Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1141923, vloženo 15.09.2020 08:27:27 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nechci se chovat jako mí příbuzní
Moje matka se vyžívá v negativních pocitech druhý-tedy hlavně ve vzteku, znechucení, strachu, otravy... Často se zeptá na první pohled hloupý dotaz, ale teď už si uvědomuju, že tím jen chce nazpět negativní reakci(jako pocitově, že je ta otázka pro člověka nepříjemná, chce vyvést z míry). „Proč jsi tak nervózní? To jsi to dostala nebo co? Nepřibrala jsi?” -toto už ignoruju, navíc nevím, kde vzala to, že jsem nervózní...(???)

No ale především jsem si uvědomila, že se občas chovám stejně, jako někteří moji příbuzní. Taky jsem párkrát otravovala bráchu a hihňala seu toho, jak se čertil. Vlastně mám celkovou potřebu se hodně smát při hloupostech. Není to takový extrém, jako moje poloviční biologická sestra, ale stejně... Nechci být jako oni. Snažím se přemýšlet před tím, než něco řeknu, smát se jen, když se to hodí a když mi ta věc opravdu přijde vtipná, jednoduše se snažím ovládat emoce. Opravdu nechci být, jako oni.
 Chcibytja Žena16  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
15.09.2020 11:06:49
Xbjl: pardon, ale negativní rozhodně není žít podle sebe. Negativní naopak je furt nškam tahat lidi, kteří o to nestojí, a tím je zdržovat od života. Tvoje máma žije podle sebe, to je v pořádku. Ty žiješ podle sebe, to je v pořádku. Tvoje máma by byla negativní, kdyby se nechala někam tahat, a tím si nechala zkazit den.
 svitavska ulice
15.09.2020 09:24:01
Ahoj, je dobré si uvědomit věci, které děláš (tak nějak nevědomě) a zkusit to začít měnit. Já si třeba už v 16 uvědomila že jsem jako mamka, která je vždy strašně negativní, nikam nechce chodit a všechno ji přijde jako blbost. Její největší zážitek dne je když leží na gauči a čumí na telku. No a tak jsem si řekla že vždy když mě někdo někam pozve tak musím říct ano. Kolikrát se mi nechtělo ale vždy jsem byla ráda že jsem nakonec šla. Mám teď spoustu zážitků a koníčků. Tedka se snažím makat na tom abych o sobě nemluvila ošklivě. Jako když se mi něco nepovede tak vždy řeknu "Ježíš já jsem debil". A takové. Snažím se to teď omezovat ale je to strašně těžké protože to mám v sobě už tak zaryté že si to vždy uvědomím až to řeknu. Držím palce. Nemusíš být jako oni.
 Xbjll
15.09.2020 08:57:21
Tak něco máš dáno tou genetikou a něco výchovou a odkoukáváním vzorců chování druhých, ale dost toho můžeš sama ovlivnit tou sebekontrolou. Já jsem horkokrevný Beran, poznamenaný chováním matky, ale dost jsem na tom sebeovládání zapracoval.
 Frank Drebin Muž39 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk