Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Neprofesionální umělecká Tvorba č.1128971, vloženo 04.05.2020 19:56:03 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Hovorim Turek-Problem džalše kokoty
Priklad čera ako že normalne sedym na moja zähräd, ako že čitamsi nake kniha, priklad Nazik Hikmet a akože tak počuvam nake türkish müzik, akože relax dobre? A akože potom pridže k moja döm naky kokot zo svoja žena a akože on hovori že aa vy stäle počuvate ako že hlasnu ten hüdba hovori dajte tyhše. Bratranec akože ja už tak nasraty bolsom, no lebo to akože ne privy krat čo otravuje nekdo, ruka. a ako že län hovorim dobre počkajte hvyla tu, hovorim hnedž pridem, ruka. A akože prisahabohu išelsom domov zobrat moja pištola dobre? No lebo akože do Türecko to každy ma na svoja doma pištola, ruka, ruka.
Akože idem berem zoberem donesem odnesem vün a akože idem za ten kokot priklad že saxena a a hovorim jahovorim akože počuvajma bratranec ked budešmat naky problem džalše akože hovorim klüdne pridy alä akože hovorim hovorišto na moja pištola dobre? Hovorim lebo jassom akože Türek dobre? Hovorim unas takto bavyme ked maš problemu. On hovori že aa taak čoo že prepačite pan Dunç ja hcelsom län slušne hovorit, jahovorim ako že ano ja teš ty slušne hovorim ked budeš s moja pištol hovorit. On hovori že aa taak čoo prepačite a idže preč. Jahovorim aaa jebem ty pička aj šetko,... Akože toto normalne uvas? Ako že potom volal som moja ötca Müstafa hovorim počuvaj mne stalo tento a tento alä hovorim počuvajma ked budeš ešče hcet abysom byval tu na slovensko, akože nebudeš prekvapeny ked na sprävy budeš počut Ilker Dunç nekoho zastrelil, ruka!
 Turek Muž33  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
06.05.2020 23:33:46
džakujem bratranec!Ruka..
Smajlík  Turek
06.05.2020 13:13:19
Miluju tvoje storky!
Smajlík  kkkk
04.05.2020 22:08:35
No akože ruka to akože poveme tak ked decko poriadku robime take gest z ruka akože a ked píšeme mozeme pisat príklad ruka, ruka.
 Turek
04.05.2020 21:04:12
Co znamená to ruka, ruka?
Smajlík  Gustav
04.05.2020 20:16:29
Turek...
Smajlík  achjajPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk