Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1130968, vloženo 26.05.2020 13:13:57 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chování k muži - opačný pohled
Docela mě zaujalo vlákno Chování k dámě. Některé reakce jsou fakt zajímavé (že dámy vymřely, to je někdy fakt pravda, taky mnohdy nespadám to tohohle rámečku). Ale zamyslela jsem se nad tím, jak by se "genlemansky" mohla chovat žena. Jasně, je tu třeba vhodné reagování, jako poděkovat za otevřené dveře, namísto poznámky "Jsem snad chromá?" jak napsal jeden uživatel. Ale já bych to spíš zacílila na nějaké aktivní vystupování (jako například, když chlap otevře ty dveře). Víte o něčem, co by udělalo radost muži?

Protože, když jsem se nad tím zamyslela, nenapadlo mě nic, kromě šarmantního chování a projevování vděčnosti - ale to je právě ta pasivní role ženy, kdy jen vhodně reaguje na předchozí akce muže.
 Srna nikoliv z Brna Žena25 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
27.05.2020 06:21:17
Srna nikoliv z Brna=až ti podržím dveře,tak neříkej,že jseš ta ekonomka ůčetní,která neví,kolik dní maká na stát,nebo si pěkně vjedem do vlasů.
 Mimozemštan
27.05.2020 03:38:53
Jasně že vím... uvaření svíčkové, nebo když si před ním klekneš...
 PretorianCZ Muž27 Kategorie
27.05.2020 01:33:47
Bohuzel mi prijde ze cela diskuse se zvrtla ponekud divnym smerem. Za sebe muzu rict ze je jedno jestli mym protejskem v te ci one situaci je chlap nebo baba. Proste se k sobe chovejme s respektem a uctou. Kdyz nekomu otevru dvere, pomuzu mu s necim tezkym, pozvunho na veceri, drink apod tak necekam zadna slova diku a nedelam to kvuli nim ale kdyz presto prijdou, potesi me to. Dotycny/dotycna mi dava najevo ze nejsem pro nej vzduch a nejsem mu/ji nijak lhostejny. A opravdu nejde o zadne baleni nebo vyhody, zkratka tu spolu zijeme a asi bychom se meli snazit aby nam tu bylo dobre. Nejvic nas(nas vsechny) totiz sere lhostejnost.

A co se tyka flirtovani s opacnym pohlavim - nevidim v tom problem, beru ho jako koreni zivota. Jasne chce to notnou davku taktu a cich na to kdy si ho mohu dovolit a kdy ne. A jo nekdy je to treba i trapas, ale holt jsme lidi a sem tam udelame nakou chybku stejne jako lide se kterejma prijdem do styku. Takze budme k sobe tolerantni a respektujme se - to staci.
Smajlík  Psoug
26.05.2020 22:23:38
Kdo tipuje se často mýlí, o tom taktéž svědčí dnešní sázkové společnosti a tomu vše podobné...

někdy je lepší věci poznat takové jaké doopravdy jsou, věnovat tomu čas, jelikož né vše se zdá takové jak to na první pohled vypadá a hlavně nevytvářet si unáhlené závěry a být předpojatý, které se mohou tak zdát na základě pár nějakých vět, člověk není schopný v psaném projevu často vyjádřit svoji myšlenku tak bravurně, aby uspokojil každého místního člena, ale to platí i v reálu, od toho vznikla podle mého lidská inteligence, která nabádá člověka k tomu se ptát a používat ústa, netuším co to je dneska za trend uzavírat vše do sebe a diskutovat o věcech s třetí stranou, která do problému není zainteresovaná neví okolnosti, tudíž její rada/názor je absolutně zkreslený.. Jenže, to je zbytečné, všímám si, že někteří lidé se opravdu rodí s nějakým "darem", vnímat věci hlouběji a mají větší mozkovou aktivitu než někteří jiní, jenže jich je málo a už odbočuji hodně od tématu, tudíž se loučím a dobrou noc

sám nevím kdo vlastně jsem, až to někdy zjistím snad ti to řeknu
 hihihihnky
26.05.2020 22:13:40
*MileynQa*: Co to tu meles?! Ja som pisal vylucne len o zakladnej ludskej slusnosti a o slusnosti k zenam. Zadnu platbu vecere som nikdy ani len nespomenul. Tak si teda aspon nevymyslaj nesmysly! Navyse takej **** by som ani nikdy zadnu veceru stejne nezaplatil.
Smajlík  *Vykuk* Muž62 Kategorie
26.05.2020 22:13:22
>hihihihnky
Na ZP si tipnu že tady muži vůbec nejsou krokem před se ženami, v reálu asi jo, už to ani nezkoumám, nebaví mě to. Jen mi vadí ty zastaralé archetypy apod. na co tady poukazuju

Jinak nejsi nahodou uzivatel agaaa?:D
 *MileynQa* Žena24 Kategorie
26.05.2020 22:10:45
Muži neletí s ženami? :D Zajímavé, na to mám totálně odlišný názor, myslím si, že všichni vnímají dnešní dobu až moc dobře, jenom se dělá jak to je zvláštní, spousta věcí je dneska jako v divadle a skutečnosti se "zakrývají" pod koberec i když si je všichni uvědomují jak se věci mají, hlavní je aby bylo všechno cool, free, realitu nikdo vnímat nechce, bojí se postavit se dnešním problémům čelem , velké procento lidí si stále nalhává přehnané nároky na protějšek, které v dnešní společnosti prostě nejdou splnit, porovnávají se jablka a hrušky, které nikdy nejde ztotožnit :), ale už se o tom nebudu rozepisovat, nemám pocit, že by se tato diskuze vedla ve smyslu otevřu vám dveře a poserte se všechny ženské, spíše se tu řeší gesta obou pohlaví, ale co to je jedno :)

Zkuste se někdy zeptat více lidí ve věku vašich rodičů, (45 - 60 let) jaký žili život, jaká byla společnost a reálně si to porovnejte s dnešní je jiná to je samozřejmost, ale v jakém směru :)
Ale to je strašně rozsáhle téma, které má v sobě tolika aspektů, že by se o tom dalo hovořit dny nebo dokonce i týdny, na to tady nikdo nemá nejen žaludek, ale ani nervy vnímat dnešní realitu taková jaká je :)

Problém hlavně je, že je těžké hodnotit jedince komplexně, když každý zažívá jiný život a taktéž jej obklopují jiné okolnosti, ale tady opravdu nikdo nad ničím nepřemýšlí, sedne si za monitor, dá ruce na klávesnici a jede si názory podle své "zažité" mírně někdy i více zkreslené reality.. :)
 hihihihnky
26.05.2020 21:55:55
>hihihihnky
Psala jsem to tuším v předchozí diskusi. Nicméně pokud si někdo myslí že mi podrží dveře a udělá na mě dojem, protože to dělá účelově a pochopitelně se mi nelíbí, tak dojem na mě neudělá. Ale obecně to mám na salámu a tyto konvence neřeším.

Jinak jsem ještě chtěla napsat že kdysi možná bylo cool platit na ženskou večeři, dát ji do kabátu, zasunout židli. Ale jaká byla doba kdysi? Nebyla tolik vymožená, ženy obecně byly skromnější, tak si tipnu, že to bylo i dostačující. Jak tady čtu ty směšné komentáře od Vykuk a dalších x chlapů, jak zatáhnou véču, tak to z nich dělá muže, tak se mi chce zvracet. Dnes je jiná doba a ženy jsou víc náročné, protože prostě můžou a tím se i logicky nabízí, že se muž může projevit i v jiných činnostech, než jen v restauraci. Obecně mi přijde že muži nedrží krok s ženami a prostě se zasekli. Podržím dveře a poser se ze mě. Těch gest se nabízí kvanta, ale pořád nechápu, proč se komanči ohání, že stačí zaplatit jídlo a proto udělali gesto. Prostě je jiná doba a z toho si nikdo na zadek dneska nesedne a pořád nechápu, jak si naivové můžou myslet že ano.
 *MileynQa* Žena24 Kategorie
26.05.2020 21:40:13
*MileynQa* na začátku jsi psala, že řešíš to jestli se ti daná osoba líbí či nikoliv :D Teď zase svůj názor měníš na základě toho co napsal ztrac. exis..
Nerozumím, že tu měníš názory z hodiny na hodinu, popř. se neumíš rozepsat/vyjádřit, popř. si 99% domýšlíš ve své vlastní hlavě a napíšeš pouze velmi malou část z toho co chceš říct, nicméně moc souvislostí v tom co jsi napsala nedává moc spojitostí..

Problém je, že slovo gentleman je tak zastaralé a sahá do takových dob, kde si toto slovo dnes přiřazují k vlastnostem a praktikám, které prostě mají škatulkovat lidi podle dnešního chování, nicméně taktéž musíme brát fakt, že masmédia, neznalá společnost atd. atd., používá dneska slova o kterých ví prd a přiřazuje jim vlastnosti, které s tím mají velmi málo společného nebo jejich použití souvisí pouze z malé části a hlavně se tyto slova používají hlavně jak se to dneska hodí k aktuální situaci, ale gentleman byl víceméně tehdejší "post", postavení ve společnosti, né jak to je dneska milně brané od nějakého roku 1990 a možná i dříve bráno jako "všímavý", "čestný" chlap :D

Jo když slyším, že gentleman může být zmrd ale i hodný chlap, tak absolutně teču, takový člověk asi těžko rozumí tomuto slovu, natož předpokládatod něho nějaké smysluplný vyjádření.. :)

To s čím se dneska většinou spojuje gentlemanské chování je spíše denní rutina, zvyky, výchova, kterou v naší zemi vytváříme, tohle nemá s gentlemanstvím nic moc společného...

Opravdu člověk, který za vás zaplatí večeři není gentleman, ale gentleman v dřívějších časech rozhazoval peníze často, byl to člověk ze šlechty, který ty peníze měl a hlavně utrácel za všechny, né jenom za ženské :) Jenže ono by si to o tom chtělo něco přečíst :) Né čerpat z facebooku, nějakých potroublých ženských názorů, které čerpají z vlastních životních zkušenosti, ale z faktů jak to tehdy fungovalo :)

ZE má pravdu v tom, že tohle je prostě denní chleba, není v tom žádné gentlemantsví, ale prosté dobráctví lidí, kteří si chtějí navzájem pomáhat, fungovat, jelikož žijeme v moderním životě, ale co vysvětlovat lidem, kteří mají zatemněné mozečky a nevidí dál než na monitor a své ruce :)
Smajlík  hihihihnky
26.05.2020 21:01:27
>ZE
Jakoby to tu nepsala. Je fuck co má mezi nohama, ale je to ukázka lidství, není to o pohlaví, ale o lidech.
 *MileynQa* Žena24 Kategorie
26.05.2020 20:58:10
Třeba ženy ve středověku neměly právo studovat na univerzitě, neměly právo volit, pak nemohly řídit auta atp. Z toho vzniklo (kdopak nám to v kázání zase přinesl), že žena je v pasivní roli vždy.
Na základě pohlaví se také pasivita určila i třeba v tom oslovování, že prý ženy oslovit muže nemohou, že za ženu vždy platí muž, pak z toho logicky vyplývá, že za úplně stejnou práci ženy dostávají méně peněz (na co by jim ty peníze byly, když vše platí muž), vznikají na ženy vtipy o tom, že jsou z jiné planety a že nejsou pochopitelné, a zase se jako bumerang vrací zažité stereotypy, že žena patří jen k plotně a že je jinak hloupá, protože muž má prý větší mozek a větší IQ (což spolu nutně nesouvisí) atd.

Já pomáhám ženám, třeba když nemohou něco těžkého unést, tak se jim nabídnu. Nebo v MHD, když třeba jede maminka s kočárkem a autobus je ještě staršího provedení, tak by to pro jednu ženu mohlo být složité, tak vystoupím jako první a s kočárkem pomůžu. Ale to je pouhá ohleduplnost, stejná třeba jako na silnici - pokud nebudu zdržovat nikoho, můžu si dovolit lidi pouštět (aby tam nestáli u křižovatky zbytečně dlouho), nebo když se třeba stane nehoda, je ohleduplné se aspoň zeptat, jestli nepotřebují pomoct. Stejná pomoc, jako když se mě třeba někdo zeptá ve škole, když něco neví, ale já tomu rozumím, nebo i když tomu třeba také úplně nerozumím, tak se s tím člověkem společně zamyslíme a dáme to nějak dohromady. Když třeba vstupuju do budovy, jde za mnou člověk, tak bez ohledu na pohlaví mu dveře přidržím a nezavírám mu je u nosu jen proto, že se narodit s něčím mezi nohama, nebo speciálně když má třeba někdo nohu v sádře a chodí o berlích, nebo třeba jede na vozíčku, tak co by to bylo za člověka, kdyby tomu druhému nepomohl? Nabídnout obecně člověku kapesník, když ho nutně potřebuje, to je také snad samozřjemost (pakliže ho mám).

Kolikrát jsem už viděl i, že druhé ženě s kočárkem pomohla jiná žena, ale to by nebylo tím, že by se nějakému muži nechtělo, ale prostě zrovna tam nebyl. Nebo třeba když žena nese něco těžkého, může se o polovinu podělit s kolegyní, která jí nabídne pomoc. Stejně jako by šel muž a potřeboval by pomoci, tak kolegyně mu rozhodně může pomoci, jde tam jen o rozvržení energie. Nebo když třeba jde pro pití, můžu kolegovi přinést pití, stejně jako kolega může přinést pití kolegovi či kolegyni. Stejně jako bez ohledu na pohlaví funguje to, že pokud se třeba někdo vám blízký dostane do nějakého sporu, tak že ho podržíte - buďto tak, že se připojíte k jeho názoru, anebo ho taktně upozorníte, že jeho názor může mít trhliny. To je prostě ta ohleduplnost k lidem, kteří vám jsou třeba sympatičtí, anebo potřebují vaši pomoc, protože jsou zrovna v nesnázích. A myslím, že každému inteligentnímu člověku dojde, že fakt nezáleží na tom, jaké má kdo pohlaví, pomáhá se všem.
 Zatracená Existence Muž24 Kategorie
26.05.2020 20:52:18
mando: Mě tam do jednoho pytle s nima neházej, bych tam nevydržel, díky :)
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
26.05.2020 19:16:13
Když mi dá pokoj, je to od ni to nejlepší, co může udělat.
Smajlík  Van Generator Muž30 Kategorie
26.05.2020 18:42:45
Jo leafroller a MileynQa. Mě zase baví provokovat vás socky co smrdíte korunou, pak se tady shluknete na zpovědnici a cejtíte se silný v grupě. V reálu čumíte do země a kejvete. Sračky. Frank Drabrin, leafroller a další exoti. Už na vás seru.
 mando
26.05.2020 18:18:25
Stačí ve všem být po vůli, říkat mu pane a ptát se na svolení, když chceš něco svévolně udělat.
Smajlík  Nenávidím ženy Muž25 Kategorie
26.05.2020 18:18:15
Presne takeho pohrdave feministicke vyhlasenia ako tu pise *MileynQa* vlastne len odradzaju muzov, aby sa ku zenam chovali slusne a uctive. Potom naopak zas na inych strankach zeny len vyplakavaju, ze: "Gentlemani uz vraj vymreli". D
 *Vykuk* Muž62 Kategorie
26.05.2020 17:59:50
nejvíc prskají ti, co nemají úspěch u žen. Mando, kopho, a další reg. uživatelé.
 *MileynQa* Žena24 Kategorie
26.05.2020 17:58:24
MQ, a taky tě tak baví ty chlapáky provokovat? Oni se tak rozkošně a roztomiloučce rozčilují....
Smajlík  leafroller Muž19 Kategorie
26.05.2020 17:56:55
leaf, presne. To uz jsem psala tady. Pak ma ty chudaky brat nekdo vazne. Ze mi nekdo podrzi dvere je ukazka lidstvi, stejnym zpusobem, kdyz podrzim dvere sousedce, kdyz se vlece s kocarkem - nejsem buran a beru to jako samozrejmost. Ale na ZP si ti, kteri nemaji uspech u zen mysli, ze kdyz maji pero, podrzi zene dvere, tak jsou neco vic :D:D:D:Dhttps://www.zpovednice.cz/detail.php?statusik=1130963
 *MileynQa* Žena24 Kategorie
26.05.2020 17:55:28
:DDD Tak teď to co napsal leafroller mě přesvědčilo o tom, že jsi buďto opravdu hloupý člověk nebo máš rád, když ti ženské flusají do obličeje, protože tvoji reakci na výkuka si orpavdu nedokážu nijak racionálně vyjádřit
 hihihihnky
26.05.2020 17:52:25
*Vykuk*, jinými slovy jsi gentleman, jen když z toho něco máš. Když holka nereaguje, .....nemal by som problem jej tie dvere hned pustit rovno do cela.....
 leafroller Muž19 Kategorie
26.05.2020 17:49:39
*Výkuk*
Smajlík  pravdu máš
26.05.2020 17:34:33
Otvorit a podrzat dvere dame povazujem len za slusnost a neocakavam za to ziadnu vdaku, je to vylucne len o slusnej vychove . Ale ked spominana "dama" mi da teatralne a pohrdavo najavo, ze moju slusnost ma len "v pi-ci", tak ako tu napr pisala *MileynQa*, tak nemal by som problem jej tie dvere hned pustit rovno do cela.
 *Vykuk* Muž62 Kategorie
26.05.2020 17:13:47
Vzhledem k tomu, že jsem se na nic neptal, nebylo odpovědi potřeba. A přeji ti, aby se ti tvůj drsňácký přístup u žen osvědčil aspoň tak dobře, jako se osvědčil ten můj
Smajlík  leafroller Muž19 Kategorie
26.05.2020 17:05:01
Aninko ach jo, už zase děláš hloupou nebo asi taková jsi :D Dobře já jsem se tě ani na nic neptal.. Stačí někdy používat hlavu a číst co píšu :) Nepíšu tak záludné texty, aby sis to nemohla domyslet

leaf odpověděl jsem dostatečně, pokud to nechápeš, tak holt je to tvůj boj, ale asi je očividně lepší umřít v tomto bodě neznalý než mít zkažený život, ale budu doufat, že to není tvůj připad :D
 hihihihnky
26.05.2020 16:58:56
Nenapadá mě naprosto nic, co by se ve vztahu se ženami dalo brát jako "oběť". Cokoli se týká žen, je tak maximálně zábava. Jako oběť to mohou brát jen zarytí do sebe zahledění egoisté. A to naštěstí nejsem.
 leafroller Muž19 Kategorie
26.05.2020 16:54:59
hihihihhinky: Na nic ses mě neptal, takže máš v hlavě bludy. Ale nebudu dělat to, co frčí, to máš pravdu. Snažím se dělat to, co považuji za rozumné. Pokud jde o muže, nepřitahují mě muži splývající se ženami. Takže nevím, proč bych se tomu měla podřizovat, když nemusím a nic mi to nepřináší.
 Aninka pro Rusko Žena18 Kategorie
26.05.2020 16:52:24
je také třeba dodat, že dneska slovo gentleman je jako slovo vztahy a tomu vše podobné, co si dneska každý jedinec vykládá po svém, aktuální nálady, zkušenosti atd. atd. atd. atd., takže je těžké diskutovat tady s lidmi o tom jak a co se má, když to tu vyloženě každý vidí jinak a pravda pro všechny je velmi zkreslená a neúplná :)
 hihihihnky
26.05.2020 16:49:27
leafroller otázkou je co všechno jsi musel obětovat, toleruješ atd. atd. atd., neříkám že to nefunguje, ale že to je zcela ponižující, z toho co jsi napsal, je patrné že děláš vyloženě ženským otroka, samozřejmě to nebude doslovné, ale z určité části ano :) Ale když ti to v dnešní době vyhovuje neberu ti to, je to tvůj život, každý jsme nějaký a vůbec nevyvracím fakt, že ženské dneska manipulují s muži celkem často :)

Aninka pro Rusko: ach ano, opět jsi celou věc otočila vzhůru nohama, hledáš zase důvody jak vyvrátit můj názor, ale nechceš se zamyslet nad podstatou toho co jsem napsal, ale psát zcestné reakce, to je dneska trend, to tu dělá bohužel hodně lidí, jsi přesný typ ženské, která si nechce přiznat fakt, že to prostě už nebude tak jako dřív, nechceš změnu a nechceš začít žít v dnešní době podle toho co dnes frčí a jakým směrem se lidstvo ubírá...
Už několikrát jsi mě přesvědčila o tom, že když se dostaneme do patové situace, kde musíš říct, jak se věci mají, začneš dělat zmatenou a neumíš odpovědět na přesně danou otázku, takže s tebou už jsem tady dávno skončil :)
 hihihihnky
26.05.2020 16:39:38
hihihihhinky: Hele, jestli nemám dělat rozdíly mezi pohlavími, řeknu příště chlapovi v drogerii, že by mu slušela tahle růžová rtěnka, či se ho zeptám, které používá vložky, že já se v tom nevyznám.
Smajlík  Aninka pro Rusko Žena18 Kategorie
26.05.2020 16:38:22
>leaf
Je to tak. Někdo má furt smůlu na ženy a někdo jich má dostatek i když je nepotřebuje. Je to o přístupu k ženám a ty jsi pochopil jak na to ;)
 *MileynQa* Žena24 Kategorie
26.05.2020 16:35:09
Úsměv, poděkování, chválení, přitulení, braní za ruku, sex, .. :)
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
26.05.2020 16:34:23
hihihihinky, jsem rád, že jsem tě pobavil. Nicméně mně se tento postup velmi osvědčil. A nejen v manželství. Ale třeba máš svou vlastní metodu na to, aby ti ženy neodolaly. Já mám tuto. Mnohokrát vyzkoušenou.
Smajlík  leafroller Muž19 Kategorie
26.05.2020 16:32:06
Srna nikoliv z Brna to co popisuješ v komentářích se dělá odjakživa, jsou to zažité pravidla nějakého chování, tak jako by jsi nečekala že v Rusku tě na venkově obdaří hostinou a všelujakým jídlem, všude jsou jiné tradice tohle není "genlemanské" chování z ženské strany, tohle dělají i muži, ženy, mládež, to si zase pleteš dojmy a pojmy

leafroller tak to mě rozesmálo, tohle podlejzácké české chování akorát dokazuje to, jak jsou čeští chlapi podpantofláci a jak se celá situace mění k horšímu, proboha dělat rozdíly mezi pohlavím dneska??? :D Ach jo

myslím si, že kdyby se lidi chovali normálně nemuselo by se tohle vůbec řešit, ale lidé stále neumí používat hlavu a hledají si ve všem nějakou záminku a problémy
Smajlík  hihihihinky
26.05.2020 16:26:06
vměšovat doby minulé do dob aktuálních je jako se ptát proč dnešní svět není takový jako před 30 lety ba dokonce i dříve..

Zbytečné téma, pro zbytečné lidi a ještě zbytečnější ženské, které si prostě neumějí uvědomit, že se dneska žije v roce 2020 a některé věci prostě už nebudou takové jako dříve, opravdu se tu zase sešla ta sorta lidí, která má o čem hovořit
Smajlík  hihihihhinky
26.05.2020 16:02:21
Člověk musí umět využít situace. Např. když mám hezký den a nikam nespěchám, klidně v obchodě pustím před sebe muže nebo ženu, kteří jsou za mnou, protože mají pár věcí a já řeknu, že mám čas (víme, že muži neradi čekají). Nebo mohu zmatenému muži něco poradit. Mohu někoho za něco pochválit. Když muž nese těžký náklad, mohu naopak podržet dveře já jemu. Tohle všechno obvykle mužům udělá radost.
 Aninka pro Rusko Žena18 Kategorie
26.05.2020 14:07:49
Asi protože jsem nevyrůstal v pralese. Když mi funí zezadu na krk, místo, abych ji ty domovní dveře přibouchl před nosem a měl potěšení z toho, jak setrvačností proletí skleněnou výplní, ji je podržím. Totéž od ní nečekám. Když se pro změnu v oněch dveřích mííme, počkám a dám ji přednost, přestože nepřichází z prava. Jaksi nemám potřebu se s ní přetlačovat, stejně bych vyhrál, o tom žádná. Pokud to chápe jako zdvořilostní akt, tím lépe. Může se i posmát či poděkovat, ovšem jakékoliv vyjadřování díků striktně nevyžaduji. Taky ji nemám chuť ani balit ani s ní flirtovat, přestože by třeba i za ten hřích stála. Nijak nad daným úkonem ani nepřemýšlím, stejně jsem permanentně hluboce zadumán v mých diferenciálech. Prostě automatický tah, nic víc za tím nehledejte.
 tokoukám
26.05.2020 13:53:27
Projev vděčnosti stačí. Nebo mu uvař svíčkovou :)
 timtim Muž31 Kategorie
26.05.2020 13:50:52
Osobně nic takového do žen nevyžaduji. Dokonce bych se možná jako muž cítil trapně. My jsme tu od toho, abychom vás rozmazlovali. Vy jste tu od toho, abyste si to užívaly. Tak to dělejte pořádně!
 leafroller Muž19 Kategorie
26.05.2020 13:44:51
Hodně záleží na situaci. Pokud mi někdo otevře dveře, něco mi podá, pustí mě sednout, určitě mu poděkuji a usměji se. Když přijde mužská návštěva domů, tak mi přijde normální a pěkné nabídnout kávu, třeba nějaký zákusek. Když je to nějaký dělník nebo řemeslník, tak to samé nebo mu dát třeba pivo... něco na cestu za to, že pomohl. Když se jedná o hodně starší muže - seniory, nechat je sednout, pomoct s taškou, vystoupit... Ale co se týče vrstevníků, tak máš pravdu, tam žena asi spíš přijímá a reaguje nějakým vděkem - úsměvem, poděkováním, pochvalou, ...
 Pomněnka na stráni Žena99 Kategorie
26.05.2020 13:36:28
Dávat jasné signály o tom že má zájem ,nejlepší by asi bylo mávání svítícími kužely jako když navádíš letadlo na přistání :)
 Hoktauri
26.05.2020 13:36:12
Srna, káva s ledem pro kolegu. Je to lidské, že myslí i na druhé, ne jen pro sebe. Teď je jen otázka, jestli to bere muž jako ženské gesto, nebo kolegiální záležitost :D
 *MileynQa* Žena24 Kategorie
26.05.2020 13:34:03
Chápu. :D Mně jde spíš o to, co je v normální rovině a není to flirt. Nevím...třeba když je venku 30 stupňů a já udělám pití s ledem i kolegovi. Akorát hledám větší zbytečnost - něco jako ty dveře. Neurazí ani nepotěší - co za aktivity to může být pro ženu?
 Srna nikoliv z Brna Žena26 Kategorie
26.05.2020 13:18:43
Z ženského pohledu. Pokud mi někdo otevře dveře a nelíbí se mi, tak je mi to u prdele.
 *MileynQa* Žena24 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk