Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1130733, vloženo 23.05.2020 18:50:52 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Peníze
ahoj, jsem už přes 3 roky s přítelem. Máme vztah na dálku, ale v tom problém není, ikdyž se teď nemůžeme vidět. jenže jde o to, že on za pár dní bude dělat zkoušky a počítala jsem s tím, že už začne konečně pracovat nebo bude mít alespoň brigádu. Vše totiž platím sama, antikoncepci, jízdenky na cestu k nim, jídlo, pití... A já se těšila, že už to bude alespoň napůl, že budeme konečně třeba trošku cestovat, chodit na výlety, sem tam za čas klidně i ta restaurace, nebudu se tajit ani tím, že někdy nějaký malý dáreček by byl taky krásný, což jsem nikdy od něj nedostala... jenže mi řekl, že půjde ještě na nástavbu, přičemž brigádu mít nebude. je v kraji, kde se vážně blbě práce shání, natož brigáda.. ale mně přijde, že marnim svoje, jak se říká, nejlepší léta.. Každý víkend jen prosedíme... Nikde jsme spolu nikdy ještě nebyli.. nechci prosedět další 4 roky svého života, ale zároveň ho opouštět opravdu nechci, chci hledat jiné řešení. Nemámě žádné hezké zážitky...Co byste dělali vy? Mně je z toho zle když na to myslím...
 keikiiii Muž18  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.05.2020 22:01:22
Opravdu jste o tom dost do hloubky mluvili?
 Zatracená Existence Muž23 Kategorie
23.05.2020 21:49:20
Nedivím se tvým pocitům. Já být tebou, tak se s takovým klukem přestanu stýkat a začnu hledat svou životní lásku...
 Researcher Muž81 Kategorie
23.05.2020 20:29:22
Vůbec bych s takovým chlapem nebyla. Je ti zatěžko si najít brigádu a pozvat mě aspoň jednou za čas na dobrou večeři nebo výlet? Tak sbohem! Pro jedno kvítí slunce nesvítí.
Mně by se na rovinu protivilo, i kdyby partner vyžadoval, abychom se na výdajích podíleli striktně napůl.

U tebe je to komplikovaný tím, že už jste spolu dlouho, jste na sebe zřejmě zvyklí. Možná má nějaké jiné dobré vlastnosti, které tě k němu poutají...
Ale dobře se rozmysli. Můžeš mít místo něj fajn chlapa, co tě bude rozmazlovat.
 Teta Dana
23.05.2020 19:55:41
Tak mu párkrát něco navrhni. Když se bude vymlouvat, tak mu řekni že příští víkend jedeš s Jožkou na vodu, jestli nechce ject taky. A za 14 dní zas.
Smajlík  klukjakobuk
23.05.2020 19:49:53
Tak mu to vysvětli, že se chceš někam podívat, ale že si to úplně nemůžeš dovolit.

Nechápu, proč odmítá chodit na bridágu. Já chodil na bridágy už od 15, platil si školu, šetřil na auto ..

Jestli se tomu furt bude bránit, tak zpozorni. Aby se z něj nevyklubal někdo, kdo se vyhýbá zodpovědnosti. S někým takovým bys asi zakládat rodinu nechtěla ..
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
23.05.2020 19:39:36
Takové Česko jsem nikdy za totality nepoznal. Naopak. Dnes je to tak nějak rozdělené sobecky.

VZTAH JE O SNAZE UDRŽET HO OBĚMA PARTNRRY. Pokut to všdchno ale opravdu včechno táhne jen jeden, je třeba to okamžitě UKONČIT.
Peníze rodiny mají být na jedné hromadě a bez vytáček, Penize se z celku vydávahí pro potřeby OBOU partnerů bez ohledu jestli má někdo výdělky vyšší a někdo ne.

Pokud s tím partner má problém, UKONŘIT VZTAH je jediné řešení.
Pak teprve bude platit každý za své. A každý ve svém bytě.

Ten systém se osvědčil desítkám a stovkám milionům rodin a je jediný správný. Ty moderní vztahy jsou JEN O PENĚZÍCH a v žádném případě o lásce. Dbes ani nikdo nrumí milovat ale toho druhého jen využívat a číkejte si v pohodě, cokoliv.
 čyyčřžýřžý
23.05.2020 19:24:48
O to víc by měl myslet na sebe. Ono se neříká jen tak "jablko nepadlo daleko od stromu".

Evidentně ten tvůj chlap přebírá vzorce od mámy. Prostě je věčně bez peněz a nějak přežívá. Pokud ho něco neosvítí, třeba pár facek, tak to asi lepší nebude....a ty si budeš věčně na to samé stěžovat ;)
 asitak
23.05.2020 19:19:41
asitak: žádné peníze nedostává, když je má, tak si je jeho matka půjčí (cigarety, oblečení, potřeby pro domácnost), jsem toho i svědkem, potřebovala stovku na cigára, i mně dluží!! . Vím, že v Ústeckém kraji je nejvyšší nezaměstnanost, ale strašně mě mrzí, že prostě vůbec nic neděláme... Často se tam nudím.. Jen koukáme na filmy :(
 Keikiiiii
23.05.2020 19:12:06
poslat do háje ;)

V tvých letech jsem měl vždy nějaké prachy. Hlavně mi zbývaly z jízdného do školy od rodičů. Takže aspoň 1x měsíčně jsem mohl někoho pozvat třeba na večeři nebo aspoň na nějaké občerstvení.

Kdyby mu fakt na tom vztahu záleželo, tak se více snaží. A pokud nedostane nic od rodičů, mohl by si aspoň 1x týdně sednout za kasu.
Smajlík  asitakPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk