Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1150230, vloženo 20.11.2020 12:29:29 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
NENÁVIDÍM praktickou výuku!
Ach jo. Teďka 25.11 už chtěj zase aby jsme chodili na praktickou výuku do školy. No to je fakt super. Budu muset chodit do školy na ty nejhorší hodiny s těma vůbec nejhoršíma učitelama. Chodím na strojárnu a máme předmět Kontrola měření a máme na něj úplně na ho*no učitele. Na ho*no v tom smyslu, že když se vám něco nepovede, tak hned jste za debila a hned říká co všechno jste udělali blbě a nebere vůbec ohled na to, že něco takovýho dělám poprvý v životě. Fakt bylo super jak jsme tu dvojhodinu měli ještě na začátku října před nouzovým stavem a BOHATĚ MI TO STAČILO. Dělali jsme nějakou chujovinu která mi bude (když budu pracovat po maturitě v oboru) ÚPLNĚ K NIČEMU, protože mě bude úplně k ho*nu kontrola rovinnosti posuvnýho měřítka. Když jsme to dělali poprvý, tak jsem to musel dělat samozřejmě já a všichni si šli stoupnout k mýmu stolu. NÉ vůbec jsem nebyl nervózní vůbec. Ukázal nám jak na to POJ*BANÝ měření a pak teda přišla řada na mě. Klepaly se mi ruce jak sviň a cokoliv jsem udělal blbě tak to bylo hned: ,,No honém ty se s tím crcáš to trvá". ,,Ježišmarja co s tím děláš PANEBOŽE prostě to udělej takhle a tak blablabla". Takže super no. To má potom člověk hroznou chuť na ty hodiny chodit a něco se učit když vás furt někdo buzeruje. A je zajímavý že třeba učitel kterýho máme na programování, nás nebuzeruje a nepí*uje na nás když nám něco nejde. To je zajímavý že? Proč prostě nemůžou být třeba jako on? Zrovna na ty nejdebilnější předměty mám největší kretény. Ty corona prázdniny pro mě byly osvobozující! Za tu karanténu i když nic nedělám, tak jsem prostě vůbec neztloustl a mám pocit že jsem snad i zhubnul trochu. A proč? Protože nejsem ve stresu do pí*i! A z tý školy po*ebaný jsem ve stresu furt, obzvlášť kvůli těmhle předmětům a kreténům který maj ty předměty na starost. Kdyby mi to v tý škole aspoň šlo, tak se ta buzerace dá vydržet, protože by pak na mě tolik nedržkovali, ale když mi to ještě ke všemu prostě nejde a někdo na mě furt pí*uje a dělá ze mě většího debila než už jsem, tak je to fakt těžký.
Pak mám ještě jeden předmět, kterej je o něco lepší, ale je to prakticky ta stejná ba možná i větší buzerace od učitele a MODLÍM SE abych na ten předmět teď do školy nemusel chodit.
Opravdu se do tý školy těším to vám teda povím :)

Děkuju všem kteří si to přečetli od začátku až do konce...
 420kockopes Muž17  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
21.11.2020 17:15:39
Tak tos mě překvapil,Ůchylkoměr neznám,spíš mentální ůchyly.A jak udělat přesnou rovinu bez stroje,jen v ruce a ve svěráku s pilnikem,tak to je machrovinka.A když na to dejchneš,na to rovný zrcadlo,tak to hned změní rozměr,no,není to jednoduchý.Soustružníci zas používaj hodinky,na házivost.tak já to nedělám,sjedu rovinu suportem,pak to upnu za tu rovinu,a musí to bejt stejný.Na průměru,ale to bych zas fachmanům /hnidopichům/fušoval do řemesla.
 Mimozemštan
21.11.2020 00:20:51
Jo tak něco podobnýho jsem taky zažil na střední jsme měli jednoho mistra kterej byl totální kokot. Byl to jeden z několika co nás ušili ale tohle byl kretén první kategorie. Mě s kámošem buzeroval a dával nám nejhorší práci a známky taky nejhorší. Nakonec jsme to pořešili tak že den kdy jsme ho měli jsme se hodili marod nebo něco. S ostatníma problémy nebyly. Ti byli fajn.
 LADI Muž41 Kategorie
20.11.2020 13:39:41
Mimozemšťan: Sice díky za radu, ale my jsme to dělali úchylkometrem/měrem? (už nevím přesně název). A navíc mi to učitel vysvětlil, takže by to nebylo že bych nepochopil co přesně dělat, ale spíš to provedení bylo těžký a navíc ještě když mě učitel při tom buzeruje tak se to dělá o to líp. Navíc při tom měření úchylkoměrem musíš mít trochu pevnější ruku, protože když se ti ruce klepou jako mě, tak se ti to potom dělá hůř. Jestli si s tím někdy dělal nebo jsi se s tím setkal, tak mě asi chápeš. Upřímně ani nevím jestli to byla přímo kontrola rovinnosti nebo něco jiného.

gfnafjafjajfbnlalala: Díky že vím že v tom nejsem sám :D. A taky se nemůžu dočkat až odtamtud vypadnu. Jít na tu školu bylo asi moje zatím nejhorší rozhodnutí v životě a lituju toho že jsem neodešel v prváku.

kokoska94: Jo díky moc a dost lidem to příjde vtipné když tohle někomu vyprávím. No mě to moc vtipné nepříjde :D, ale chápu že ostatním nejspíš jo. Jinak jestli si vzpomenu tak sem ještě určitě napíšu :D
 420kockopes
20.11.2020 13:26:18
Nemáš zač ;), přečetla jsem.

Nevím, jestli tě to potěší, ale bavilo mě tvojí zpověď číst. :D Bylo to vtipné a asi i výstižné, myslím. Ale tak soucítím s tebou, chápu tvůj stres a vztahy k učitelům. Pak zase napiš, jak to dopadlo. Ráda si tě přečtu. :)
 kokoska94 Žena26 Kategorie
20.11.2020 13:24:43
Já chodím na Obráběče, a taky mě ten obor deptá. Nemůžu se dočkat až se vyučím, a budu to moci pustit k vodě. Výuční list je přecejen takovej průkaz sloužící k tomu, abych si mohl najít aspoň solidně placené zaměstnání. Ber to takhle taky, mě to pomáhá na těch praxích vydržet. :))
Smajlík  gfnafjafjajfbnlalala
20.11.2020 13:19:09
Kontrola rovinnosti. Na to musí bejt jedna rovná rovina,a tu druhou rovinu zkontroluješ proti světlu,jestli která ta z těch 2.rovin je křivá nebo hrbolatá.Až budeš hledat střed kulatý kulatiny,tak ůhelník opři o vnitřek kružnice špičkou ůhelníku a vnější odvěsny propoj ůsečkou,pak to pootoč,tu kružnici a udělej to samé,a ty dvě ůsečky tě vyznačí střed kružnice.
 MimozemštanPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk