Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.1150443, vloženo 22.11.2020 14:04:54 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Facebook skupiny
Jste na Facebooku členy nějakých skupin, kde lidé postují různé bizarní příspěvky? Například: chudák logika, chudák čeština, spolek přátel párových profilů, odkladiště kokotů apod.? V jakých skupinách jste vy a jaké jsou vaše oblíbené?
 Koza Roza Žena  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
22.11.2020 16:52:54
Áno. Top komenty a we are pretending it's 2007-2012. Inak som už z väčšiny odišiel, keďže to boli herné skupiny a ja už som tie hry ďalej nehral.
 Heyy Richie22 Muž20 Kategorie
22.11.2020 15:28:38
Jo v pár skupinách jsem, ale ne v těch zmiňovaných. Ikdyž odkladiště kokotů zní hodně dobře :D možná se podívám. Jinak mám na FB nejradši Odposlechnuto v Praze a občas se podívám na přiznání fotbalistů. Dřív jsem hodně četl přiznání klůků a přiznání holek, ale tyhle skupiny už vůbec nepostují a nebo postují chujoviny.
 Nejistejj Muž18 Kategorie
22.11.2020 14:21:03
Vysrat voko, Klub českých šovinistů, Lezu do humorných skupin a nemám smysl pro humor, Nekorektní plocha, Jiří Ovčáček... poslední dvě jsou spíš stránky než skupiny, ale to je fuk.
 Král Lofasů revival Muž32 Kategorie
22.11.2020 14:18:13
Mé oblíbené skupiny mají často dost málo členů, takže je tu nechci psát. Ale ve skupinách, které si tu napsala, nejsem. Třeba chudák čeština na mě působí dost trapně, protože se tam množina chybujících lidí posmívá jiné množině chybujících lidí (ano, předpokládám, že většina členů té skupiny nezvládá psaný projev bezchybně).
 Vesmy97 Muž24 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk