Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1142042, vloženo 16.09.2020 20:10:34 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
No jo, a zase je to tu.
Dnes jsem byla u Dr. fakt po dlouhé době a vážila mě. Asi po 5 letech. Nikdy jsem váhu neřešila, nevážím se. Oblečení mám některý už 10 let a furt ho obleču. Vážívala jsem 65 kg na 182 někdy v 19. Teď jsem ale šla do mdlob. Mám 77 kg. Jakože... jo jsem vysoká, ano není to vidět. Ale prostě jsem tak nějak myslela, že třeba budu mít 68 nebo tak. Ale tolik?
No a teď co s tím. Jakože jím co chci ale já nemám ráda takové ty obvykle nezdravé věci - hamburgery atd. Nejím to. Občas si dám zákusek hlavně před krámy ale jinak ani ne. Jím tak nějak 3x denně větší porce někdy i 2x ale hlad nemívám. Nemyslím si, že bych jedla blbě.
Pak je tady sport - mám denně cca 15000 kroků. Protahování. Jinak tedy nic.
Pamatuji si, že vlastně 4 roky zpět - když nad tím tak přemýšlím - jsem si musela na váhu stoupnout kvůli kufru a měla jsem 68 ale v té době jsem studovala a do školy místo metrem chodila takže jsem denně měla kolem 30 000 a do toho i dost stresu bo těžký obor a ládovala jsem se čímkoliv.
V rodině nikdo obézní není. Všichni jsme štíhlí (i já vypadám hubeně ale to je tím, že se mi tuk ukládá rovnoměrně).
Taky si uvědomuju, že na váze nesejde. Ale i tak bych strašně ráda měla aspoň těch 68 jen nevím, jak to shodit bo já měla 65 kilo od nějakých 13 co jsem se vytáhla až do těch cca 23 a najednou 10 kg nahoře jen tak? Stravu jsem nezměnila. Nevím, čím to jako je.
Asi budu muset začít víc chodit, opět plavat a nejspíš taky omezit tedy jídlo.
 Lelkos Žena27  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
17.09.2020 16:33:14
Vyser se na cisla. Pokud se citis v pohode, je vse v poradku. A mimochodem svalova hmota je tezsi nez tuk, coz znamena, ze pri stejnem objemu muzes vazit vice.
 Kvetak
17.09.2020 13:30:09
Jestli to děláš kvůli tomu číslu na váze tak se na to vyprdni.
 Ludwa
16.09.2020 21:35:42
OMG, evidentně máš problém v hlavě. Sama říkáš, že je to v pohodě, ale jde ti jen o ta čísla ..

Mám kámošku, která má taky přes 180 cm, nějakých 80 kg a vypadá taky v pohodě. Ta to na rozdíl od tebe ale neřeší a je sama se sebou spokojená.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
16.09.2020 21:32:51
Musíš zjistit příčinu jeden týden si zapisuj vše co sníš a vypiješ plus aktivity a uvidíš. Všechno jde kdyź se chce. Možná bude problém to nárazové stravováni 2x denně.
 LADI Muž40 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk