Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1134381, vloženo 29.06.2020 17:39:32 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Mám v plánu hodně dřít
Už v jedné z mých zpovědí jsem psal že jsem vždycky chtěl být fotbalistou. Bohužel jsem se do žádného klubu nikdy nepřihlásil.Jen jednou jsem to zkoušel v jednom vesnickém klubu když jsem byl hodně namotivovaný, ale bohužel ta vesnice je ode mě daleko a domluva s trenérem byla žalostná takže jsem se na to vykašlal. Teď mě ta motivace zase chytla, v mých 17ti letech. Rozhodl jsem se, že teď budu o prázdninách hodně trénovat abych se zlepšil a hlavně abych se dostal do kondice. Plánuju se přihlásit do jednoho klubu který hraje myslím krajskou 1.B třídu. Určitě nejsem žádnej talent, ale určitě nejsem žádný kopyto.
Vím, že se asi nikdy nestanu profesionálem, ale ALESPOŇ bych to chtěl zkusit a CHTĚL BYCH pro to udělat maximum. Jen doufám že mi ta motivace zůstane a že se na to zase nevyseru! Hned zítra půjdu na hřiště a půjdu trénovat že místo potu budu potit krev.

Když už jsem tohle dopsal, tak jsem si já vůl vpzomněl že mám vrozenou srdeční vadu (nic vážného, prášky neberu a s problémy jsem se nikdy nesetkal) a doktor říkal že sport můžu jen rekreačně, ale upřímně bych se na to vysral a začal hrát i tak. Klidně na tom hřišti chcípnu, hlavně že to aspoň zkusím!
 Nejistejj Muž19 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
29.06.2020 21:52:08
Král lofasů revival: Jo to nenechám, spíš doufám že mě nebude omezovat ta moje vada. A docela tě chápu, mě jako malýho rodiče taky nedali nikam na žádný sport jenom proto že jsem měl brýle.

Jedna frajerka: S tím přemotivováním máš pravdu, už se mi to několikrát stalo bohužel. A díky moc za povzbuzení :)

klukjakobuk: A to na to mám kálet dál nebo co?

1MB1: Nevím, podle mě to v sobě mají všichni.

Researcher: Vím, ale tak tím že to zkusím nic nezkazím.
 Nejistejj Muž18 Kategorie
29.06.2020 21:35:00
Podle mne se ti to asi už nepodaří. S tím fotbalem jsi totiž měl začít mnohem dřív. Já třebas začal hrát fotbal už ve svých šesti letech s kamarády z naší vesnice. Když jsem pak měl asi čtrnáct let, tak o mne začal mít zájem klub z okresního města. Vypadalo to docela nadějně hrát v juniorském klubu. Bohužel jsem s tím nakonec skončil, protože se rodiče přestěhovali jinam...
Smajlík  Researcher Muž81 Kategorie
29.06.2020 19:32:39
lide se nemeni, vzdy se vrati k jejich obvyklosti, bud to mas v sobe nebo ne
 1MB1
29.06.2020 18:54:04
jo jo, doteď si na to kálel a teď se všechno změní
Smajlík  klukjakobuk
29.06.2020 18:26:54
Mám pocit, že jsi až přemotivovaný a takové velké nadšení často končí právě tím, že se na to vykašleš.
Takže pozor na to. Držím ti palce, ať se ti ve fotbale daří a ať u něj vydržíš.
 Jedna frajerka Žena20 Kategorie
29.06.2020 18:24:53
Hlavně se nenech omezovat. Mně můj sen o profi sportu, taky fotbale, zničila moje úzkostlivá matka, která mi nedovolila dělat fotbal jen proto, že jsem alergik na prach... tohle jí nikdy nezapomenu.
 Král Lofasů revival Muž32 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk