ta psychická je o dost slabší než u heroinu a opiátů. Jenže jak pro koho. A to ti nikdo neřekne, možná ani ty sám. Jsou lidi, kteří perník zvládají desítky let naprosto s přehledem. A jsou lidi, které během jednoho roku úplně pohltil. Můžeš dopadnout třebas jako Odpočinek. Ale taky mnohem hůř. Blbý je, že to nejde nijak poznat, záleží na osobnostním charakteru. Piko může vtáhnout a semlít i na pohled tvrdýho chlapa s ocelovou vůlí. A jinýho kdo vypadá jako bábovka, vůbec bys to do něj neřek, tak s ním to neudělá nic.
Jsou lidi, kteří si nikdy v životě nemůžou dát ani malý pivo, protože by je to vtáhlo do koloběhu totálního alkoholismu. A jsou rekreační uživatelé heroinu. Většina lidí se ale pohybuje někde uprostřed tohodle spektra. Perník je nakloněn spíše na stranu většího rizika a dle toho jak píšeš (pokud tohle zase ní fake) na mě působíš dost nejistě. Ono to je těžký. Když by jsi působil zase jistě s tím jak jsi tvrdej a máš to pod kontrolou, tak to taky nebude dobrý.
Na tvém místě bych se na to vykašlal a vysypal to do záchodu. Já postupem času zjistil, že nespat dva pár dní v kuse nebo dosáhnout dlouhodobého fyzického výkonu lze bez problémů i vůlí, bez drog. Jsi mladej, máš svoje hormony a svojí hlavu. Berlička není potřeba, je lepší stát na vlastních nohách než se o něco opírat.
 Fritzland Muž41 Kategorie
25.11.2020 15:00:10
To bude asi kvalitni VS, kdyz si jeji chovanec neni schopen ani zjistit zakladni fakta o pervitinu. Co je to prosim pekne za skolu?
 lol
25.11.2020 12:24:33
Radši se zastřel, ušetříš hodně peněz a zklamání celé tvojí rodině a vlastně i sobě.
Smajlík  fimisek
25.11.2020 10:32:18
Nějak podobně to začalo se mnou. V té době jsem najezdil po republice hromady kilometrů, osobákem a vesměs po malých městech a venkově, mikrospánek je sviňa i přes den, kolikrát jsem si musel na šlofíka zastavit třeba každých 100 km, a jednou jsem se o své únavě zmínil kamarádovi barmanovi. Vzorek na místě a "na, zbytek si vem sebou" byly zdarma, pak jsem si od něj vzal ještě dvakrát, a ten tobogán datuji od chvíle, kdy jsem si poprvé koupil sám někde jinde - a protože to nebyl nikdo známý a byl to dobrý materiál, tak i na měsíc do zásoby, abych nemusel shánět. A taky jsem měl pro sebe milión výmluv, jak mi to pomáhá, že to vlastně vůbec nepotřebuju a jen kontrolovaně využívám těch účinků, že se mě žádná skluzavka netýká a že jsem na všechno vyzrál. Za půl roku jsem vyzrál klepeta na ruce, rok a půl vazby a po rozsudku ještě další skoro 4 roky za katrem. Dlouhodobý vztah v prdeli, obchodní a profesní kontakty v prdeli, přátelé v prdeli, je ti jednatřicet, stojíš v prosinci na hlavním nádraží s igelitkou opraných triček, v kapse máš pár korun, nevíš kde budeš spát a nemáš žádné číslo, na které bys mohl zavolat a někdo s tebou mluvil - a telefonní budky za tu víc než pětiletku taky někam zmizely. To se fakt vyplatí, zaber.
 Odpočinek Muž51 Kategorie
25.11.2020 08:39:59
Ser na perník a sežeň si nějaký ritalin, nebo jiný pills s methylfenidátem. Hele to je fakt rada od srdce. Perník Tě jenom zničí na druhý den, pro tělo to fakt není žádná sláva a riskuješ hodně těžkou závislost. Methylfenidát nemá dojezdy, je míň toxický, než alkohol a na učení je to lepší droga, protože se neposekáváš.
.
 MožnáNesmrtelný Muž19 Kategorie
25.11.2020 07:31:34
Tak proc nas tim obtezujes, kdyz vsechno vis?
 Kvetak
25.11.2020 00:47:23
Oba dva jste lehce mimo. Rada asi taková. Dělej si co chceš. Je mi to jedno.
 Netvore
24.11.2020 23:57:08
u tohodle je tenká hranice - fyzická závislost na tom není, ale psychická. Největší problém je takový, že nejdřív si to dáš párkrát abys měl lepší výkon, pak začneš už dávat i odreagování a přehoupne se to do fáze kdy budeš dávat každý den. Hlavně ti co s tím to přehánějí mají pak většinou toxickou psychozu, spánkovou paralýzu .... prostě něco co nechceš zažívat. Být tebou si dávám pozor ať to nepřejde do častého užívání.
 Lakernys



Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

kdo leci lidskou dusi Buh knez psycholog psychiatr uklízečka sestra
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk