Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1112456, vloženo 10.11.2019 12:43:40 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
"Ženy sa nebijú"
Za prvé sa mi nepáči táto diskriminácia, pretože ja som muž a ja nechcem aby ma niekto bil. Stále si nie som istý, prečo by sa nemali ženy biť.

Čo ak je žena kulturistka? Čo ak sa žena cíti ako muž alebo muž sa cíti ako žena? Koho z nich môžem biť? Aké ďalšie skupiny ľudí nie je dobré biť?

Ak ma žena napadne, môžem ju v sebaobrane zbiť alebo by som mal radšej použiť strelnú zbraň?

Čo ak na mňa žena útočí slovne a útek nie je dobrá voľba, pretože ja som u seba doma a vonku je zima?

 argumentujem rád Muž23 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
11.11.2019 21:38:20
Proste sa nebije nikto bez rozdielu. Ani muz zenu, ani muz muza, ani zena muza, proste nikto. Ak ta niekto napadna, tak mas narok sa primerane branit. Problem solved.
 hyrax Muž32 Kategorie
11.11.2019 12:10:38
Ten citát je špatně, správně je to: lidé se nebijí.
Smajlík  leafroller Muž47 Kategorie
11.11.2019 10:32:40
*Pragmatix I*

Ty neseš nějakou radost a užitek, nebo jen bereš a využíváš? Žena není otrok nebo služka. To víš, že přestanou fungovat jak ty chceš, jakmile tě prokouknou. Nenechají se otročit. Koukni se na zpověď patriarchát. Ty nechceš patriarchát, ty chceš ženu, která si nechá vše líbit. V patriarchátu muž ženu zaštiťoval a chránil. Staral se o ni s láskou. Ne využíval jako ty narcis. Patriarchát není sebrat práva a svobodnou vůli. Co to s vámi mladými je!

http://www.zpovednice.cz/detail.php?statusik=1112298
 Jarolím
10.11.2019 21:21:54
Platí pravidlo že silnejší nemá zneužívať svoju moc proti slabšiemu. A dalsie pravidlo je to že konflikty sa riešia diskusiou a dohovorom a nie bitkou medzi sebou.
Smajlík  LazyTownRobbieRotten Muž23 Kategorie
10.11.2019 20:53:05
Jednoduchý. Pokud někdo jedná násilně, měl by jako logickej výstup očekávat násilí. Seru na to, jestli je to ženská, chlap, nebo fluidní pansexuální bytost z jiný dimenze.
 ProMěJá Muž25 Kategorie
10.11.2019 20:30:48
*Poslední část
Radit, jak co kde kdy u vlastní ženy, je na knihu. To ti nikdo neporadí na nějaké zpovědnici, to se musíš naučit praxí života, vztahů, osudových žen. Ne, že by dost dnešních femižen nebylo na pár facek a ne, že by to na část z nich nefungovalo nebo na to vyloženě nečekaly. Další ale poběží rovnou na policii, od ní k doktorovi a od něj k soudu, protože žijeme ve feministické totalitě, ne v normálním státě. Ale když už musíš ženskou fackovat, je pozdě a posralo se to předtím. Proč by se proboha měl chlap doma jako prát s vlastní ženou???
Žena má nést radost, užitek a děti, jinak je bezcenná.
Já mám pravidlo, že jak přestane být partnerka hodná a poslušná, končím vztah.
Ono, proč mít jinak přesně ženskou, aby tě srala a neposlouchala?
To přenechám idiotům a metrosubíkům.
U cizí krávy na ulici nebo na internetu zase platí - ser na ni a jdi pryč, ať si ji řeší její otec nebo muž, případně policie, je to jejich práce, vizitka a zodpovědnost, ne tvoje.
Závěrem jako vždy základní pravidlo boje - nejlepší konflikt je ten, který nikdy nevznikne. To platí s cizími i s vlastními lidmi, doma i na ulici.
 *Pragmatix I* Muž33 Kategorie
10.11.2019 20:30:12
*2. část
Každopádně u cizích rizikových osob všech dvou pohlaví platí, že kdo nezná základy bojových technik a především zámků, tak mu moc jiného než pár facek nebo v primitivnějších případech rána pěstí proti hysterické agresivní krávě nezbývá. Kdo není menší než daná žena, je řešením zalehnutí. Ale opět, pacifikace rizikové osoby probíhá především pomocí úchytových zámků, kdy osobu znehybníte - pokud to neumíte, nikoho bezrizikově nezklidníte. Zkušený bojovník tak zklidní zpravidla už na zemi i 190cm/100kg agresivní chlapy.
Řešení vlastní ženy je ale jiná problematika, kde jaksi bojové techniky mimo sexuální hrátky nelze použít. :,) Co se týče vlastní ženy, doporučuji, aby vás průběžně viděla posilovat s těžkými váhami nebo boxovat nahoře bez. Většina žen má pak k muži tak velký respekt a obdiv, že je klid. Ono, když vidíš chlapa tahat 3x větší váhy než sama vážíš nebo dávat rány, kde by tě každá poslala do věčných lovišť, tak to má výchovný efekt na každou.
Takže, když už je situace vyhrocena, řeší se složitě, ideální je prevence. Tedy, poctivá výchova ženy i dětí. U vlastní ženy to jde. U cizí je prevencí vyhnout se obecně krizové situaci. Když už nastala, tak včasná kvalitní rétorika. A když není zbytí, tak znehybnění pacifikované osoby a to takovým způsobem, aby pocítila naprostou bezmoc i strach o život a opravdu se zklidnila. To platí na muže a většinou i na ženy.
Pokud už tedy chce někdo řešit kritické situace s mužem či ženou fyzicky, tak musí být opravdu zkušený, schopný a rozhodný. Je to jako vytáhnutí zbraně - na magory už ji musíte použít, jinak jste k smíchu. A musíte umět zklidnit a zpacifikovat tak, abyste nikoho nezabil nebo nezmrzačil, protože zákony stojí tvrdě proti vám (to lze řešit jen do doby, dokud nejsou protivníci tři muži, pak musí i profíci vést údery na nejzranitelnější místa, jinak ohrožují svůj život nebo život agresory napadené osoby).
A jako vždy platí, že hlavně na ulici nesmíte nikdy nikoho podcenit, nejen muže, ale ani ženy. Každý magor u sebe může mít nůž, pepřák, taser, vidličku nebo teleskop. A pokud je agresor tmavší barvy pleti, musíte počítat s matematikou 1 = do pěti minut 10+.
 *Pragmatix I* Muž33 Kategorie
10.11.2019 20:29:29
Bratia mají přísloví, které jistě znáš: Jebat a biť. Nutno dodat, že to dobře funguje, když se to umí a když ještě národ nemá plošně feminizované ženy i zákony. Lepší je nicméně dokázat mít ženu pod kontrolou bez fyzického násilí svou autoritou, osobností, výchovou a tím jebáním. :,) A to už je otázka piplací práce od úvodu vztahu.
Ptát se, co dělat s vlastní hysterickou, agresivní a sprostou ženou, je stejné, jako radit kapitánovi Titaniku po najetí na kru. Už je pozdě, nejde dělat nic, jen kopnout do zadku a říct sbohem. A příště vybírat i vychovávat lépe.
Ty další příklady, co jsi dal, jsou celkem nepříjemné situace pro kohokoliv. Oddělil bych ženy cizí a vlastní. S vlastní je už pozdě něco řešit, když si na tebe otevírá sprostě hubu - včera bylo pozdě dát jí pár facek a ukončit vztah. Prostě si muž špatně vybral a špatně vychoval ženu. Ženy se pohříchu vždy chovají řádově hůře k nejbližším než k cizím. S cizí je to vždy o celkovém respektu, který chlap vzbuzuje + jak umí situace řešit rétoricky. Na někoho si venku žádná cizí žena hubu neotvírá, na někoho ano. Někoho seřvává a fackuje vlastní žena na ulici, jinému tam i políbí boty.
Celkově s vlastní i cizí ale platí, že fyzické násilí je spíše pro osobnostně slabší muže, zatímco těm osobností silnějším stačí nadzvednout obočí a žena i děti se zklidní. Je to také dost o poctivé práci a prevenci - když se na výchovu ženy či dětí od začátku kašle, později už se to nedá napravit. Respekt ani dobrá žena není zadarmo, zvláště dneska, kdy rodiče ani školy žádné dobré ženy nevychovávají. Musíš si vybrat tu nejméně špatnou a vychovat si ji sám.
Každopádně, když se zeptáš jakéhokoliv rváče, vyhazovače, policajta, co je nejhorší situace k řešení, tak ti zpravidla překvapivě neodpoví, že tři namakaní týpci. Ale střízlivá nebo nacamraná emancipovaná ženská, natož dvě tři ve skupině (a nejhorší je pro všechny řešení té své doma). I proto, že ji můžeš sebemenším pochybením v profesionální pacifikaci lehce zabít. Většina mužů se taky rychle zklidní, když je jasná rovnováha sil nebo jsou zpacifikovaní - hysterická feminizovaná magorka ale ne, bude se "rvát" do roztrhání svého těla. Chlapům prostě můžeš dát regulérně přes držku, magorné krávě ne, protože ji jednou ranou zabije i poloviční týpek než ona, ale magorku hecuje femi propaganda odmalička, že je lepší než muži a Xena přece zmlátí každého. Dokud měly ženy vlasy, pacifikovaly se lépe, dnes je to u části z nich složitější. Celkově, sebetvrdší chlapi radši půjdou do rvačky proti třem rváčům nebo do války, než aby řešili vyhrocené situace s vlastní ženou...
 *Pragmatix I* Muž33 Kategorie
10.11.2019 18:45:12
2-methyl-propan:
https://zoommagazin.iprima.cz/priroda/mladi-muzi-jsou-poprve-v-dejinach-slabsi-nez-stejne- - stare-divky -
 Szapolcs Muž92 Kategorie
10.11.2019 17:59:31
Marika56789: Jen doufám, že průměrná žena nenosi v kabelce mosazného boxera :)
 Cumsprite Muž33 Kategorie
10.11.2019 17:30:56
2-methyl-propan: Jestli chceš, abych ti sdělil výsledky nějakého konkrétního myšlenkového experimentu, tak tu přestaň mumlat nesmysly a řekni mi jeho definici a počáteční podmínky. Protože si toho nebyl schopen, zvolil jsem vlastní počáteční podmínky - žena o podobné síle jako já mi dá pěstí.

Dále, pleteš si obranu a nutnou obranu. Obrana může být dokonce i útokem (tu ale nepraktikuji). Když mi někdo dá pěstí, tak nebudu přemýšlet nad tím, jaká je minimální síla, kterou mohu využít pro úspěšnou obranu. Je to možná nemilé, ale nemám vždy náladu řešit optimalizační matematické úlohy. Prostě budu dělat to, co v daných podmínkách uznám za vhodné (nejspíš tedy oko za oko nebo útěk).

Když pominu tu tvou narážku na trapné spidermanovské heslo "s velkou silou přichází velká zodpovědnost", pak ti musím říct, že statistické rozložení síly jsem ti už sdělil. Muži jsou většinou silnější a ženy jsou většinou slabší. Když mě ale nějaká žena dá pěstí, pak nebudu zastupovat většinu mužů a nebudu bojovat proti většině žen. Budu zastupovat sám sebe a budu stát proti jedné konkrétní ženě.

Trochu mi připomínáš tu situaci, kdy si 9 dělníků a 1 miliardář počítají průměrný příjem za měsíc, který vyjde třeba 10 000 000. Myslíš, že z toho ti dělnici budou šťastní? Ne, budou se starat o to, že oni mají jen 20 000.

Navíc, celá situace předpokládá, že nebudu akceptovat důvod, kvůli kterému mi dotyčná dala pěstí. Když uznám, že jsem si pěst zasloužil nebo to bude v rámci sadomasochistických hrátek, tak ji opětovat nebudu. Celá problematika je dost složitá, ale já pořád nechápu (nezapomeň tohle slovo citovat a dodat k tomu nějakej urážlivej blábol s evolucí), proč by v opětování pěsti mělo rozhodovat pohlaví.
Smajlík  Vesmy97 Muž23 Kategorie
10.11.2019 17:06:23
Cumsprite: průměrná žena nechce nikomu dávat pěstí už jen proto, že by si polámala nehty...
Smajlík  Marika56789 Žena34 Kategorie
10.11.2019 16:57:46
Ženy se nebijou. Jestli mi ale nějáká špindíra plácne tak jí natankuju že si sedne na gébiš. Tečka.
Smajlík  Šílený berserk Muž32 Kategorie
10.11.2019 16:55:56
Vesmy: "Když mi dá pěstí nějaká žena, dám ji taky pěstí" pak jsi jen napsal, pokud te neomraci, ale nikde jsi nenapsal, ze jde o jeji fyzickou silu pri zhodnoceni, jestli ji ranu oplatis, mluvil jsi POUZE o pohlavi.

To, ze se clovek z neceho vyvinul neznamena, ze na tom bode skocil, i kdyz u tebe to tak bohuzel asi bylo. Dalsi vtip- nejdriv pises, ze ti jde jen o obranu a preziti a potom nahle, ze ti jde o pomstu. V tom je ale velky rozdil a zacinam se obavat, jestli jsem ty opice prilis neurazila..

A budes se divit, ale pokud je clovek nejvyspelejsi (uz jen v uvedomovani si sebe sama a nasledku svych cinu), pak ma o to vetsi zodpovednost za svoje chovani, pokud je muz v jistem ohledu obdarenejsi, pak by mel o to vic svoji silu kontrolovat. Ze se plno lidi chovaji jako primitivove jeste neznamena, ze nepatri k nejvyspelejsimu druhu, ze nekteri muzi chteji pomstu a nasili taky neznamena, ze to nejsou muzi. A co meles o narcismu, naopak clovek by si svou silu mel uvedomovat a pokud neni primitiv, tak ji nezneuzivat.. A kdyz jsi zacal o biologii, chces rict, ze muzi a zeny jsou obecne stejne nebo podobne silni?
Smajlík  2-methyl-propan
10.11.2019 16:45:24
Že se ženy nebijou, má asi dva hlavní významy:
První je etický - chlap by neměl zneužívat svojí fyzické převahy, aby si něco násilně vynutil nebo se nějak násilně za něco mstil (aneb facka při hádce).
Druhý je spíše praktický - žena má slabší tělesnou stavbu. V boji obvykle není rovnoceným soupeřem. Rána, kterou by průměrný chlap ustál jen s modřinou, může ženu vážně zranit. Naopak rána od průměrné ženy nemá takovou razanci, aby průměrného chlapa vážněji ohrozila, takže oplácet jí stejnou mincí ale s chlapskou silou je opět nepřiměřené (nakonec by obvykle stačilo ránu vykrýt a chytit útočnici ruce, aby nemohla dál útočit).

Při nějaké sebeobraně je samozřejmě třeba přihlédnout k okolnostem. Mám proti sobě někoho, kdo má metr šedesát a 50 kg nebo dvoumetrovou amazonku, která vypadá, že by přeprala i Schwarzeneggera? fackuje mě baba v histerickém záchvatu a chce mi způsobit bolest za něco, co jsem provedl (odvrátím útok tak, abych ji nezranil)? Nebo mě chce fakt zranit či zabít (jde mi o kejhák, budu se bránit vší silou, bez ohledu na to, jestli jí ublížím)?
 Cumsprite Muž33 Kategorie
10.11.2019 16:27:45
Čo ak je žena kulturistka? - Dáte fight.
Čo ak sa žena cíti ako muž alebo muž sa cíti ako žena? - Ty mlať už z principu, že jsou mrdlí.
Aké ďalšie skupiny ľudí nie je dobré biť? - Skinheady, ultras, cikány... to jsou vyhrábla, který z tebe klidně udělaj deadmana.

Ak ma žena napadne, môžem ju v sebaobrane zbiť alebo by som mal radšej použiť strelnú zbraň?- Chytit za vlasy u kořenů, přehnout přes koleno a vychovat její zadek.

Čo ak na mňa žena útočí slovne a útek nie je dobrá voľba, pretože ja som u seba doma a vonku je zima? - Co takhle přeřvat jí a pohrozit fyzickou likvidací?
Smajlík  Nenávidím ženy Muž25 Kategorie
10.11.2019 16:27:33
Jaaaaaj, je to o lidech kurň auž
Smajlík  *MileynQa* Žena23 Kategorie
10.11.2019 16:23:49
2-methyl-propan: Neprotiřečíš si? Já obhajuji to, že pokud jde o násilí, pak na pohlaví nezáleží. Záleží na síle. Mezi pohlavím a silou sice existuje nenulová korelace, ale jde o sílu. Naopak ty si o člověku uděláš závěry a morálně ho odsoudíš jen na základě jeho pohlaví (aneb kdo je muž, ten se musí nechat zmlátit a ani nepípnout)

A k těm opicím, těmi jsme my všichni. Člověk je evolučně blíž šimpanzi, než šimpanz třeba orangutanovi. Člověk je pouze zvířetem na vrcholu potravního řetězce. Ten, kdo si myslí, že člověk je nějakým vyšším druhem je jen opička, která má vyšší míru narcismu. Nic vzácného.
Smajlík  Vesmy97 Muž23 Kategorie
10.11.2019 16:18:39
Když má jeden ve výbavě IQ tykve, "ženy se nebijí" mu ve škebli snadno naruší výklad pojmu nutná obrana.
 Odpočinek Muž50 Kategorie
10.11.2019 16:11:53
Vesmy: Naopak, popsal jsi sve mysleni moc dobre. Pokud jde o zeny, tak jsi nenapsal, ze bys ranu pesti oplatil, jen pokud by nebyla silnejsi, ale u muzu jsi to napsal. Tak kdo potom dela rozdily mezi pohlavim?
Chces pomstu? Tak si tu pak laskave nehraj na odpurce nasili. Rozdil mezi tebou a opicema, co nejdou pro ranu daleko je pouze ten, ze ty nejsi dost silny. Vygumovany jsi ale stejne, gratuluju.
Smajlík  2-methyl-propan
10.11.2019 15:50:14
Očividně tu dochází k nedorozumění, co je to vůbec násilí.

1) Někdo si pod násilím představuje čistě fyzický kontakt (prostě rvačku, boj, mučení nebo zabíjení), jiný v něm vidí i jiné formy útoku či boje. (Např. pomlouvání, nadávky, žaloba, provokace, vydírání apod.) A kam podle toho patří např. řvaní?
2) Někdo si pod násilím představuje útok, bezdůvodnou agresi, jiný si pod tím představuje i obranu, nebo boj, kde se nedá určit, kdo si "začal".

Jak potom můžete takhle jednoduše shrnout, že násilí je "špatné"? Vždyť k boji a k poměřování sil dochází neustále a díky němu jsme na světě. A vyčlenit "špatné" násilí pomocí bodu (1) znamená, že schvalujete zákeřné útoky, které můžou mnohdy vést i k horším důsledkům než třeba pouhá facka nebo šťouchnutí. Vyčlenit "špatné násilí" pomocí bodu (2) je taky naivní. Vzájemné požírání a zabíjení a vyjasňování postojů je principem života, díky němu jsme se vyvinuli, díky němu žerem maso, díky němu si ověřujeme, kdo přežije a kdo se rozmnoží, kdo jak prožije život. Nedá se vést jednoznačná dělící čára mezi snahou prosadit se (či prosadit svoje blízké), která by určovala, co je "špatné" a co "dobré".

argumentujem rád: "Máš nejaké príklady prečo je násilie viac často nutné u mužov ako u žien?"
O co ti jde? Chceš nám tu sdělit, že násilí na ženách je vhodný ve stejných situacích jako násilí na mužích? Uvědom si svou definici násilí a projeď si ty svoje příklady, najdeš si odpověď sám.
Smajlík  Ciwe
10.11.2019 15:45:14
2-methyl-propan: Já jsem ti nepopisoval konkrétní algoritmus mého myšlení v situaci, kdy mě někdo napadne. Pokud ho však chceš, tak tady je:

1) Někdo mi dá pěstí (je jedno, jestli muž nebo žena).
2) Pokud jdu do bezvědomí => konec.
3) Pokud nejdu do bezvědomí, zhodnotím rozdíl sil mezi námi dvěma.
4) Pokud dojdu k závěru, že jsem silnější nebo jsme na podobné úrovni, ránu oplatím.
5) Pokud dojdu k závěru, že jsem slabší nebo nedokážu sílu odhadnout, pokusím se o útěk.

Proč by tady ksakru mělo hrát nějakou roli pohlaví? Je to o síle. To, že je většina mužů silnějších a většina žen slabších mě už nezajímá. Já jsem slabý a podle toho také budu posuzovat situaci.

To, že násilí není nutné je sice hezké, ale to si měl domyslet už ten, kdo na mě zaútočil. Mně pravděpodobně teče z nosu krev a chci pomstu, ne nějakou morálni sexistickou frašku.
 Vesmy97 Muž23 Kategorie
10.11.2019 15:44:12
2-methyl-propan:
"Uz mali kluci se radi rvou, tak je dobre muzum pripominat, ze zeny takove nutkani nemaji a ani nemaji predispozice jim konkurovat.."
Nie som si istý ako veľmi je to pravda. Niekto sa môže biť nedobrovoľne.

Muži napríklad vraždia častejšie ako ženy. Potom by bolo asi dobré mužom primpomenúť, že ženy sa nevedia tak dobre brániť, takže by mali vraždiť radšej mužov. :D

Obrana a niečo na štýl facky v krajnom prípade mi príde rozumný prístup.


MatějR:
Aby sa dalo niečo inteligentne zvládnuť, musí mať o to záujem aj druhá strana.
 argumentujem rád Muž23 Kategorie
10.11.2019 15:35:44
Vesmy: Lol takze nejdriv rikas, ze i lecjaka zena muze byt silnejsi nez ty a pak obecne prohlasis, ze ranu pesti bys zene oplatil. A ted rikas, ze pred silnejsim (muzem) bys utekl... Tak si rozmysli co chces vlastne rict. Jinak kdyz reknes, ze nasili je spatne a pak to, ze slabsi musi pocitat s nasilim, kdyz si dovoluje na silnejsiho je smesny, takovy odpurce nasili asi nebudes, kdyz misto obrany chces oplatit stejnou nebo vyssi merou, k obrane totiz staci mnohem min, obzvlast, kdyz je druhy slabsi.
Smajlík  2-methyl-propan
10.11.2019 15:09:42
2-methyl-propan: Kdyby na mě zaútočil někdo silnější, pak bych ránu neoplatil, ale utekl bych - to je logické. Otázkou je, proč se s tímto postupem nepočítá i u žen a namísto toho se vymýšlí věci typu "Ženy se nebijí."? Je logické, že když si začnu dovolovat na silnějšího, tak to se mnou nedopadne dobře. Jestli jsem muž, žena, moucha nebo tyrannosaurus je úplně jedno.
 Vesmy97 Muž23 Kategorie
10.11.2019 15:08:46
Si myslíš jak si chytrý ale přitom IQ 0. Neříkej mi, že si neporadíš, když na tebe někdo útočí slovně. Taky máš pusu a mozek a dá se to inteligentně zvládnout. Nemluvě kdyby byla nějaká ženská taková blbka jako ty a chtěla tě fyzicky napadnout, stačí ji chytnout ruku a nic ti neudělá. Tvl kde se berou takový blbci.
 MatějR
10.11.2019 14:55:11
"Proč by ji mělo omlouvat, že je žena, to teda nechápu"

Jj oplatit zene ranu pesti, to by bylo hrdinstvi, pokud takhle vypada obrana, chtela bych stejnou obranu videt po rane pesti od silnejsiho chlapa. To by asi najednou obrana = utek..
 2-methyl-propan
10.11.2019 14:34:58
Ve světě společenských konvencí je mnoho blbostí a toto je jedna z nich. Já jsem svalovou hmotu neviděl ani z vlaku, tak tu nebudu kvůli nějakým steroidy nasáklým monstrům předstírat, jak muži vydrží víc, než ženy a zbytečně se připravovat o pohodlí, které by mi post drsného a silného alfasamce mohl vzít.

Souhlasím s tím, co tu už zaznělo - všechno násilí je "špatné". Jenže tohle není dokonalý svět. Život je na násilí založen. Tudíž to není o tom, zda budeme páchat násilí, ale o tom, jak moc budeme páchat násilí.

Já násilí omezuju pouze na přežití a obranu. Sám od sebe tedy na nikom úmyslně násilí páchat nezačnu, pokud ho nechci sníst. Když mi dá pěstí nějaká žena, dám ji taky pěstí (pokud mě teda tou první pěstí neomráčí, což se při mé fyzičce klidně může stát). Proč by ji mělo omlouvat, že je žena, to teda nechápu.
 Vesmy97 Muž23 Kategorie
10.11.2019 14:19:19
Tak normalni lidi se bit nechteji, ale nekdy se to hodi jako obrana a muzi celkove maji k pouziti fyzicke sily bliz, nez zeny.. Uz mali kluci se radi rvou, tak je dobre muzum pripominat, ze zeny takove nutkani nemaji a ani nemaji predispozice jim konkurovat.. Jako branit se nebo treba facka, kdyz je nekdo hysterickej, ok, jinak je to humac..
 2-methyl-propan
10.11.2019 14:10:28
Jeden starý vtip na odlehčení:

Proč muži bijí ženy? Protože se to osvědčilo.
 PretorianCZ Muž26 Kategorie
10.11.2019 14:07:17
argumentujem rád

To ale není příklad diskriminace. To je příklad psychicky nevyrovnaného jedince.
 zase jsem to já Žena42 Kategorie
10.11.2019 13:58:47
Pochopiteľne, text ktorý som napísal obsahuje nejakú tú iróniu.

zase jsem to já:
Príklad diskriminácie: Poviem na niekoho niečo silne urážlivé. On ma potom zbije. Keby som bol ale žena, tak by ma nezbil.

Ciwe:
Máš nejaké príklady prečo je násilie viac často nutné u mužov ako u žien?
 argumentujem rád Muž23 Kategorie
10.11.2019 13:45:29
chtěl jsem napsat nějakou ultimátní sr@čku , ale už sem přispěl Beer01 , takže v téhle diskuzi je splněno...
Smajlík  žalud
10.11.2019 13:39:29
Jakékoliv násilí, a je jedno jestli na ženě, dítěti nebo muži, je zcela zbytečné a nesmyslné. Násilník vždy je člověk nějak postižený, psychickou poruchou počínaje a nedostatkem rozumu konče. Většina těch, co jsem se s nimi setkal a byli to hrdinové co násilím prosazovali na slabších své přání, byli slaboši kteří se báli především o sebe. Skutečný chlap nepotřebuje někoho mlátit, stačí, když se "narovná a ...". Tomu e říká respekt. Ten žádným násilím získat nejde. Je to stejné jako hloupý řidič na silnici, kterého vytočí někdo jiný, protože nejede jak on by si přál aby jel, tedy hlavně aby mu uhnul. To jsou ti co zuřivě předjíždí na padesátce toho, kdo ji dodržuje nebo ti, co na dálnici prostě jen jedou v levém pruhu, protože "je nikdo předjíždět nebude". I v těchto případech je to psychicky nemocný člověk, který ovšem je schopen způsobit docela dost zla a za volant nepatří.
 Beer01 Muž93 Kategorie
10.11.2019 13:20:27
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
10.11.2019 13:15:53
Pamatuj si do života jedno velice jednoduché pravidlo: NIC NEPLATÍ ABSOLUTNĚ. (S výjimkou právě tohoto pravidla.) Potom nebudeš muset pokládat takové hloupé otázky.

Samozřejmě, že násilí je v mnoha životních situacích správné a nutné. A občas je skutečně nutné i násilí na ženě. Ale to jen velmi zřídka. Proto se říká, že ženy se nebijou. Většinou je užitečné se toho držet. Neznamená to, že to musíš dělat VŽDYCKY.
Smajlík  Ciwe
10.11.2019 13:15:20
Proč by se vůbec někdo měl bít?
 Marika56789 Žena34 Kategorie
10.11.2019 13:01:26
Podřizovat se takovému pravidlu fakt může napadnout jen extroverta. Slušného a inteligentního člověka by nikdy nenapadlo se takovému pravidlu podřizovat.
 svitavska ulice
10.11.2019 13:00:46
V jakém světě to proboha žiješ, že je v něm normální kohokoli bít?
Smajlík  Avokado
10.11.2019 12:58:12
Já nechápu, jak vůbec někoho může napadnout podřizovat se takovému pravidlu, jak někoho může napadnout zaujmout ponížený postoj vůči takovému pravidlu, stavět sebe níž než takové pravidlo.
Samozřejmě že je to hovadina, nebijí se žádní lidé - ani muži, ani ženy. A pokud už se někdo bije, tak je jedno, jestli je to muž nebo žena.
 svitavska ulice
10.11.2019 12:55:28
Veškeré násilí je špatné. Nejen proti lidem, ale i zvířatům.
Já tady žádnou diskriminaci nevidím, vše je jen na daném jedinci. Já bych nebyla schopna dát muži ani facku.
 zase jsem to já Žena42 Kategorie
10.11.2019 12:55:00
To nevíš, že ženu ani květinou neuhodíš (a květináčem ji rovnou zabiješ)?
Smajlík  Cumsprite Muž33 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk