Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1150422, vloženo 22.11.2020 08:57:21 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Kamera v bytě
Co byste si mysleli o chlapovi, který nainstaloval do svého bytu, kde bydlí s přítelkyní, tři skryté kamery (v obýváku, ložnici a kuchyni), aby potom ze záznamu mohl kontrolovat přítelkyni (bez jejího vědomí), co dělala doma, zatímco on byl v práci?
 Raleigh Muž25  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
22.11.2020 18:36:33
Že dost vážným způsobem porušuje zákon...
 Michal-222 Muž44 Kategorie
22.11.2020 14:45:22
Že je blázen. A ten, kdo se mě ptá co si o něm myslím, smeták nebo násada na něj.
 Odpočinek Muž51 Kategorie
22.11.2020 12:30:44
leonardo da vinci**** Naprostá většina kamer nahrává podle nastavení jen na podnět, zvuk, pohyb. Tím se šetří prostor na záznamovém mediu. Pokud jsou kamery v bytě, kde je pravděpodobně wi-fi není problém je připojit a nahrávat nepřerušovaně na nějaké záznamové médium několik dnů. Kamera ve smyčce maže nejstarší záznamy, takže je vždy k dispozici například posledních 24 hodin.
Kamery mohou být i smysluplné, hlídají prostor a jsou při například vloupání velmi dobrou pomůckou pro řešení.
 Beer01 Muž93 Kategorie
22.11.2020 11:21:42
Je možný, že pokud toto někdo dělá, tak třeba proto, aby si ověřil, zda mu přítelkyně lže. Pokud by mu např. byla nevěrná, a řekla by mu třeba při telefonickém hovoru, že dopoledne byla doma a on by pak na záznamu viděl, že to není prvda, tak by měl už určité podezdření.

Problém je obecně, ten, že pokud někdo ve vztahu partnerovi nevěří kvůli tomu, že je žárlivý, tak takovej vztah možná nevydrží.

Navíc, minikamera je při bližším pohledu vudět. Stačí např., aby v takovým případě někdo něco dával do skříně nahoru a přitom vylezl na žebříku a najesnou třeba u stropu uvidí něco podezdřelého ....

Dívám se teď na webu, že jsou i minikamery s detekcí pohybu.
Tady je např. odkaz na jednu stránku.

https://www.gastromex.cz/minikamera-pocket-spy-hd-sq11-s-prislusenstvim/

Taková minikamera není zas tak úplně "mini".

Pochybuju o tom, že kdyby něčí přítelkyně zjistila, že někdo byt šmíruje pomocí minikamery, že by to nějak neovlivnilo vztah.
 leonardo da vinci Muž43 Kategorie
22.11.2020 11:09:50
Technická poznámka-

ví někdo, jakou dobu záhnamu přibližně (při horším rozlišení) lze nahrát na kartu zasunutou do minikamery, je li to např. 32 GB karta?
Existují minikamery, který hahrávají jen je li v místnosti nějaký pohyb?

Nevyznám se v této technice. Kdyby např. na 32 GB kartu bylo možné nahrát 4 hodiny záznamu a kdyby někdo ty záznamy denně sledoval, tak by např. zjistil případnou nevěru (dřív nebo později) , pokud by byla v jeho bytě. Pokud by ta nevěra ale nebyla v jeho bytě, tak co by tím někdo zjistil? Např. to, že přítelkyně v rozmezí časů 13:30 a 14 hod. vařila a pak na víc jak 2 a půl hodiny odešla z bytu?
---
Pokud někdo dal do svého bytu minikameru, tak to, že to je kvůli "kontrole" přítelkyně, to může být jen domněnka. Sktečný důvod může býttřeba kontrola, zda do bytu nechodí někdo další - třeba nějaká kamarádka té přítelkyně, která si tajně nechala udělat klíče.
----
Na ulici kde bydlím, je jeden člověk, který dělává pravděpodobně pravidelně to, že přijede autem, otočí se na nějakém parkovišti a zase jede pryč. Dvakrát jsme ho tak viděl v rozmezí měsíce, takže je pravděpodobný, že to dělá častějš. Přemýšlel jsem , co asi kontroluje. Jestli má třeba někde na parkovišti další auto a kontroluje, zda mu ho někdo neukradl? Zmiňuju to proto, že někteří lidi mají potřebu nadměrné kontroly.
 leonardo da vinci Muž43 Kategorie
22.11.2020 10:16:10
Že je to pořádnej penis...
 Cumsprite Muž33 Kategorie
22.11.2020 09:11:46
Že mu to moc nemyslí, zapomněl na gps v jejím autě!
 Trenér
22.11.2020 09:10:56
otázkou je proč to dělá? Má podezření na nevěru?
 Raymond Muž43 Kategorie
22.11.2020 09:09:08
Že se bojí, aby si tam mezitím nebrala nějaké afroameričany :)
 Frank Drebin Muž39 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

kdo leci lidskou dusi Buh knez psycholog psychiatr uklízečka sestra
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk