Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1112633, vloženo 12.11.2019 15:56:12 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Problém s vlasy
Ahoj,
mám problém se svými vlasy.

Ať se snažím sebevíc, nikdy je nemám dokonalé upravené. I když jdu ke kadeřnici, výsledek stejně není žádná sláva (kor, když si je pak stejně další dny zase upravuji sama).
Mám černé vlasy po ramena, ani rovné, ani vlnité, lehce poškozené, navíc mi docela hodně padají a ta hustota už není tak slavná. Mám z toho celkem velkej mindrák. Největší horor je ofina,kterou ale musím nosit kvůli vysokému čelu. Přijde mi, že během rozhovoru lidé kolikrát vnímají spíše moje vlasy, než mě samotnou a to, co říkám.

Mám dojem, že kvůli vlasům na lidi nedělám dobrý dojem, že je to taková moje bariéra, která kazí celkový dojem, kterým na lidi působím. Přestože mi jejich úprava za bere poměrně dost času, výsledek je nic moc.

U ženy je podle mě celkový dojem ze vzhledu hodně založený právě na vlasech a já se obávám, že kvůli nim já zrovna dobrý dojem nezanechávám. Ptala jsem se na to pár nejbližších osob a ty mi nejsou schopné říct co (a jestli vůbec) a jak bych měla změnit, jen mi přijde, že i ony si moje vlasy prohlíží. Cítím, že bych měla něco na svém účesu změnit, aby lidé, když někam přijdu, začali vnímat více mě samotnou a né mé vlasy (ženský se navíc většinou začnou př pohledu na mě upravovat).

Cítím se kvůli tomu v izolaci, jak ostuda, která se v dnešní době neumí postarat o to, aby jí to doopravdy slušelo. Ale ti, kterým důvěřuji mi nějak nejsou schopni říct, co by mělo být jinak.
 BTA E-MAIL: b.k.009@seznam.cz  Žena29  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
12.11.2019 20:24:05
Co takhle si najít nějakou lepsi kadernici která by ti opravdu poradila co děláš špatně??? Já jsem si jednu nečekaně našla která mi poradila s péči ... třeba ze když si myjes vlasy je potřeba samponem umýt 2x, pak před nanesením kondicioneru je nutno vlasy lehce vysušit rucnikem a pak teprv kondicioner (kvůli tomu aby se nenaredil vodou a mel větší účinek), to pak procesat hřebenem se širokými zuby a pak teprve smýt ... také by se měli vlasy po umytí ihned vyfenovat a nezapomenout použít sprej na ochranu při fenovani ... jako poslední mi doporučila i lak na vlasy ktery je ochrání ... tímto způsobem si myji vlasy pomalu už 3.měsíc a je to lepší ... také mám od kadernice lepší přípravky ... zkus zapatrat zda ve tvém okolí se někdo takový nenajde kdo opravdu poradí ...
 avansis
12.11.2019 16:10:13
BTA:No, to mi je líto, chápu to. Ale je divné, že nemáš hezké vlasy od kadeřnice. Vyzkoušela si i jiné, nebo si chodila pouze k té samé?
 zase jsem to já Žena42 Kategorie
12.11.2019 16:07:20
"zase jsem to já":
Máš pravdu, zaměřená na ně jsem. Moje máma v tomhle ohledu byla vždycky kritická a doteď mi přijde, že při každé návšětvě "blbě" kouká. I ve svým věku z toho mám depky. :D :/
 BTA
12.11.2019 15:58:48
A nejsi na ně příliš zaměřená?
....já je vesměs nějak i bez zrcadla nějak zamotám do drdolu a jdu. A nepřije mi, že by na mě někdo blbě koukal.
 zase jsem to já Žena42 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk