Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1142064, vloženo 17.09.2020 07:51:00 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Špatné sny
Ahoj, asi často riešená téma, ale potrebujem nejaký nápad, ako z toho von. Po pol roku od rozchodu, kedy som sa z toho tažko, ale predsa len začal dostávať, tak posledné týždne mávam divné zlé sny, v ktorých je ex. Akoby to bolo uplne reálné, takže sa mi vracajú aj spomienky. V kontakte vobec nie sme, neviem čo s nou je - už po rozchode som si vypol všetky svoje socialne siete, takže "na očiach" ju nemám ( občas boli chvíle kedy som jej chcel napísat, ale hrdost nepovolila). Ženskú som odvtedy nemal, pretože nechcem riešit niečo dalšie, ked ešte to prvé nemám uzavreté. Čas trávím obvykle sám ( teraz tomu super korona moc nepomáhá) a sústredím sa viac na športy a nové aktivity. Neviem, či by pomohla nejáka "kamarátka" na občasné vyrozprávanie, odreagovanie, alebo na trávenie času a sny prestanu, alebo neviem. Dakujem , pekný den ;))
SilentPain7
 SilentPain7 Muž25  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
17.09.2020 09:46:55
Zlých snů tě zbaví jen čas, nic jiného.
 Odcházím s deštěm
17.09.2020 09:20:40
Občas si hovorím, keby vie ako ju lubim, tak by sa asi zbláznila. Vdaka za tipy, viem že čas vylieči všetko a športov robím aktívne strašne moc (Fitness, ThaiBox, Lezenie, behanie, strelba...), ale občas mi ženská spoločnost chýba, na byte je prázdno :)) Poznám niekolko chalanov, čo su tak
trošku "blbí", že kvoli jednej ženskej su schopni byt bez baby kludne roky - pretože nechcu už znovu zažit tieto stavy, tak dufam že neskončím medzi nimi. Skoda ze z tej zamilovanosti mam zahmlené myslenie a už som aj zabudol ako zbalit ženskú.
 SilentPain7
17.09.2020 09:18:28
Zlé sny sú odrazom zlých a negatívnych myšlienok, ktoré máš počas dňa v hlave, pokojne ich stačí mať aj vo svojom podvedomí. Emocionálne napätie tomu napomáha taktiež, takže som presvedčený, že v kútiku tvojej duše si uvedomuješ, že niektoré záležitosti s tvojou "ex" považuješ stále za neuzavreté, a preto si myslím, že by si si o nich mal s ňou ešte podebatovať, a je pravdepodobné, že sa to tým vyrieši.
Pravdepodobnosť, že na ňu časom úplne zabudneš, považujem za malú, lebo podvedomie je "sviňa".
 Fajnšmeker1989 Muž31 Kategorie
17.09.2020 08:21:24
Rozchod každý zvládá nějak jinak a dost záleží i na okolnostech. Když se třeba někdo rozejde po lžích a nevěře a brzo si najde někoho nového, tak se z toho může dostat prakticky okamžitě. Ale pokud se dva nerozejdou vyloženě ve zlém a člověk je nějakou dobu sám, tak se v tom může plácat ještě hodně dlouho.

Oba uvedené případy jsem zažil a čas od času se mi o té mé ex taky zdá. Pořád k ní něco málo cítím, ale vracet bych se k ní nechtěl, protože ten důvod rozchodu tam pořád je a nic by se nezměnilo. Rozumově to vím, ale tomu srdci a hlavně podvědomí to nevysvětlíš, to si dělá, co chce.

Je dobře, že nevyhledáváš kontakt s ní, ale ty city úplně neovlivníš.

Po rozchodu člověk zažívá určitou prázdnotu, protože přišel o člověka, ke kterému něco cítil. Proto je dobré tu prázdnotu něčím nebo někým zaplnit. Nemusí to být vyloženě nová přítelkyně, ta se taky v dnešní době těžko shání a není to jako jít nakoupit rohlíky do obchodu. Můžou to být klidně rodinní příslušníci, kamarádi, přátelé. Prostě někdo, u koho budeš cítit, že tě má rád, protože to je podobný po/cit. K tomu bych přibral nějakou novou činnost. Já jsem třeba začal po rozchodu chodit na jedno skupinové cvičení do fitka, bylo tam dost holek a žen, takže jsem byl mezi nimi, ta nejmladší a nejhezčí tam se se mnou dala do řeči, tak jsem na ni pak myslel a to tě taky přivede na jiný myšlenky.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
17.09.2020 08:16:36
Měl jsem stejný problém, jediné co na to pomohlo bylo víc času. Půl roku je málo pokud jsi jí měl opravdu rád.
 zkušenosti2563 Muž31 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk