Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1123898, vloženo 15.03.2020 18:38:04 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Odpůrci Babiše X Příznivci Babiše
PŘEČTI DO KONCE NEŽ NAPÍŠEŠ NÁZOR, JINAK HO PROSÍM ANI NEPIŠ

Je to ted aktuální téma, páč Babiš se točí okolo koronaviru jak špína v kýblu.

Vždycky jsem nesnášel odpůrce Babiše. Slyšel jsem od nich jen vtipy na Zemana a na Babiše. Například zpěvák Rybiček 48, tuším že se jmenuje Kuba Ryba, na jednom festivalu řval něco ve smyslu "Babiše do koše". To stejné Tomáš Klus. Ať už jsem se ptal jakéhokoliv odpůrce, odpověděl mi vtipem a málokdo mi dokázal dát objektivní odpověď proč ho nemít rád. Kvůli těmto lidem jsem měl pocit, že urážet Babiše a Zemana je trend. A to vůbec nemluvím o Minářovi, který kromě sesazení Babiše nemá jiné plány, tudíž jeho snaha je zbytečná, když místo premiéra obsadí jiný zloděj. Třešnička na dortu byla, když jsem se zeptal proč jdou moji spolužáci na protest proti Babišovi. Jejich odpověď byla "nevím, nechce se mi do školy". Tato skupina lidí mě opravdu neoslovila. Ostatně, třeba Vít Klusák, jeden z mála, který jen nemluví ale i koná, o Babišovi udělal dobrý dokument, který vám ukáže jeho pravou tvář. https://www.youtube.com/watch?v=TRKqdEIn YRY

Pak tu máme ty starší občany a to je taky sranda pozorovat. Ti vám zase neodpoví, proč Babiše vůbec volí. Řeknou, že konečně někdo něco dělá. ANO. Ale proč to dělá? To je ta primární otázka. Spoustu diktátorů, či záporných vůdců přišlo k moci demokratickým způsobem.A ne vždy bychom to do nich zpočátku řekli. A nikdo vám na plnou hubu neřekne "chci to tady ovládnout a mít ty stáda pod sebou". Neříkám, že to bude novodobý Hitler, ale dobré úmysly určitě nemá.

Každopádně, musel jsem si Babiše proklepnout sám. A bohužel se mi to potvrdilo. Nebudu vám tady teď psát důkazy, ale jsem otevřený člověk ochotný naslouchat každé straně a jednu informaci si ověřit z 1000 zdrojů. Velmi rychle, potom, co jsem se o to začal zajímat se mi potvrdilo, že Babiš je neuvěřitelně bezpáteřní ču*ák. Rozdíl mezi ním a třeba hloupým ožralým Kalouskem je, že Babiš předává lidem NĚJAKÉ činy a je neuvěřitelný workoholik, zatímco ostatní jen kradli a nedali si práci ani s tím to nějak zakrývat. Bohužel je schopnější než ostatní a lidi přesvědčuje tím nejlepším způsobem. Ale jeho povaha nemá zábrany. Každý kdo trochu rozumí psychologii ví o čem mluvím. Jeho definice je psychopat. Hodně lidí si představí blázna s nožem, co v obchodě podobá lidi. Ale psychopat je (klidně googlete) člověk, který nemá zábrany, postrádá empatii a jedná na úkor druhých. Babiš psychopat zcela jistě je. Nic nemyslí upřímně. Všechno dělá v jeho prospěch. Má dost peněz a co udělá hodně bohatý člověk když má hodně peněz? Jde dál. A moc je uspokojivější než hromady peněz. To je základní psychologie co tu píšu, které bohužel ty masy voličů nerozumí. To stejné je marketing ANO. Kdo rozumí marketingu, tak ví o čem mluvím! Proto vypadá tak dobře. On a jeho tým vědí, co dělat, aby vás uchlácholili. Člověk co je až takto nechutně bohatý není jako VY. Má něco co vy nemáte. Využívá každé příležitosti, vydělá si klidně i na koronaviru. Proč myslíte, že nejsou roušky? Vždyt to jsou lehce dohledatelné informace. Neslyšel jsem ještě dobrý argument od voliče Babiše, proč nejsou roušky. Nejsou protože je chce prodávat Babiš. Proč by jinak nebyly? Proč by byly zákazy? A proč by měl vůbec politik vlastnit média a společnosti typu agrofert? Proč ?

Vy lidé, co věříte slepě, ať už Minářovi bez plánu, nebo psychopatovi převlečenému za premiéra. Položte si otázku. Kolikrát jste si do posledního detailu proklepli svého "vůdce"? Hádám, že mockrát ne. Důležité je ověřovat, ověřovat a zase jenom ověřovat. To vás oddělí od davu. Nemůžete tvrdit to co jste jednou viděli v TV nebo co vám řekli rodiče. Musíte se podívat do posledního detailu na danou problematiku abyste měli objektivní názor. To z vás udělá lidi, kteří se neztrapní tím, že budou na potkání vykládat hoaxy z pofidérních stránek nebo od pofidérních mailů. To z vás udělá rozumné lidi. Ne slepé následování. A je jedno jestli je to Babiš nebo Kalousek, všechny ty zrůdy zplodily nepřemýšlející ovce. A možná i ty.

 CHAOS75 Muž21  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
16.03.2020 12:03:14
Nenazýval bych člověka bez empatie psychopatem.
 leafroller Muž23 Kategorie
16.03.2020 11:57:14
Ad psychopat Babiš. To není žádná novinka. Mnoho lidí ve vysoké funkci jsou psychopati. To mám také ověřené z několika zdrojů, že třeba Hitler, Stalin i Babiš asi budou psychopati, protože jdou přes mrtvoly a nezajímá je nic. Nemají empatií a emoce, prostě o jedno kolečko miň. Ale mají to i manažéři ve vysokém postavení atd. Mají vysoké IQ a umí výborně manipulovat a zní důvěryhodně. Hlupáci to nejsou, ale inteligentní člověk je prokoukne.
 *MileynQa* Žena24 Kategorie
16.03.2020 11:51:47
Ten dokument jsem na tvé doporučení zhlédla včera. Ano, přijde mi že to hraje, když poskytuje rozhovor a má konference. Při vlogu ukázal svojí tvář a moc mi teda nepřišlo, že by se přirozeně zajímal o své voliče. Když dal pěti tisícovku tomu chudákovi, tak spíš aby se neřeklo "mám prachy, tak co" stejně jako ta paní s rakovinou. Jakoby ho to nudilo a nezajímalo a spíš egocentricky odvětil že ji pomůže, žádná empatie nic.

Ale zase jeho vláda mi nevadí, všem to stoupne na mozek.
 *MileynQa* Žena24 Kategorie
16.03.2020 08:48:10
Dejte lidem nějakou přijatelnou náhradu a přestanou Babiše volit. Ale nikdo takový dnes neexistuje.
Smajlík  leafroller Muž23 Kategorie
15.03.2020 19:55:33
ANO, jedině se odstěhovat do Bhůtánu, jestli to bude lepší tam.
Smajlík  Dělník
15.03.2020 19:39:06
Kontroverzní názor: Neskrývám, že jsem jeho velká obdivovatelka. Já sama jsem člověk, který potřebuje dost spánku, aby mohl podávat výkony, jinak jsem marná. Pan Babiš je jedním z těch, kterým stačí 6 hodin a jsou vyspalí, můj otec je taky takovej, vitální, workoholik. Vždycky jsem takové lidi obdivovala, protože taková nikdy nebude, seč bych chtěla. Zatímco já ještě dospávám, pan Babič už v tělocvičně boxuje a má po rozcvičce. Pro mě je víkend relax, abych byla schopna se v pondělí ráno nastartovat a podat spolehlivý pracovní výkon. Zatímco já v neděli zevluji, pan Babiš vyřizuje pracovní záležitosti jako v pracovní den, podobně i můj otec. Pro mě jsou tito lidé někým, před kým vždycky smeknu. Jak tu bylo řečeno, zkuste si tu káru hnoje chvilku táhnout a uvidíte sami.
 prostě Magda
15.03.2020 19:37:58
Jinak je tvůj příspěvěk fajn a mám rád lidi,co umí slušně a věcně diskutovat.
Je to i vidět zde na webu:byl jsi na demonstraci=sluníčkář,nebyl=koblihář.
Já dostal také propisku od KDU a nevolil jsem je. Dříve se také bralo,že kdo byl věřící=volil KDU,dnes už to tak není.

Pokud Babiše označíme za populistu,tak do stejné řady,jako ty před ním.
Jen ty jeho dálnice na bilboardech jsou nějak víc vidět.

Jinak hodně lidí chce dobrou práci,hodně peněz,málo starostí,hezkou ženu a někteří prostě potřebují "silného vůdce",ať je to kdokoliv.
 Dán
15.03.2020 19:24:31
Kontroverzní názor - Chápu rozhořčení, ale toto bych si odpustil :D
Smajlík  CHAOS075
15.03.2020 19:22:55
prostě Magda: Napsat, že se ti Babiš líbí jako politik, protože se ti líbí jako chlap, jelikož "maká" a jedná, z tebe dělá jen živoucí argument toho, proč politická práva pro ženy jsou špatně.
Smajlík  Kontroverzní názor
15.03.2020 19:18:25
Dán - Až na tu ironickou prupovídku v úvodu jsi vlastně téměř potvrdil, co jsem psal. Nejsem odborník protože poznám psychopata. Nejsem vlastně vůbec odborník. Ale ne každý pozná pozná psychopatické chování. Psychopati jsou nebezpeční. Tobě to přijde jako samozeřjmnost nad kterou se pousměješ, ale já vím, kolik lidí by ti řeklo jak je pan Babiš dokolanej, bezchybnej, upřímnej a hodnej.
 CHAOS075
15.03.2020 19:14:52
MAGDA- Přiznám se, že netuším proč Zeman v největší krizi zalezl jak krysa. Aspoň jeho mluvčí by se mohl víc snažit, když už.
 CHAOS075
15.03.2020 19:13:49
To jsi tedy odborník,když poznáš psychopata. Protože se říká:"ty hloupější" z nich sedí ve vězení a "ty chytřejší" z nich sedí často ve vedení podniků a ve vládě.
Já Babiše nevolil,ale rozhodně z části chápu jeho voliče,protože to nejsou jen "omezenci" a ANO není jen Babiš.

Svým způsobem ho chápu, když říká, že v demokracii jsou demonstrace v pořádku, ale že neodstoupí, protože byl zvolen.
Co bude tedy pro každého největší porážka? Když dostane ve svobodných demokratických volbách nejméně hlasů.
No a kdo neví,jak volit-protože i taková je možnost,tak je lepší nevolit.(plky o volbě "menšího zla",populismu atd)

Zjednodušeně vidím Babiše jako toho,kdo tu "káru hnoje" táhne dál a nějaký tam i přihodil.
Společnost je rozdělená a devět stran v parlamentu to jen potvrzuje.
 Dán
15.03.2020 19:12:28
Pan Babiš teď odvádí práci i za pana prezidenta. Kolikrát za poslední dny veřejně v televizi vystoupil pan Zeman a něco sdělil národu? Nevšimla jsem, veškeré informacem které by měl podávat prezident, za něho činí premiér.

Jedenkrát v jediném v rozhovoru pro ČT, žádná kloudná informace a hlavně asi dvakrát zopakoval, že pokud se nakazí, že půjde do karantény a přeje si, aby ji mohl přečkat na zámku v Lánech. No tak to je pro mě, jakožto řadového občana, velice přínosná informace.
 prostě Magda
15.03.2020 19:10:46
prostě MAGDA - Však i Hitler byl dobrej chlap. Jednal :) Teda asi až moc... Každopádně v roce 1939 byli i Němci přesvědčení, že je Hitler "dobrej chlapík". Takto funguje manipulace. Nepřirovnávám Babiše k Hitlerovi, jen poukazuju na sílu manipulace. Objektivní názor máš ve chvíli, kdy se sama sebe ptáš, jestli je objektivní.
 CHAOS075
15.03.2020 19:10:13
Je pravda, že za Babišem činy vidět jdou, i když někdo trošku ubohé. Ale s Kalouskem, Pekarovou a spol. by to bylo ještě ubožejší. Ti už jsou prolhaní i teď, když se ještě nikam nedostali a nemusí lidi dlábit koblihami, aby se udrželi u koryta.
 Aninka pro Rusko Žena18 Kategorie
15.03.2020 19:07:55
"Babiš předává lidem NĚJAKÉ činy a je neuvěřitelný workoholik"

A to mi na něm hrozně imponuje. Správnýho chlapa poznáš podle činů, nikoliv podle keců.

Je to prima chlapík.
Smajlík  prostě Magda
15.03.2020 19:06:44
Teremtete - nevolil jsem ho nikdy..
 CHAOS075
15.03.2020 19:05:43
Chaos, poradím ti. Když ses teda přesvědčil, tak příště už Babiše nevol.
 Teremtete
15.03.2020 19:02:39
Beer01 - Taky s tebou v podstatě souhlasím. Ale ted NAIVNĚ kdyby lidé měli více rozumu, mohl by tam být člověk, který by nebyl ani jako Kalousek a spol ale nebyl by ani jako Babiš. Mohl by tam být upřímný schopný "Babiš". Ale tuto představu nechám do paralelního světa.
Smajlík  CHAOS075
15.03.2020 18:56:42
V zásadě máš pravdu. Tedy v té psychopatické charakteristice. Ale v jednom jsi nepochopil systém, v kterém žijeme. Babiš nemusí krást, nemá to zapotřebí. Právě proto, že má majetek, který se mu sám stále zvětšuje, pokud je Česko v plusu. Tedy ekonomicky. To je základ toho, proč jsou bohatí lidé vůbec někdy v politice. Jinak jsou tam jen chudáci, kteří se nechají snadno uplatit svým způsobem tedy kradou. Všichni, stačí pokud si přečteš kauzy pár minulých premierů. A proč jej lidé volí? No protože ti dospělí a se zkušenostmi ví, jak to je. A je pro ně výhodné, pokud je Česko prosperující zemí. Ti, kdo jsou proti Babišovi jsou ti, co prohráli a jejich kamarádi. Dostali před volbami mnoho slibů, jak a co bude. A ono nic. No to tyhle lidi docela naštve, když vidí, jak mohli si žít. Nemyslíš, že je to docela prosté? Takhle funguje svoboda, tedy to jak si ji představuje část lidí, takhle funguje demokracie. Platí, že ten kdo vyhraje bere vše. A to se v Česku neodpouští, žádný úspěch.
 Beer01 Muž93 Kategorie
15.03.2020 18:55:34
Aninka pro Rusko - Chápu...
 CHAOS075
15.03.2020 18:54:15
Nemusím ani jednoho z těch dvou, ale jestli Blbiš, nebo 200 000 úchylek, pak raději Blbiše. I když pravda, není si moc z čeho vybírat.
 Aninka pro Rusko Žena18 Kategorie
15.03.2020 18:52:43
Aninka pro Rusko - To nesouvisí s tím co dělá teď. Psal jsem tam obecnou kritiku, včetně toho vašeho slavnýho Mináře.
Smajlík  CHAOS075
15.03.2020 18:49:42
Babiš teď dělá kroky, které se jistě mnohým nelíbí. Možná by mohl Megaguláš svolat opět nějakou demonstraci na Letné.
Smajlík  Aninka pro Rusko Žena18 Kategorie
15.03.2020 18:46:15
Pro mě je hlavně nepochopitelné, že někdo opravdu nevidí, či nechce vidět (v nejlepším případě to ví, ale je mu to u prd.le, pak alespoň není dement, jen k.kot), že je Babiš prostě č.rák. A teď nemyslím něco jako, že je to vidět od pohledu, ale panebože, když se člověk trochu informuje o těch jeho kauzách, tak je to úplně směšné. Celá ta pohádka o čapím hnízdě je tak do očí bijící podvod, stejně jako svěřenské fondy na oko, že opravdu nechápu ty lidi, co mu důvěřují. Je úplně smutné, že žijeme ve světě, kde stačí po vzoru Trumpa vykřikovat "fake news", "kampaň" a podobné nesmysly a lidi upřednostní tyhle žvásty před fakty.
 Kontroverzní názor
15.03.2020 18:41:05
.
Smajlík  Schopenhauerův pudl Muž38 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk