Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1112637, vloženo 12.11.2019 16:01:46 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Proč jsem se zamiloval do m*chy
Proč zrovna já? Nikdy jsem jí nic neudělal. Proč jsem musel v životě tak klesnout a roky se nechávat zneužívat jednou holkou? Proč jsem měl tu čest být jedna z jejích mnoha obětí přede mnou i po mě. Nemyslím si, že jsem člověk, který by kdy komu něco špatného udělal. Proč jsem se dokonce nechal od této holky do sebe vtlouct myšlenky, že jsem nějaký špatný? Nesnáším se za sebe. Klesl jsem hodně. Zamilovat se do takové mrchy, která věčně zneužívá všechny okolo sebe a dělá ze sebe takou oběť. Za co jsem si to zasloužil? Vím, že to není tou holkou, ale mnou. Nikdo mi nikdy nenutil nic a já to přesto dobrovolně vše dělal a dělal ji 3 roky otroka na přání.
 Proč já Muž22  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
13.11.2019 04:06:05
Neházej vinu na tu slečnu. Je to jen tvá vinna, že jsi nezvladnul výchovu jedné žabky.... že jsi vůbec lezl za něčín, co ti nepatří.
A co se týče tvych výčitek a sebelítosti- dělal jsi, co jsi považoval v té době za nejlepší. Po bitvě je každej generál. Život je v podstatě nekonečný proces učení se. A pro mě osobně to je viděnj cest tam, kde je ostatní ani nehledají.
 PretorianCZ Muž26 Kategorie
12.11.2019 22:09:38
No jasně, každý ráno když vstanu si říkám "co asi ten *Pragmatix I* zrovna dělá" :D
 Kulvplote
12.11.2019 21:53:07
kůl: To je mi tě líto, já je dodržuju a už patnáct let nevím, co se všema babama.
Jako každej, kdo se chová jako chlap a ne jako píča. :,)
To bude tím, že kecáš, měníš si nicky a neměníš si trenky a ponožky.
Ps: A taky tím, že 24 hodin nonstop čteš a řešíš mě. To ti žádná ženská nebude tolerovat milovat jiného chlapa. Ale eunuchům jako ty já neradím, rady jsou pro normální muže, kterým mohou pomoct.
Smajlík  *Pragmatix I* Muž33 Kategorie
12.11.2019 20:59:13
*Pragmatix I* jo, tebou zmíněná pravidla dodržuju = víc než deset let jsem bez partnerky :D
 Kulvplote
12.11.2019 19:44:22
Shrnu ti základy problematiky vztahů s ženami:
-správný výběr partnerky sobě na míru (hodnoty, chování, myšlení, vzhled, sex) určuje ve vztahu vše
-nastavení vztahových pravidel v začátku vztahu a jejich následné udržení, když se je žena snaží měnit
-poučit se z vlastních chyb a už je neopakovat
-nesnažit se pochopit ženu, akorát by ses z toho zbláznil
-lepší než v úvodu vztahu už žena nikdy nebude, jen horší
-vztahy s ženami jsou především cenná životní zkušenost: dokud si kluk neprojde vztahy s osudovými ženami, nedospěje v muže
-stěžování si na bejvalku je stěžování si na svůj vlastní výběr, určování pravidel a výchovu

Co z toho plyne?
Neanalyzuj ženu, ale sebe a chyby, co jsi udělal. A pak se z nich pouč.
Lépe si vyber partnerku, lépe si nastav vztahová pravidla a lépe si ji vychovej v praxi.
Smajlík  *Pragmatix I* Muž33 Kategorie
12.11.2019 19:09:21
Zkrátka - její vnímání sebe jako oběť a mě tu mrchu prakticky hodně vycházelo z jejího počátečního předsudků a stereotypů vůči mě. Navíc se za mě styděla, takže ať si to nechtěla přiznat, kdybych byl podle její představ, stejně by mi nedala šanci. Ona si to zřejmě neuvědomuje, protože i když přiznala to, že se stydí. Sváděla to na něco jiného. Většinou na moje špatné vlastnosti a zlé chování vůči ní. Ale. Tohle většinou vycházelo z počátečních předsudků, stereotypů vůči mě, které ji vedly k určitým akcím na základě očekávání založené na těchto věcí, její akce logicky vyvolaly moje negativní reakce vůči jejím akcím směrované na mě a to způsobilo to věčné nepochopení, atd....
 Proč já
12.11.2019 19:00:22
Já vím například, že ona si na začátku "milovat" představovala úplně jinak a měla vůči mě různé předsudky a hodně jsem ji připomínal jednu osobu s násilnickými sklony, takže navíc si myslela, že ji nezajímal a jde mi jen o jedno. Jenže ona si neuvědomovala třeba, jak už od začátku, co jsem si o ní myslel, jak moc mě zajímala, jaký jsem byl její velký fanda, uvnitř hlavy jsem si stále říkal, jestli je ok, spokojená v bezpečí apod, zkrátka už od začátku jsem si k ní vybudoval jakýsi vztah otec-dcera, ale v komunikaci mezi náma jsem to nedal moc vědět, protože jsem se z předchozích zkušeností zkrátka bál negativních reakcí. Třeba. Dál zřejmě nevěděla, že jsem úplný pacifista a nesnáším fyzické ubližování na druhém a "přehnanou" fyzickou obranu. Například.
 Proč já
12.11.2019 18:58:37
Z toho si nic nedělej. V dnešní době nejde šlápnout vedle a zamilovat se do hodné holky, když tady žádné nejsou. Pravděpodobnost, že narazíš na feminizovanou děvku, je zhruba, cca, +- 100%.
To se stalo všem. A ti, kteří říkají, že ne, tak jen lžou nebo jsou naivní.
Bude líp, ženských je jako censored, přicházejí a odcházejí jako chřipka.
Smajlík  *Pragmatix I* Muž33 Kategorie
12.11.2019 18:49:53
Rádce do duše: jaké vlastní uspokojení? Já ji sám už říkal, že mi jde o pomoc, tím pádem mír a "řešit to po dobrém", protože vím, že není normální a že za to nemůže. Jenže ona nechtěla pomoc a dál v tom pokračovala. Mrchu jsem ji nenazýval věčně samozřejmě jen teď. Samozřejmě, že vím, že existuje její verze. Nepíšu úplně vše, co prožívám. Jen věci, které mi nejsou jasné a s čím se nemůžu pořád nějak smířit. V ničem tě neoponuju, jen mi to zajímá.

leafroller: jak vypadá?
 Proč já
12.11.2019 18:10:30
no, jde o to, že vy dva jste v něčem úplně, ale úplně stejní. Proto se vaše cesty potkaly a proto jste spolu nějakou dobu byli. Jen každý jste extrém trochu jinak. Ona si tu nízkou sebehodnotu řeší pozorností a divadlem okolo, patrně i neustálým flirtem, počtem partnerů, apod. Zatímco ty zase majetnickým postojem k ní, kdy bys chtěl jen a pouze její pozornost, její náklonnost a tomu jsi obětoval vše, svou energii, svůj čas, byl ten nejhodnější, nejozornější a nejmilejší partner.

Oba dva ale toho druhého nemilujete doopravdy. Neumíte to. Jde vám čistě a pouze jen o uspokojení vlastních potřeb. A to tak fatálním způsobem, že ten váš vztah je něco drásavého, bolestného a neuchopitelného.

Ty se teď cítíš jako oběť. A že ona je ta mrcha. Ale ona se ú)plně stejně cítí z tebe, že pro tebe taky byla jen oběť. A že to ty jsi se kní špatně choval.

přitom oba jste fakt stejní. oba toho druhého chcete, ale oba děláte všechno natolik špatně, že ho akorát od sebe odháníte. Možná by pomohlo ubrat z toho postoje vlastního ega a víc do vztahu promítat láskua odevzdání se.
nedělat věci pro svou vlastní potřebu, ale kvůli tomu druhému.
Ale i tak bude cesta dlouhá a né vždy končí šťastně. Zranění jsou velká, chyby v komunikaci tragické.
Krokem č. jedna je přestat říkat jí mrcha a omluvit se jí. Za to že jsi do ní promítal své vlastní sobecké snahy.

Do duše druhého nevidíš, jaké peklo se tam odehrává, věř mi, že ona je na tom stejně bídně, neli hůř jak ty....
 Rádce do duše Muž35 Kategorie
12.11.2019 18:02:10
Protože s těma mrchama to má grády :)
Smajlík  Frank Drebin Muž39 Kategorie
12.11.2019 17:14:11
Ujišťuji tě, že zneužití vypadá velmi jinak. Tak už přestaň fňukat a vzmuž se.
Smajlík  leafroller Muž47 Kategorie
12.11.2019 16:58:06
Máš další cennou zkušenost.
Zapamatuj si prosím jedno:
Ženy (mrchy) se vždy podvědomě snaží si chlapa ochočit, ale jakmile se jim (nám) to povede, přestaneme si ho vážit!
Tak se nedej.
Zajímavé je, že ale právě do těch mrch se chlapi nejvíce zamilovávají.
Naopak to platí taky.
Muž musí být jako princ - odvážný, hezký a chytrý, ale nesmí ženě zobat z ruky! Musí být ženě více otcem než otrokem.
Tedy pozor, nenabádám k tomu, aby muži byli burani a haj*lové, do těch se zamilovávají jen hloupé husy, ale měli by být naši rytířové. Takových si žena váží celý život.
 Anela
12.11.2019 16:46:43
Stručně řečeno, mám strach si cokoliv s ženy něco kdy začínat po těch všech špatných zkušenostech a protože nejsem gay a nechci být sám, tak to budu mít v životě s takou hodně těžké. Navíc tato byla moje první láska vůbec, takže na ní jen tak v životě nezapomenu.
 Proč já
12.11.2019 16:41:20
Tady jde o to, že jsem byl ještě předtím zneužit ženou a myslel sito, co jsi teď napsal.
 Proč já
12.11.2019 16:36:46
Takže bys za to všechno, co se ti stalo, měl být vlastně moc rád. Kde jinde takové zkušenosti získáš? A navíc tak levně?
 leafroller Muž47 Kategorie
12.11.2019 16:33:40
V té době jsem žil, že to má být jakási investice, jak jsem už psal, takže ze zpětného pohledu to tak je. Teď a do budoucna se to může brát spíš jako nabírání zkušeností. Možná se pak příště vyhnul podobným situacím.
 Proč já
12.11.2019 16:31:32
Potom tedy nechápu spojení: "ztracené 3 roky".
 leafroller Muž47 Kategorie
12.11.2019 16:30:32
leafroller: já to tak nikdy nebral, ale ona mě zmanipulovala tak, že jsem si to myslel, že to má být tak a jedině tak si ji získám. Byla to iluze mimo realitu.
 Proč já
12.11.2019 16:28:59
Rádce do duše: a k čemu měla potřebu mi to zrcadlit? Byl jsem na ni až moc hodný. Stále se ptal, staral se a ona si nakonec vybrala nějakého hloupého a primitivního burana, s kterým se furt hádala a mě se snažila vnutit, že jsem byl špatný a nadržený, zatímco on ten hodný a ten, kdo ji miloval. Přitom se mi zdá, že to bylo přesně opačně. Asi holky potřebují mít pocit, že jim někdo ubližuje, aby se cítily "slaběji".
 Proč já
12.11.2019 16:28:19
Hm, dokud budeš brát partnerský vztah jako nějakou investici, dotud nebudeš nikdy šťastný.
Smajlík  leafroller Muž47 Kategorie
12.11.2019 16:12:59
Myslíš ty otázky vážně? Má vulgární odpověď bude chyba na tvém přijímači.
 Odpočinek Muž50 Kategorie
12.11.2019 16:12:50
Neřekl bych, že je na tom hůř. Já se stal kvůli ní malém i bezdomovcem, protože chtěla ode mně, aby se toho točilo ještě víc okolo ní, protože prej jsem ji věnoval míň času a práce než ona mně
 Proč já
12.11.2019 16:06:09
Sebelítost je pryč. Je na řadě sebenenávist za ztracené 3 roky snahy na zadané holce, která mě měla jako hračku, zatímco city měla k někomu jinému a snažila to vše překroutit v to, že to já ji tahal za nos a ona byla ta oběť
 Proč já
12.11.2019 16:05:52
Asi ti dávala něco, co ti chybělo.
Nebo sis to aspoň myslel.

Stejně jako si někde v hloubi duše myslíš že jsi nějaký špatný. Ona ti to jen zrcadlila takže to vyplavalo. Budiž ti útěchou že ona je na tom ještě hůř jak ty, co se týče sebehodnoty.
 Rádce do duše Muž35 Kategorie
12.11.2019 16:02:58
No sebelítostí nic nezměníš.
Smajlík  leafroller Muž47 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk