Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1102136, vloženo 11.07.2019 17:15:13 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Asi dostanu friendzone
Ahoj, je mi hrozně, nejím, nespím... Nedávno jsem se rozešla s přítelem. A můj kamarád mi řekl, že by to se mnou chtěl zkusit, kvůli mně ukončil kamarádství s výhodami s jednou holkou...S tím, že s ní chce zůstat jen kamarád. Tak jsem byla šťastná, protože se mi moc líbí a rozumíme si a já si myslela, že mi pomůže překonat rozchod, a že nám to spolu třeba vyjde. A asi dva dny potom co řekl té holce, že s ní dál nemůže spát, že se zakoukal do mě... mi napsal, že už si tím není vlastně jistý, jestli neudělal chybu....Že neví, jestli chce mě nebo ji.Že se do mě asi pobláznil a že teď neví jestli to nerozhodl moc rychle. Jsem z toho nešťastná, protože jsem se do něj asi zamilovala a hrozně mi ubližuje tohle od něj slyšet. Že neví... Tak teď není ani se mnou ani s ní. A prý si to potřebuje promyslet :(. A nejhorší na tom je, že já bych mu to i odpustila (to co mi řekl) a i bych chtěla aby si vybral mě. Vážně začínám chlapi nesnášet, asi budu radši sama. Ale já neumím být ani sama, můj poslední vztah trval skoro 5 let. Asi mám taky strach ze samoty...Je mi teď jako bych ztratila dva kluky během měsíce.
 petka5 Žena26  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
11.07.2019 19:24:32
Tohle se občas stane každému pro rozchodu. Jak praví známé moudro, teprve když se s někým rozejdeme, poznáme o koho jsme přišli.
Proto se o nic nesnaž, rozhodnout by se měl on sám.
Smajlík  Researcher Muž80 Kategorie
11.07.2019 18:19:54
Pokud neví koho chce tak na něj kašli, koukej po jiném.
 timtim Muž31 Kategorie
11.07.2019 18:11:10
Chápu. To bolí. Nicméně tohle si fakt musí rozmyslet on. Musí si být jist, tak nebo tak, to by stejně nemělo smysl. Neměj mu to za zlé. Měj s ním trpělivost a dej mu ten čas. Třeba zrovna tohle potřebuje, tu podporu, že ho chápeš. Třeba ex ho nějak láká zpět a on potřebuje důvod a sebeuvědomění, proč si má vybrat tebe. Protože jak řekla liška Malému princi, pusť, co si myslíš, že je tvé. Když se ti to vrátí, je to tvé. Když se ti to nevrátí, nikdy to tvé nebylo.
Smajlík  Hodislava Žena42 Kategorie
11.07.2019 17:23:01
To je náročné na psychiku...
 Presence of Pain Žena29 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk