Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1112496, vloženo 10.11.2019 21:23:11 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Perfektní život
Občas pozoruji některé slečny jak mají perfektní život. Krásné dlouhé rovné vlasy - já zničené krátké afro koště, chodí do posilky a na kvalitní školy, já jsem ráda za učňák a mnohdy za klidný večer po práci u televize, kdy se ještě musím starat o domácnost. Mají skvělého přítele, vlohy pro určité zájmy ve kterých jsou prostě skvělé. Mají dostatečné příjmy a já počítám téměř každou korunu, takže ani za kosmetičku neutrácím, cestují a díky tomu všemu poznávají neustále nové lidi... občas s kamarádkou vyrazíme na rozhlednu nebo nějaký místní koncert, to ano, ale asi si nikdy nezažiju ani svůj maturiťák, nepodívám do ciziny a natož do zrcadla aniž bych se ho nezděsila...
 JolinaSe Žena  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
11.11.2019 07:17:51
Ne, ty si jen představuješ, že mají dokonalý život. Všude je chleba o dvou kůrkách - jde jen o úhel pohledu. A závisti.
 Hodislava Žena42 Kategorie
11.11.2019 02:41:56
Ten, kdo žije perfektní život nenusí přesvědčovat své okolí, že tomu tak je. To dělají je ti, kdo jej nemají. Čili.co ty vidíš, je jen pozlátko.
 PretorianCZ Muž26 Kategorie
11.11.2019 00:05:38
Někteří to taky řeší tím, že dávají své hlasy stranám, co slibují tzv. "důstojný život pro všechny"...
 Michal-222 Muž44 Kategorie
11.11.2019 00:04:18
Jo jo, jak píše Ravenor ... je určitě lepší se celý život o něco snažit, než si celý život hledat důvody, proč se mám špatně...je to jen kombinace lenosti a závisti, nic jiného to není...
 Michal-222 Muž44 Kategorie
10.11.2019 23:59:50
kamoska123: "kdybys pro to něco udělala, můžeš to samé mít taky" No může no, jaký má smysl řešit, kdo má jakou startovní pozici, to ti nic nedá, to by ses tak akorát furt užírala nad blbostma. + my nejsme někde v rozvojový zemi u nás drtivá většina lidí má možnosti dost slušný, i když jejich rodiče nejsou vyloženě nějací boháči.
 Ravenor Muž25 Kategorie
10.11.2019 23:09:30
Keby si svoje štastie vložíš predovšetkým Bohu a našla by si si i nejaké koníčky ktoré by ti robili radosť, tak by si bola štastná aj ty, ba čo viac, zažívala by si euforie radosti. Hovorím z vlastnej skúsenosti.
Smajlík  LazyTownRobbieRotten Muž23 Kategorie
10.11.2019 23:04:32
No prostě seš hnusná, chudá a s učňákem.
A právě takovou tě Ježíš miluje a zemřel za tebe na kříži.
.
.
.
Tak si prosím tě aspoň přečti Bibli, což ty tvé kámošky zaručeně neudělaj ..
Smajlík  Hov hov Muž50 Kategorie
10.11.2019 22:39:43
Naprosto ti rozumím. A takové ty kecy typu - "nezáviď, kdybys pro to něco udělala, můžeš to samé mít taky" - miluju. Netvrdím, že nejsou vyjímky, ale z 90 % tihle lidé měli umetenou cestičku (být z bohaté rodiny je úplně jiný start do života, než muset bojovat vlastními silami o každou věc).
Co na to říct? Musíš v tom hledat pozitiva. A sice - jsi díky tomu všemu silnější člověk, dokážeš přežít i za těch nejhorších podmínek. Je ještě brzy mluvit definitivně o tom, jestli se něco stane nebo ne. Byla jsem na tom stejně, ale časem se mi podařilo získat lépe placenou práci a konečně jsem se i někam podívala. Dokonce jsem zkusila i to fitko - a nějak mě to neoslovilo. :-D Přišlo mi, že většina slečen si tam stejně chodí jen pokecat (člověk si až říká, jestli si to fakt platí samy...).
Nenech se jimi zdeptat. Za svůj život (ani za sebe) se stydět nemusíš, prostě ti jen chvíli potrvá, než se vypracuješ tam kam chceš. A až tam budeš, zjistíš, že jsi na sebe vlastně pyšná, že jsi to dokázala.
Mimochodem, ty vlasy bych vůbec neshazovala, chce to jen najít tu správnou kosmetiku a budeš je ještě milovat. :-D Rovné vlasy jsou nuda, buď za ty své ráda. ;-)
Smajlík  kamoska123
10.11.2019 21:51:17
Beztak víš houby, jestli je jejich život tak super, jak si myslíš. A proč bys i ty nemohla chodit na kvalitní školu a do posilovny? Pro ty zájmy taky určitě něco dělaly a postupně se v tom vypracovaly.

I ty můžeš být jak ony, jen musíš chtít.
 Ravenor Muž25 Kategorie
10.11.2019 21:37:39
O vzhledu život není.
 zase jsem to já Žena42 Kategorie
10.11.2019 21:32:54
Krása tkví v očích pozorovatele. Každému se líbí něco jiného. A samozřejmě každý z vlastní zkušenosti ví, že touží po tom, co mají ti druzí. A když už to má, tak zase touží po tom, co měl před tím. Člověk je věčně nespokojený tvor, aspoň co se týká sebe samého, je k sobě extrémně kritický a hledá na sobě každý detail, pak dělá z komára velblouda.
Smajlík  Zatracená Existence Muž23 Kategorie
10.11.2019 21:28:17
To přece není život samotný, jen papírové kulisy kolem. Představ si co by dělaly, kdyby se jednoho dne vzbudily a všechno co se ti na nich líbí bylo pryč. Máš to? Vidíš jak jsou v hajzlu? Proto jsi silnější (ne lepší) než ony, proto budeš v budoucnu víc nezávislá, proto budeš stát nohama pevněji na zemi a proto z tebe jednou bude rovnocenný parťák (a ne jen ozdobný přívěšek).
 Odpočinek Muž50 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk