Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.1130686, vloženo 23.05.2020 11:42:21 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Domácí kancelář místo zaměstnání?
Díky pandemii si mnoho lidí zavádí domácí kancelář, základem je zde; připojení k internetu, operační systém, počítač, monitor, tiskárna, klávesnice, myš, reproduktory, sluchátka, mobilní telefon, tablet, atd. Jde o to vědět do čeho investovat, zde platí nejsem tak bohatý, abych si mohl koupit to co je podezřele levné. Mnozí si koupí levný notebook a potom nadávají na to že mají s notebookem často problémy, stejné je to i s levnou tiskárnou, nebo levným připojením k internetu, komu není rady tomu není pomoci.

Na internetu je mnoho stránek, které vám mohou pomoci s výběrem vybavení domácí kanceláře, někteří veliký prodejci mají i stánky udělané tak, že je zde možné si nastavit priority při výběru. Nejlepší je si počítač nechat sestavit z kvalitních dílů, které vám doporučí ten kdo počítačům rozumí. Pokud už máte vše nakoupeno a vše funguje, tak musíte začít pracovat tak, aby vás vaše práce uživila, všude kde je zisk tam je i tvrdá konkurence, jde o to nebýt amatérem a být profesionálem který nechybuje a tak snadno zisku dosahuje.
 Novinář Muž  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
24.05.2020 21:15:33
DNFTT
 VKGBPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk