Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1102170, vloženo 12.07.2019 01:24:09 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Výpověd.
Zdravím,po vyučení(Kuchař-čísník(kuchař)) jsem dělal asi 2 měsíce v jedné restauraci na černo,pak jsem byl chvíli doma a teta mi nabídla,že ať jdu zkusit tam kde je ona(práce,ne linka). Tak jsem si dal žádost,nastoupil jsem a už tam jsem 4,5 roku. A stále více přemýšlím o změně zaměstnání. Moje dosavadní práce není špatná,většinou se moc nenadřu a platově je to taky celkem v pohodě,mám tak trochu vyšší pozici(obsluha stroje) a podle toho je i plat.
Práce mě dejme tomu říct i baví,ale baví mě obsluhovat ten stroj a vše okolo toho. Ale problém je v tom,že od toho stroje odebírají ženské do krabic a tak dále a tak dále. Nevýhoda linky kde jsem já je,že se musí ty ženské střídat za chodu linky. Nelze zastavit,protože další rozjezd linky znamená tak 2 hodiny prostoje.
A co mě nebaví je to,že některé ty ženské jsou totálně na přesdržku,pořád si vymýšlejí co budou a nebudou dělat. Kdy se chtějí střídat a podobné kraviny,oni se prostě nedokáží domluvit mezi sebou a pořád se hádají. Jsme tam na ně 2 já jako obsluha stroje a jedna ženská co má na starosti QMS listy( výrobní dokumentace). Ale když tam není ona nebo ji dají někam jinam tak jsem tam na ně sám. Já jsem povahově introvert a nechci se s nima hádat protože bych jich asi musel vyliskat.
Nechci tam zůstat do důchodu(jestli nějaký vůbec budu mít :-D). Tohle je moje první práce,ale chtěl bych zkusit něco jiného,baví mě řídit(najezdím celkem dost si myslím),ale jezdit celé dny v kuse nevím jestli by mě bavilo,pokud by to bylo platově víc než mám teď šel bych do toho. Ale ten problém je trochu v tom,že by mi asi bylo líto,že bych skončil tady co mám teď protože jsem si na tu práci zvykl ikdyž mě někdy s**e a většinou tam chodím s odporem.
Svojí práce si fakt vážím,ale jak se říká,že změna je život,tak bych chtěl ve svém životě něco změnit,zkusit si něco jiného a něčemu novému se přiučit,sbírat zkušenosti.
Ve svých 24letech jsem ani pořádně nezavadil o ženskou(asi se tomu podvědomě vyhýbám nebo se nechci vázat). Ale měl bych změnit svoje životní priority. Mám na to věk abych se nad sebou zamyslel.
 Volo Muž24  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
12.07.2019 13:51:35
Nějak jsem nepochopil, proč ses vyučil kuchařem.
Smajlík  leafroller Muž46 Kategorie
12.07.2019 10:26:19
Záleží, zda je tvá práce smyslem života, nebo si ji jen odkroutíš a po práci se realizuješ spoustou koníčků a zájmů. Obecně platí, že život je moc krátký na to, abys dělal něco, co tě nebaví. A dneska je ideální doba na změnu zaměstnání, neboť zaměsnavatelé si své adepty předchází.
 Alkedos Muž34 Kategorie
12.07.2019 01:50:01
Změna práce je vždy velké rozhodnutí, hlavně když má člověk něco opravdu jistého a není to tak úplně špatné. Je tedy otázka: co by jsi chtěl dělat, co tě baví, naplňuje, jaké jsou tvé plány do budoucna. Pokud člověk chodí do práce s odporem, je nejlepší čas ji změnit, aby ho to ještě nepoznamenalo. A teď je na to ještě relativně dobrá doba.

Nevím kolik máš na pozici tady ani jaké řízení si představuješ, ale pokud máš jen Béčko, tak tě prakticky může čekat buďto:
a) dodávka, ale tam velké platy opravdu nejsou (20k čistého, pokud nemáš známé), navíc spousta dřiny a nepravidelné směny - začínáš ráno, končíš kolikrát pozdě večer
b) taxík, kdy volné dny jako svátky, víkendy trávíš v práci, když se ostatní baví a uživí tě to pořádně na nějaké úrovni maximálně v Praze - ale máš zase relativně svobodu. Pokud jezdíš pro dobrý dispečink tak ani peníze nejsou špatné (cca 30k čistého)
c) nějaký messenger/rozvoz a to je spíš přivýdělek jen a navíc si opotřebováváš své auto (tady osobní zkušenost nemám, jen z doslechu)

Nebylo by lepší se podívat na něco ve svém oboru? Vypracovat se, rozšířit zkušenosti.. Dobrých kuchařů není tolik a je jim otevřený svět, když něco umí předvést. No, podívej se, zkus si hledat nové uplatnění a uvidíš, jestli nakonec nebude lepší se naučit s ženskými hádat ;)
 drzazrzka Žena30 Kategorie
12.07.2019 01:44:56
Buď rád že máš jistou práci na ženský se vykašli.
 prof PhDr CSc
12.07.2019 01:42:23
Odpověď.
 TY JSI ALE SACHARÓZAPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk