Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1130752, vloženo 23.05.2020 21:55:17 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Můj talent
Dobrý večer, chci se na něco zeptat. Ale musím začít od začátku, asi v 9 jsem začal dělat karate, jenže to byla totální sračka, a po čase jsem s tím skončil. Pak v 12 jsem začal dělat mma, trenér byl ze mě nadšený, a řekl mi že ze mě něco jednou bude. Jenže jsem na tréninky musel dojíždět, navíc trvali od 18:00 do 20:00 a já jsem byl tehdy ještě malej, chodil jsem na základku. A rodiče nechtěli abych zanedbaval školu, takže jsem s tím taky skončil. V 14 jsem začal dělat kickbox, trenér byl ze mě taky nadšený, a mě to opravdu bavilo. Byl jsem ale furt ještě mentálně dítě bych řekl, takže to opět nevydrželo dlouho :/ A asi týden zpátky jsem nad tím začal přemýšlet, že nechci promarnit můj talent, cvičím asi rok už, a chtěl bych začít s boxem, a tady nastává problém. Co když mi už ujel vlak? Je mi 16 a všichni světový boxeři začali s boxem už jako malí, nechci to dělat rekreačně, ale chci to mít jako práci. Proto se ptám, je možnost se někam v boxu dostat, i když s tím začnu až teď? Předem děkuji za všechny odpovědi :)
 Talent Muž16  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
24.05.2020 01:47:32
Je Ti šestnáct a už ses vykašlal na tři různé sporty. Obávám se, že s boxem to dopadne stejně, jen Tvoje výmluva bude jiná. Myslím, že svoje nadání poněkud přeceňuješ. Kdybys byl opravdu tak dobrý a tak by Tě to bavilo, vždycky by sis našel čas. Uvědom si, že jsou kluci ve Tvém věku, kteří už dělají sport profesionálně a na vysoké úrovni a Ty neustále jen začínáš. Jenže ti kluci si šli za svým snem celou dobu a přes všechny překážky, zatímco Ty jsi vždycky utekl.

Podívej, určitě dělej sport a dělej jich klidně několik. Ale nedělej to proto, že z Tebe bude nový Konečný, protože nebude. Může z Tebe být dobrý amatérský sportovec a to taky není k zahození.
 davidred Muž26 Kategorie
23.05.2020 22:36:00
mentalita ze jeste ani neboxujes a uz to chces mit jako praci je spatna, spravna mentalita je delat naplno neco co te bavi a naplnuje a penize prijdou .
 anonym
23.05.2020 22:16:17
Jsou 3 stupně - nadání, talent a genialita. Nemyslím si, že bys to nemohl dohnat, určitě ne úplně všichni začínali vždy brzy :-) a pokud máš předpoklady, budeš úspěšnější než ten, který předpoklady nemá, ale začal dřív.
Smajlík  Zatracená Existence Muž23 Kategorie



Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk