Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1112564, vloženo 11.11.2019 17:26:43 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nesnáším učit se novým věcěm
Jak už nadpis říká - je mi vyloženě odporné učit se novým věcem, které mi nejdou a tím pádem mě nebaví. Stačí mi umět, co umím a nechci rozšiřovat svoje znalosti a vědomosti. Vyloženě mě přivádí do depresí, když musím na základě pracovní pozice nebo životní situace se začít učit něco nového, co neumím a nejde mi to. Jsem rád za věci, které mi jdou a zakládám si na nich... ale dodělávat si třeba vzdělání? Bože, to by mně jeblo. Nechápu, jak někdo může chodit na večerní školu nebo dálkové studium při práci. Kdybych měl možnost se práce zbavit a nemuset nic dělat, už tuplem nebudu nikam takhle chodit... A při práci? Přijdu unavený, chci mít svůj čas a klid a ještě budu někde bláznit a něco se doučovat? Fuj. Asi mě to brzdí v pracovních příležitostech a zřejmě bych byl schopen najít si lepší práci a vůbec, ale mně se to prostě hrozně příčí a radši prožiju život chudší, ale spokojený se spoustou volného času, než se hnát za kariérou a dalšími hovadinami...

Jsem nenormální? Přijde mi, že v dnešním světě jsem...
 Marcovníček Muž30  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
12.11.2019 22:30:45
Každý má svoje místo na zemi. Na rovinu? Nebudeš ani tak chudší jako vyloženě CHUDÝ.
Svět vyžaduje lidi co jsou ochotni se učit a zas učit. Být flexibilní a schopen pracovat pro svoji firmu na všech jejích pracovištích. Být firmě přínosem a nebo Good Bye.

Někdo tu něco napsal o lenosti. Ale to tak opravdu je.
 Yperit
12.11.2019 09:21:05
Researcher - v rámci stupidní pracovní situace bych skutečně nejradši ležel doma a kdyby mi někdo platil měsíčně i blbých 10 000, budu radši za tyhle prachy doma, než za 25 000 někde otročit a dělat věci, které nesnáším. Ovšem pak se zase nabízí s takovým "kapitálem" spousta možností, díky kterým bych se mohl té závislosti na příspěvcích zbavit. Jenže to je utopie a tak člověk musí chodit do práce, pokud nechce pracovat jako živnostník 15 hodin denně a v 50 se z toho zbláznit.

davidred - ano, máš pravdu. Já si nestěžuji a jsem spokojený, že nemusím magořit nad úspěchy a bohatstvím. To co jsem chtěl už prakticky vzato mám. Ovšem schopnosti člověka podle mě nejsou přímou úměrou úspěchu. Je spousta těch, kteří nic neumí a pracují na vysokých postech, protože se tam buď prolhali nebo protekce nebo lezli někomu tak hrozně do řiti, že tam teď sedí. To mi ovšem nejde a proto nikdy úspěšný nebudu, to vím a jsem za to snad i rád.
Smajlík  Marcovníček
12.11.2019 04:53:36
Rozumim Ti. Ale presne tenhle pohled na vec odlisuje ty uspesne od neuspesnych. Mas na neho samozrejme pravo, jen nesmis ocekavat od zivota to same, co maji ti pracovitejsi.

Vem si treba jen tu pitomou Zpovednici. Je tu spousta kluku, kteri si stezuji, ze nemaji holku, ale nikdy neudelali nic pro to, aby ji meli. A potom jsou tu kluci, pro ktere “ mit holku “ je uplne bezna zalezitost. Ale jen proto, ze na tom driv sami pracovali, at uz vedome, nebo nevedome. Oba tabory maji pravo na zivot, ale fakt me rozciluje do bela, kdyz nekdo, kdo se jen lituje a v zivote zadnou neoslovil, chce mit u holek stejna prava jako ja, ktery holky “ studuje “ nekolik let a stejne ma pocit, ze je jen na zacatku. Mozna o tom jednou napisu i knizku. Jen si nejsem jisty, ze ji budou cist ti, kterym by byla predevsim urcena. Tim se opet dostavame k zacatku a k motivaci kazdeho pro to, aby byl uspesny.
 davidred Muž26 Kategorie
11.11.2019 21:24:24
"...Kdybych měl možnost se práce zbavit a nemuset nic dělat..."

Typické pro lenochy. Nemuset nic dělat, válet se doma v posteli a dostávat za to prachy :-))
Smajlík  Researcher Muž81 Kategorie
11.11.2019 19:49:23
Ne, já jen rád čerpám ze starých zkušeností.
Smajlík  Marcovníček
11.11.2019 19:42:35
A tebe baví se furt dokola učit již známé věci?
Smajlík  LOL
11.11.2019 19:24:06
Já sice taky mám rád určité jistoty a nerad něco měním, ale takový život by mi připadal takový nudný, kdyby se pořád opakoval a nepřicházelo vůbec nic nového.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
11.11.2019 19:01:40
To máš opravdu špatnou perspektivu. Všichni se během pár let budeme muset opravdu hodně naučit. Nové technologie a s tím spojené učení je tu.
 Beer01 Muž93 Kategorie
11.11.2019 18:50:05
Ono se tomu učení nevyhneš dneska asi nikde. Žijeme v době obrovských technologických změn, kdy co je technologická novinka dnes, už zítra bude zastaralé. Do toho pořád někdo produkuje nové a nové předpisy, legislativu a nařízení. V dřívějších dobách jsi například pracoval celý život na poli, cos potřeboval ses naučil v mládí a vystačil sis s tím až do konce života. Myslím, že pro spoustu lidí je doba příliš rychlá a lidi potom končí se závislostí na alkoholu, drogách, v depresích a s jinými psychickými nemoci. Moc se tlačí na výkon a na výsledky. Mě se to také nelíbí. Jediné řešení je asi najít si práci, která tě bude bavit a budeš se v ní zdokonalovat rád, jenže to se málokomu povede.
 pracovnik
11.11.2019 18:40:07
Když nechceš,tak se neuč. Všechno co děláš,dělej s chutí a rád. Jestli to tak nemáš,tak práce bude nekvalitní.
 urug
11.11.2019 18:11:59
Seberozvoj je pro mě slovo používané takovými těmi manažery v uhlazených modrých kvádrech s falešným přátelským úsměvem. Takové ty kecy o neustálém zdokonalování a vytváření investic a tyhle srač....y. Možná proto se mi to tak hnusí. Asi je to o tom být hlavně š´tastný a cítit se dobře, jen mě prostě trochu sejří, že díky tomu je těžké sehnat i obyčejnou práci, protože je buď extrémně podřadná práce anebo vyloženě profi a nic mezi tím. Sem tam se naskytne, ale hned je o to zájem... a takové ty obchodní zástupce a finanční poradce, tyhle podvody už mám za sebou.
Smajlík  Marcovníček
11.11.2019 17:54:55
Učit se novým věcem by ses měl především pro sebe, ne pro kariéru. Každý potřebuje vnitřně nějak růst a každý toho dosahuje jinak - vzděláváním, sportem, hudbou, filozofii, ... Ty to třeba shledáváš ve svém volném čase, což osobně chápu, taky jej pro sebe hodně potřebuji a klidně jej strávím sledováním zvířat v přírodě a je mi prostě dobře... A o to jde, ne? Cítit se dobře.
Smajlík  Pomněnka na stráni Žena31 Kategorie
11.11.2019 17:46:09
Když jsem byl mladší, tak mi to nevadilo. Teď po třicítce je to horší. Sám si ale pokládám otázku, jestli je to věkem, který mi ale nepřijde nijak vysoký, nebo spíš mojí epilepsií, u které jsou problémy s pamětí dost časté. Při nástupu do nového zaměstnání mám vždy ohromný strach, jestli se vše budu schopen naučit v požadovaném čase. Jak je známo, dnes nikde žádné velké zaučování neprobíhá. Drtivá většina zaměstnavatelů dnes požaduje, aby člověk nastoupil a po pár dnech jel samostatně jak šroub
 Epik6455
11.11.2019 17:29:13
Nejsi, ale ani oni nejsou nenormální. Každý má na tohle svůj pohled.
 Nuklearni medvidek Muž21 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk