Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1108794, vloženo 28.09.2019 10:20:59 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jak si najít holku?
Zdravím, mám problém s hledáním holek prostě nevím kde s tím hledáním začít.. S holkama se vůbec nebavím takže se nemám jak seznámit přes kamarádky.. Pít moc nechodím a když už tak spíš jen s kamarádama.. Ve škole taky žádný nemáme protože jsem na technické škole.. Prostě vůbec moje denní rutina je že ráno jdu do školy pak přijdu domů a celej den sedím doma.. Chtěl bych se sebou něco dělat ale nevím kde začít.. Dokáže mi někdo poradit?
 Anonym1216 Muž16  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
29.09.2019 18:42:29
Skús zoznamky, či sociálne siete. Hlavne si ale na partnerských vzťahoch nezakladaj svoje štastie, pretože ťa to potom jednak psychicky zdrví ked si žiadnu nenájdeš, a jednak človek ktorý zúfalo nejakú hladá si obvykle nikoho nenájde. Treba to brať len niečo ako bonus.
Smajlík  LazyTownRobbieRotten Muž23 Kategorie
29.09.2019 07:22:04
jjjjj: Můžu ti někam napsat?
 Anonym1216
28.09.2019 20:55:37
Anonym1216: Na florbal není pozdě. Na žádný koníček není nikdy pozdě, i kdybys byl v důchodu :-) Jestli tě nebaví sporty, tak dělej něco jiného co tě baví. Co tě vlastně baví??? Jinak ten les nemusí být o sportu, já třeba jedu na tom kole abych se kochala v té přírodě, nebo se můžeš jít jen projít. Nebo puštět draky. Nebo jen tak pozorovat zvířata, nebo fotit. Prostě cokoliv. Ale trochu bych se zaměřila i na nějakou činnost, která je více společenská, aby ses seznámil s dalšími lidmi. A jinak bych být tebou rozvíjela věci, co tě baví. Protože počítač a hry ti toho moc nedají. Co se týká osobnosti, nebo rozvoje.
 Zas ja
28.09.2019 19:40:38
Mně je taky šestnáct, jsem holka a ocenila bych naopak klučičí kamarády :D Chtělo by to vymyslet nějaké místo, kde se můžeme navzájem potkat xDDD
 jjjjj
28.09.2019 16:53:15
Hele me je taky 16.. a mám to úplně stejný.. taky technický obor, nemám kamarádky, a nevím kde se s němá potkat.. a taky chodím pít jen hodně málo a když už tak taky jen s kamarádama.. taky už chci vztah.. nejsi sám :D
Smajlík  Uplnestejny
28.09.2019 16:23:26
Sedět každý den jen doma, tím si nepomůžeš. Stačilo by možná i to, kdybys seděl každý den někde jinde. Třeba i v nějakém hezkém parčíku :-))
Smajlík  Researcher Muž81 Kategorie
28.09.2019 12:56:21
Mám to úplně stejně jak ty, akorát mi je 19 vypadám dobře hraju basketball spíš jako koníček, skateboard, a v létě běhám jsem na technickém oboru holku jsem nikdy neměl a zatím ani nepotřebuji tyhle city apd na tyhle sračky zatím nejsem až to příjde tak to příjde až na tebe já jsi nestěžuju , že jsem doma mě to vyhovuje taky nemám kamarádky protože se ani nepotřebuju seznamovat tak začni něco dělat.
Smajlík  yato1231
28.09.2019 11:03:17
Zas ja: Děkuju za radu akorát prostě na sporty moc nejsem.. Možná bych chtěl třeba začít hrát florbal nebo něco ale prostě na to si myslím že už je pozdě
 Anonym1216
28.09.2019 10:59:00
Kukačka: Na jednu stranu je to lehce pravda a na druhou stranu tomu nevěřím že by se nějaká ozvala. Právě proto se sebou chci už něco dělat
 Anonym1216
28.09.2019 10:36:32
Já bych tu viděla dvě věci, na které ti odpovědět.

1) Je tvůj život a volný čas.
Zkus dělat něco, co tě baví. I když to budeš dělat sám, nebo s nějakým kamarádem. Teď bude krásný podzim, být tebou bych vzala kolo a jezdila venku. Užívala si tu přírodu, lístí, ten vzduch, to že na tebe svítí sluníčko. Můžeš i na hříbky, můžeš se procházet lesem. Na sezení doma bude času dost v zimě.

Prostě bych měl dělat něco, co tě bude bavit, rozvíjet, něco ti to bude říkat. A třeba i věci při kterých se seznámíš s dalšími lidmi. Najít si sportovní činnosti, kroužky, kurzy. Ať ten tvůj život nění prázdný, ať tě baví, máš z něj radost, ať té holce můžeš něco předat. I třeba spokojeného kluka, který se usmívá a má svůj život rád a baví ho co dělá. Ty činosti rozvíjí i tvou duši. Ať nějsi člověk, kterého nic nebaví a nemá na nic názor, nic nezná. Určitě je hromada věcí, co by tě bavilo.

2) Až budeš žít normální život, kde se budeš setkávat s lidmi. Podle mě narazíš sám na tu holku někde mezi těmi lidmi. A když ji budeš sympatický, budete si rozumět, stačí být člověk který je sám se sebou spokojený a má ji co nabídnout :-)
 Zas ja
28.09.2019 10:35:25
Chceš si najít holku, přitom se jim a možnostem vyhýbáš! Jsi přesně ten typ, co sedí doma, čeká, až mu nějaká sama od sebe zaklepe na dveře nebo na rameno. Tak čekej.
 KukačkaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk